Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 15:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pen Gru 19, 2008 23:25 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Gru 19, 2008 22:55
Pranešimai: 50
turiu tokia problema kai vaziuoju ant benzino tamposi masina. Tiesiog vaziuojant prigesta kuriam laikui paskui vel normaliai vaziuoja. Toks jausmas kaip benzinas i pabaiga, bet benzino normaliai yra. Pakeites visus laidus skriejika, jo dangteli, zvakes, bet vistiek taspats. Gali but toks variantas, kad cia kaltos dujos? Gal purkstukam kas nors? Jeigu purkstukai kokios ju nauju kainos? Variklis 2.2 ltr.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 20, 2008 18:14 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 08, 2005 21:54
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
kalpachiokas rašė:
turiu tokia problema kai vaziuoju ant benzino tamposi masina. Tiesiog vaziuojant prigesta kuriam laikui paskui vel normaliai vaziuoja. Toks jausmas kaip benzinas i pabaiga, bet benzino normaliai yra. Pakeites visus laidus skasuriejika, jo dangteli, zvakes, bet vistiek taspats. Gali but toks variantas, kad cia kaltos dujos? Gal purkstukam kas nors? Jeigu purkstukai kokios ju nauju kainos? Variklis 2.2 ltr.


panasu kad liamda zondas streikuoja

_________________
Renault Espace Family '94 m. 2.2 L + BRC dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 22, 2008 02:05 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Gru 19, 2008 22:55
Pranešimai: 50
o liamda zondo darbas neturi visiskai itakos variklio ant duju darbui? Nes ant duju jokiu tokiu nesamoniu nera


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 22, 2008 09:59 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bir 21, 2008 12:08
Pranešimai: 179
Miestas: Klaipeda
o gal tik degalu filtras? :) as kiek ghirdejau dujom itakos zondas neturetu tureti, bet negarantuoju. Dabar turiu panasia beda tai domejaus kad nemazai gali buti problemu - ir elekriniai dalykai, ir zvakes, zvaklaidziai, siurblio gedimai, purkstukai, aisku zondas ir tram pam pam...
Noreciau ir as paklausti, kas susiduret, kokios kainos zondu pirmos kartos lagunoms? man trukcioja ir net gesta, po to nebeuzsiveda, kol neatsala... bet tai ir su dujom man vyksta, tesa nesu tikra gal tik del to, kad dujos olandiskos ir negaliu ju sureguliuoti, todel jau ilga laika su jom nevaziavau. Tai kiek pinigeliu galiu tiketis isleisti sio gedimo tvarkymui Jusu nuomone?

_________________
Faith. My Renaults :)
Renault Laguna I, 1.8.
Mazda 772 (1.8 happy happy injection)
"Ir tai praeis"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 22, 2008 10:12 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 08, 2005 21:54
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
kalpachiokas rašė:
o liamda zondo darbas neturi visiskai itakos variklio ant duju darbui? Nes ant duju jokiu tokiu nesamoniu nera


Tai tik dar labiau patvirtina spėjimą, kad liamda zondas "durniuoja", nes darbui su dujomis liamda zondas įtakos neturi. Jei nors truputį kapuješ apie elektrą gali pasiėmęs testerį pats patikrint. Reikia prijungt prie liamda zondo laidų ir dirbant ant benzo normaliai veikiantis liamda zondas turi duot impulsus (svyruot) berods 1-2 voltus, jei liamda zondas blogas jis arba duos vienodą nesvyruojančią srovę arba iš viso neduos jokio signalo. Čia mano liaudiškas paaiškinimas, ne kai man tokia problema buvo tai tavrkiaus servize ir pats stebėjau visą procesą, kadangi pasitaikė normalus meistrelis tai jis man ir aiškino. Tik galiu gal būt blogai išsireiškęs, bet principas toks. Sėkmės ir parašyk kaip išspręsi problemą :victory:

_________________
Renault Espace Family '94 m. 2.2 L + BRC dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 22, 2008 10:16 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 08, 2005 21:54
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
Rita rašė:
o gal tik degalu filtras? :) as kiek ghirdejau dujom itakos zondas neturetu tureti, bet negarantuoju. Dabar turiu panasia beda tai domejaus kad nemazai gali buti problemu - ir elekriniai dalykai, ir zvakes, zvaklaidziai, siurblio gedimai, purkstukai, aisku zondas ir tram pam pam...
Noreciau ir as paklausti, kas susiduret, kokios kainos zondu pirmos kartos lagunoms? man trukcioja ir net gesta, po to nebeuzsiveda, kol neatsala... bet tai ir su dujom man vyksta, tesa nesu tikra gal tik del to, kad dujos olandiskos ir negaliu ju sureguliuoti, todel jau ilga laika su jom nevaziavau. Tai kiek pinigeliu galiu tiketis isleisti sio gedimo tvarkymui Jusu nuomone?


Nežinau kiek lagunai bet Espace 2,2 naujas liamda zondas kainuoja apie 240 Lt. bet meistras man nerekomendavo, nes minėjo kad čia Espace silpna vieta, todėl įsuko berods Japono Mazdos dėvėtą zondą už 60 Lt. ir jau antri metai važinėju be vargo :victory:

_________________
Renault Espace Family '94 m. 2.2 L + BRC dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 22, 2008 10:23 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bir 21, 2008 12:08
Pranešimai: 179
Miestas: Klaipeda
aciu, as siandien varau pas meistrus, paziuresiu ka jie sakys, bet mane neramina kad masina durniuoja ir su dujom ir dar tas nesivedimas... kodel jin turi atsalt kad vel uzsivestu? ka tai rodo?

_________________
Faith. My Renaults :)
Renault Laguna I, 1.8.
Mazda 772 (1.8 happy happy injection)
"Ir tai praeis"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 30, 2008 23:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Gru 19, 2008 22:55
Pranešimai: 50
siaip pas mane buvo laidai jau i pabaiga, paskirstymo dangelis itrukes ir skriejikas nekoks (turbut nekeista nuo isvarymo is gamyklos). taip pat ir kuro filtra pasikeiciau. Situacija pagerejo, bet tas bjaurus tampymasis liko. Labai pavojingas dalykas mieste sankryzose. Baisu, kad neprasoksi. Jonavoje klausiau uz zonda 185 lt uzsiprase. O kaip ten su tuo mazdos zondu? jis visiskai tinka espeisui? Ta prasme jungtys ar reikia jungtis permest nuo seno zondo? Papasakok kaip ten su tuo zondu ka darei? Jeigu ka as irgi kitos masinos zondo ieskosiu :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 31, 2008 12:30 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Gru 19, 2008 22:55
Pranešimai: 50
Dujos pas mane ateina per oro padavimo slanga i kolektoriu. Ant tos slangos stovi duju maisytuvas. Buvau i benzina ipyles "Vyn's" purkstuku valymui. Bet vistiek tampymasis likes. Gal koks purkstukas pradeges? Kokiu ju nauju arba naudotu kainos?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 31, 2008 14:38 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 08, 2005 21:54
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
kalpachiokas rašė:
siaip pas mane buvo laidai jau i pabaiga, paskirstymo dangelis itrukes ir skriejikas nekoks (turbut nekeista nuo isvarymo is gamyklos). taip pat ir kuro filtra pasikeiciau. Situacija pagerejo, bet tas bjaurus tampymasis liko. Labai pavojingas dalykas mieste sankryzose. Baisu, kad neprasoksi. Jonavoje klausiau uz zonda 185 lt uzsiprase. O kaip ten su tuo mazdos zondu? jis visiskai tinka espeisui? Ta prasme jungtys ar reikia jungtis permest nuo seno zondo? Papasakok kaip ten su tuo zondu ka darei? Jeigu ka as irgi kitos masinos zondo ieