Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Bal 19, 2024 14:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ket Gru 06, 2007 18:40 
Sveiki, tai va sugadinau kuro pompa vazinedamas su tusciu baku. Zinau, kaltas, bet dabar jau nieko nepakeisi :) Taiva norejau uzduot forumieciams keleta mane dominanciu klausimu. Bandziau ieskot tos kuro pompos tai imanoma rast nuo 80 iki 120 litu deveta. Norejau paklaust ar apsimoka pirkt? Ar geriau bandyt restauruot, ar pirkt nauja? Bandziau ieskot, bet taip tiksliai ir neradau kiek kainuotu restauravimas ir kur kaune jas restauruoja. Taigi jei kas zinot Parsasykit man kokius kontaktus, to zmogaus ar firmos. Ir siaip jei kas restauravosi ar domejos tai parasykit kaina, ar duoda kokias garantijas. Zodziu domina betkokia su kuro siurbliais susijusi info. Aciu visiems is anksto uz issamius atsakymus.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kuro siurblys
StandartinėParašytas: Šeš Gru 08, 2007 22:59 
Aciu uz issamius atsakymus :D siaip dar kas gal zinot. Iki kelintu metu galiu ziuret lagunos siurbliuka deveta. Mano 96.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kuro siurblys
StandartinėParašytas: Šeš Gru 08, 2007 23:11 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 08, 2005 21:54
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
Jadzekas rašė:
Aciu uz issamius atsakymus :D siaip dar kas gal zinot. Iki kelintu metu galiu ziuret lagunos siurbliuka deveta. Mano 96.


vilniuj tai zinau kas restauruoja su garantija metam apie 250 Lt kainuoja. bet jei vel vazinesi su tusciu baku tai rinkis pigiausia pirk deveta i vsio

_________________
Renault Espace Family '94 m. 2.2 L + BRC dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Gru 09, 2007 16:50 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
Jadzekas rašė:
Sveiki, tai va sugadinau kuro pompa vazinedamas su tusciu baku. Zinau, kaltas, bet dabar jau nieko nepakeisi :) Taiva norejau uzduot forumieciams keleta mane dominanciu klausimu. Bandziau ieskot tos kuro pompos tai imanoma rast nuo 80 iki 120 litu deveta. Norejau paklaust ar apsimoka pirkt? Ar geriau bandyt restauruot, ar pirkt nauja? Bandziau ieskot, bet taip tiksliai ir neradau kiek kainuotu restauravimas ir kur kaune jas restauruoja. Taigi jei kas zinot Parsasykit man kokius kontaktus, to zmogaus ar firmos. Ir siaip jei kas restauravosi ar domejos tai parasykit kaina, ar duoda kokias garantijas. Zodziu domina betkokia su kuro siurbliais susijusi info. Aciu visiems is anksto uz issamius atsakymus.

Mano bendradarbio Vectrai B buvo parejes siurblys bake, tai jam kazkur is Kauno atveze restauruota, kazkoks zmogus Kaune ar Kauno raj. restauruoja, jam duodi savo sugedusia, tau duoda kita atrestauruota. Kainavo lygtai 100 lt, gaila, jis neturi kontaktu, kur ta zmogu rasti, klausinek Kaune, gal kas pades, ieskok internete ir t.t.

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 15, 2007 18:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgp 04, 2005 15:41
Pranešimai: 1293
Miestas: Vilnius
As tai paratciau nerestauruoti. Jau 2 kartus nudegiau - laike ne daugiau puse metu, nors vazinejau tikrai ne tusciu baku.
Sumokejau daugiau nei uz nauja, ir vistiek po to pirkau nauja (VW - 300 lt (meyle;vokiskas))
Nauji neturetu brangiai kainuoti ir reno

_________________
EX Lagunos '96-'00 2.0S/2.2dT/1.9dCi
EX Scenic '00 1.9dTi
EX R19 '89 1.7


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Gru 30, 2007 16:07 
Taiva norejau pasakyt, kad siurbliuka nusipirkau deveta uz 70 litu. Isidejau, bent kolkas viskas puikiai veikia. Beje kas kada jei keisit, tai kaip nuiminesit slangas atsiminkit, kad raudonas nusima paprastai su pora atsuktuvu.(labai sunkiai bent pas mane), o kita nuimt geriausias su stambesniu zvejybiniu kabliuku, Nes jis ten toks kaip pniaumatinis.... Kzkaip sunku aprasyt visa ta procesa :) manau patys turetumet apziureje suprast.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui