Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Tre Bal 24, 2024 08:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Sek Kov 16, 2008 20:29 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 09:43
Pranešimai: 1115
Miestas: Šiauliai
Siaip dek akumo - tai man navigacija tik nusimuse(iki siol neatsistato,net laikrodis gryba pjauna) ir mage kodo paprase ir viskas :arrow:
O vakuminis nenusiema, reik visa bloka traukti lauk, 3 varztai prie motoro ir du kronsteina laiko(priejimai kaip visada sudini),
tik traukiant atsargiai - to bloko gale yra vakuumas su dvejomis zarnelemis- nenulauzkite zarneliu galus(as nulauziau :banghead: )

_________________
Renault Laguna II, 2.2DCi. PARDUOTA
SAAB 95, 2.3T+LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Sek Kov 16, 2008 21:24 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
vitalij77 rašė:
Siaip dek akumo - tai man navigacija tik nusimuse(iki siol neatsistato,net laikrodis gryba pjauna) ir mage kodo paprase ir viskas :arrow:
O vakuminis nenusiema, reik visa bloka traukti lauk, 3 varztai prie motoro ir du kronsteina laiko(priejimai kaip visada sudini),
tik traukiant atsargiai - to bloko gale yra vakuumas su dvejomis zarnelemis- nenulauzkite zarneliu galus(as nulauziau :banghead: )


nu jo..is tavo parasymo supratau, kad paciam zaisti cia tikrai neverta... elektrini voztuva gal ir pabandysiu nusiimti, bet su vakuminiu tai net nebandysiu :) va kad ir navigacija nusimuse.. tai visai neveikia dabar ar kaip? nenoriu, kad ir man nusimustu...

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Kov 24, 2008 13:50 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Kov 22, 2008 22:01
Pranešimai: 94
Miestas: Siauliai
Laba diena. Turiu beda, nezinau kas mano masinai yra. Megane II 1.5 dci nebesikuria.
P.S. Esu smulkiau apie beda prie uzvestos temos.
O cia norejau paklausti apie ta EGR voztuva. Kaip suprantu radau tik ta elektrini voztuva, ji nuemiau atsukus 3 varztus. O kur randasi tas vakuminis voztuvas? Ieskojau bet neradau. Sakau, gal ta ir bus beda, kad nesikuria masina. Ir raso Injection defaillante. :banghead: Tas voztuvas buvo labai apsineses, vien juodi suodziai.
Gal kas turite kokiu minciu, ka man bandyti daryti?

_________________
Renault Clio `09 1.2
Renault Scenic `97 1.6
VW Golf IV `98 1.9 TDi
Hyundai Accent `00 1.3


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Kov 24, 2008 20:32 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
Fritzmario rašė:
Laba diena. Turiu beda, nezinau kas mano masinai yra. Megane II 1.5 dci nebesikuria.
P.S. Esu smulkiau apie beda prie uzvestos temos.
O cia norejau paklausti apie ta EGR voztuva. Kaip suprantu radau tik ta elektrini voztuva, ji nuemiau atsukus 3 varztus. O kur randasi tas vakuminis voztuvas? Ieskojau bet neradau. Sakau, gal ta ir bus beda, kad nesikuria masina. Ir raso Injection defaillante. :banghead: Tas voztuvas buvo labai apsineses, vien juodi suodziai.
Gal kas turite kokiu minciu, ka man bandyti daryti?


tai jei atsisukai, tada issivalyk ten viska kas prikepe yra.. uzdek ir ziurek ar ismetines ta klaida ir toliau?

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Kov 24, 2008 21:06 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Kov 22, 2008 22:01
Pranešimai: 94
Miestas: Siauliai
supersize tai man is viso neuzsiveda ji. Valiau ta voztuva EGR, o kiek ji valyti? As tik su skuduriuku isvaliau, ar ten gal reikia isbruzinti iki metalo? Bijau per daug ten krapstyti. Pas mane Megane II 1.5 dci. O kur randasi tas vakuminis voztuvas? Ar jo pas mane nera. Ar jis ten, kur atsukus ta elektrini voztuva, yra kazkoks dar voztuvas, ant spyruokles. Tai turbut tas ir bus vakuminis ar ne? Man visai neuzsiveda ji. Tik tempiant kartais uzsikuria.

_________________
Renault Clio `09 1.2
Renault Scenic `97 1.6
VW Golf IV `98 1.9 TDi
Hyundai Accent `00 1.3


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Kov 24, 2008 21:09 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
Fritzmario rašė:
supersize tai man is viso neuzsiveda ji. Valiau ta voztuva EGR, o kiek ji valyti? As tik su skuduriuku isvaliau, ar ten gal reikia isbruzinti iki metalo? Bijau per daug ten krapstyti. Pas mane Megane II 1.5 dci. O kur randasi tas vakuminis voztuvas? Ar jo pas mane nera. Ar jis ten, kur atsukus ta elektrini voztuva, yra kazkoks dar voztuvas, ant spyruokles. Tai turbut tas ir bus vakuminis ar ne? Man visai neuzsiveda ji. Tik tempiant kartais uzsikuria.


pasiziurek foto yra ikelta. vakuminis voztuvas yra didelis ir jo taip lengvai neatsuksi. nu kaip 1.5 dci yra, tai nezinau, bet turetu buti irgi panasiai.
jei neuzsikuria tai bus kazkas daugiau nei egr voztuvas, ir kad pravalius pasitaisytu.
vien su skuduriuku neuztenka, reikia gerokai pazulinti ten, prikepe tikrai gerai buna, taciau abejoju ar tai pades, jei neuzsiveda net.

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Kov 24, 2008 21:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Kov 22, 2008 22:01
Pranešimai: 94
Miestas: Siauliai
Gali buti kad ir kazkokia kitokia beda bus. Beje, parsisiunciau tuos "Renault dialogys". Bet as nemoku turbut ju pasileisti, nieko man neiseina. Nors ir parsisiunciau ta Alcohol programa, bet nemoku daugiau - pasileisti jos. Tai nuotraukas jau nagrinejau pries kelias dienas, ir po kapotu, bet deja nieko nerandu, to vakuminio voztuvo :?:

_________________
Renault Clio `09 1.2
Renault Scenic `97 1.6
VW Golf IV `98 1.9 TDi
Hyundai Accent `00 1.3


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Ant Kov 25, 2008 21:11 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 09:43
Pranešimai: 1115
Miestas: Šiauliai
Dar karta paaiskinu kur vakumine kur elektrine dalis EGR voztuvo :banghead:
2.2DCi motorui


Prikabinti failai:
1.jpg
1.jpg [ 68.19 KiB | Peržiūrėta 12529 kartus(ų) ]

_________________
Renault Laguna II, 2.2DCi. PARDUOTA
SAAB 95, 2.3T+LPG
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Ket Kov 27, 2008 18:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
nu ka, pagaliau ir man egr pradejo isdykauti :)
anksciau injection fault uzsidegdavo tik retkarciais ir tik pradzioje, o po to uzgesdavo. vakar ir siandien teko nemazai vaziuoti, tai uzsidege pakeliui ir jau nebeuzgeso. masina buka, visai netraukia, kuro ima daugiau, man rodos ir padumina daugiau.. sikart jokie uzgesinimai ir po to uzvedimai nepadejo.. na bet turejo kada nors tai atsitikti. dabar visa valymo procesa reikes paskubinti ir atlikti kada nors greiciau :)

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Ket Kov 27, 2008 21:56 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2007 14:10
Pranešimai: 125
Miestas: Mazeike
O kodel nusprendei kad ERG kaltas, priezasciu gali buti daug, pvz pas mane oro srauto matuokle nusibaige ir gedima mete ir duminimas didokas del neteisingo misinio.

_________________
Laguna 2.2dci privilege 2002 pikap


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Ket Kov 27, 2008 23:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
smala rašė:
O kodel nusprendei kad ERG kaltas, priezasciu gali buti daug, pvz pas mane oro srauto matuokle nusibaige ir gedima mete ir duminimas didokas del neteisingo misinio.


nesakau, gali buti ir oro srauto matuokle. juk egr voztuvo ir neskubu is karto keisti, pradzioj pabandysiu pravalyti ir ziuresiu kas keisis. kai man anksciau tik pradejo ismetineti ta uzrasa injection fault buvau nuvares i diagnostika ir man ismete klaidas ties egr sistema ir oro srauto matuokle.. aisku, gali buti ir 2 zuikiai viename :D taciau pradzioj ziuresiu egr sistema.
buvau pastebejes toki desninguma, kad jei uzkurus salta motora, duodavau jaum padirbti keleta minuciu tada injection fault neuzsidegdavo, o jei nelaukdamas pradedavau vaziuoti, tada uzsidegdavo. taciau bet kuriuo atveju, pasilus varikliui..ir tarkim vaizuojant po keliu valandu vel - niekas niekada neuzsidegdavo..na o dabar uzsidege ir dege istisai.. nenustebciau, jei kuria diena ir vel nedegtu :)

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pen Kov 28, 2008 00:20 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2008 22:03
Pranešimai: 146
Miestas: Kaunas
ZanasMiselis rašė:
Neskubėkit už vožtuvo keitimą mokėt 1200Lt. Pasikeist pačiam galima, o internete toks vožtuvas 500-600Lt. :idea:


Pries savaite keiciau ta voztuva. Meistrai sake kad naujas kainuoja apie 1000 lt. Apskambinus visa Kauna radau naudota uz 500 lt. O galu gale radau Tauragej srote uz 50 lt. Bandykit ieskot is zmogaus kuris nezino jo tikslios kainos, turetu atiduot manau uz koki 100 lt ar maziau :)

_________________
Renault Laguna II 2001 1.9dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Kov 31, 2008 20:41 
Sveiki Renault auto turetojai. Turiu Mitsubishi Space star 2001 DID masina, norejau isvalyti EGR voztuva. Variklis pas mane stovi F9Q1 renault, todel klausiu cia. (Mitsubishi klube ne daug dyzeliniu masinu, tai nieks patarti dorai negali)

Problema tame, kad EGR neissitraukia man jis is kolektoriaus. Atsuku visus tvirtinimo varztus (3 vnt.) bandau traukti, o jis ne krust. Nejuda nei keik. Gal kas turejo patirties kame problema galetu butu. Matau, kad visas kolektoriaus vidus suodzuose, variklis saltas dirba nestabiliai, o pravalyti negaliu. :?

Dekui uz patarimus.

Ir dar kalusimas, gal kas turi patikimu mestru dyz. varikliams Kaune paziureti. Jau nuvaziavau ~50000 km su masina, tai pradejo variklis nestabiliai dirbti, reiketu profilaktiskai perziureti.

Pridedu schema.. http://img98.imageshack.us/my.php?image=egrfy7.jpg


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Kov 31, 2008 21:24 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2007 14:10
Pranešimai: 125
Miestas: Mazeike
Traukdamas pasukiok i sonus islaisvink kad judeti pradetu, man irgi nejudejo kol sukioti nepradejau neislaisvejo.

_________________
Laguna 2.2dci privilege 2002 pikap


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Kov 31, 2008 21:40 
smala rašė:
Traukdamas pasukiok i sonus islaisvink kad judeti pradetu, man irgi nejudejo kol sukioti nepradejau neislaisvejo.

Na istikro as ji pasukinejau, bet, kad pasukti reikejo gana stipriai kalti per medini tasa i viena krasta 90 laip. kampu. Taip sugebejau pasuki iki 45 laipsiu, paskui atgal. Ir taip kokius 5 kartus. Bet jokio palengvejimo, su ranka be sansu. Toks jausmas, kad kazka ne taip darau. Gal reikia pasukti tam tikru kampu, kad issitaruktu :(


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Kov 31, 2008 23:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2008 22:03
Pranešimai: 146
Miestas: Kaunas
Mano sitoj vietoj irgi labai sunkiai traukesei, buvo pritepta kazkokios koshes, o ji prikepe ir nei krust. Tai su kalu ir plaktuku nuemiau :)

_________________
Renault Laguna II 2001 1.9dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Tre Bal 02, 2008 15:21 
Nu bandysiu savaitgali dar pajudinti ta EGR.

Dar viena klausima turiu. Pastebejau, kad salto variklo apsiukos ~550 apsi/min, kai silto ~800 apsi/min. Kur galetu buti priezastis ? Kuro, oro filtrai nauji... Buvau pas mitsubishi atsova, tai variklio diagnostika nerodo jokiu klaidu, sako gali buti kazkas mechaniskai negerai :o ... parekomendavo vaziuoti pas dyzelistus...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Ket Bal 03, 2008 09:04 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Kov 13, 2008 20:56
Pranešimai: 21
Ištraukiau ir įkišau tik su plaktuko pagalba.

_________________
Scenic 1.9dCi 2001


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Rgs 08, 2008 13:48 
Sveiki. Kaip nuimti ta EGR. Atsukau 4 varztus virsutinius, atsukau elektrini voztuva, atlaisvinau virsutine zarna, bet niekaip negalejau istraukti ta virsutine dali kur as isivaizduoju stovi EGR daviklis. Ar reikes man dar papildomai kazka pirkti (tarpines ar dar ka nors) ?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Rgs 15, 2008 22:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Geg 22, 2008 16:50
Pranešimai: 341
Miestas: Karmėlava-Kaunas
Sveiki, gal galetumet kas imest laguna '01 dCi foto kur randasi ar kaip atrodo EGR voztuvas? :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Rgs 15, 2008 22:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Erciunas rašė:
Sveiki, gal galetumet kas imest laguna '01 dCi foto kur randasi ar kaip atrodo EGR voztuvas? :)

viewtopic.php?f=50&t=18652&p=269907&hilit=Laguna+EGR+vo%C5%BEtuvas#p269907
viewtopic.php?f=50&t=16662&p=227649&hilit=Laguna+EGR+vo%C5%BEtuvas#p227649

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Ant Rgs 16, 2008 17:04 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Geg 22, 2008 16:50
Pranešimai: 341
Miestas: Karmėlava-Kaunas
dar pamirsau prirasyt kad domino 1,9 warikliui :oops: bet kaip tik parode to ko reikia :D dekui :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Sek Lap 30, 2008 14:26 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Lap 17, 2008 17:44
Pranešimai: 17
Svieki, Norejau pasidalinti pairtimi, gal kam pravers.
Taigi pas mane Laguna II 1.9 DCI. Vaziuojant kazkur nuo 2000 apsuku mesdavo juoda duma, jeigu paspausdavau iki 2500 ar 3000 tuomet kaip is kamino diudziuli juodo dumo debesi mesdavo. Beje nesvarbu ar paspaudziu vaziuojant, ar stovint ant laisvo uzminu - juodu dumu debesis. Taigi pasiskaiciau forume apie ta EGR voztuva. Nusprendziau pabandyti pravalyti, kadangi praktiniu ziniu mazoka, labai padejo idetos nuotraukos. Is pradziu atsukau 3 varztus ir nesunkiai nuemiau voztuva kuris siek tiek virs EGR. Jis buvo labai smarkiai apsineses suodziais, tiek is vidaus tiek is isores. Taciau sklende vaiksciojo lengvai. Tada atsukau 3 varztus ir bandziau isimti elektrini EGR voztuva. Isorine dalis nusieme po keliolikos minuciu bandymo. Tada atejo eile islupti vidini voztuva. Cia ir prasidejo smagumai. Su plaktuku ir kaltu kankinausi valanda, kol po truputi ji islupau. Vidus pilnas suodziu, nors voztuvas lyg ir judejo be didesniu problemu. Pravaliau voztuva. tada ikisau pirstus i ta anga kur dedasi voztuvas (gal kolektorium vadinasi, nesu tikras :)) ir uzciuopiau kad viena angele (kur eina is voztuvo atgal i kolektoriu) visiskai aklinai uzkimsta suodziais, taigi nors voztuvas ir judejo taciau is to nebuvo jokios naudos, kadangi dujoms kelias buvo uzkimstas. Pasinaudojes po ranka pasitaikiusiai irankiais pragramdziau ta anga, iskrapsciau suodzius, ir surinkau viska atgal. Rezultatas - juodu dumu beveik nera. dabar tik uzminus iki 4000 apsuku siek tiek juodo dumo ismeta. Uzminus iki 3000-3500 dirba svariai graziai. Tai tiek.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Ant Gru 02, 2008 08:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 09:43
Pranešimai: 1115
Miestas: Šiauliai
Bet su tais sodziais reikia atsargiai elgtis, jei neisvalysi jas, o tik pajudinsi,- visos veliau i cilindrus pareis.

_________________
Renault Laguna II, 2.2DCi. PARDUOTA
SAAB 95, 2.3T+LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pen Gru 05, 2008 10:14 
Sveiki kal kas galetu papasakot kur yra tas erg voztuvas scenice 1.9 dci. Is anksto dekoju :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pen Sau 09, 2009 09:56 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
vitalij77 rašė:
Dar karta paaiskinu kur vakumine kur elektrine dalis EGR voztuvo :banghead:
2.2DCi motorui


O ten kartais ne gesinimo sklende?Kur parasyta elektrinis,tai ten ir yra EGR voztuvas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Sek Lie 31, 2011 12:54 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Lie 11, 2011 13:35
Pranešimai: 6
Sveiki, o kur rasti tą EGR vožtuvą pas Renault Laguna 98' - 2.2 dt ? Gal kas pagal nuotrauką nurodys?


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Laguna 98' 2.2 dT
lag.jpg
lag.jpg [ 69.34 KiB | Peržiūrėta 10257 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Pir Rgp 01, 2011 15:11 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Geg 10, 2009 10:38
Pranešimai: 351
Nu tu kietas, faithless, ši problema yra dci varikliams, nes vožtuvas elektrinis ir su atsidarymo matuokle. Kai matuoklė parodo, kad vožtuvas neužsidaro, uždega klaidą. Pas tave EGR vakuuminis. Jis matomas, jei neklystu, viršuje, už įsiurbimo kolektoriaus.

_________________
Laguna II, 1,9 dci (88) 2003


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Ant Bir 26, 2012 13:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Lie 22, 2009 08:57
Pranešimai: 84
Miestas: Kaunas
visai paprastai EGR voztuva galima išsivalyt su specialia priemone JLM ® Diesel air intake&EGR cleaner (2.71 diesel 500 ml), kurią atsitiktinai aptikau "Maximoje" už 37,99 Lt ir sakau išsibandysiu kas bus.
Nžn, bet nei prieš valymą nei po jokio akivaizdaus skirtumo variklio darbe nepastebėjau.
Daugiau info apie tą priemonę: http://www.jlmlubricants.com

_________________
Espace (Initiale) 2005, 3dCi (variklis — P9X, APD — SU1)
tel. 8 603 39491;
zykevicius@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: EGR vožtuvo valymas
StandartinėParašytas: Sek Bal 28, 2013 09:47 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Šeš Kov 22, 2008 18:36
Pranešimai: 35
Sveiki. Sian nutariau paziureti egr. Nusiimti pavyko tik ta daigta kur jungiasi fyske. Ten radau daug suodziu, bet paspaudus per viduri ta pypsika, kaip ir viskas vaiksto. Bandziau isiimti egr, bet deja nepavyko...prikepes jis ten turbut smarkiai. Biski pravaliau su atsuktuvu ir papuciau kompresoriumi. Viska surinkau, uzvedziau ir ismete check emission... ka galejau padaryt? variklis 1.9dci. speju blogai padariau kad puciau su kompresoriumi. Ar taip darydamas as galeciau uzkimst katalizatoriu? ar ka dar pridirbt galejau? Variklio darbas nepasikeite. Dar ziurejau oro srauto matuokle, bet tik pristu viduj palieciau ir viskas, tai nemanau kad kazka blogo galejau padaryt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui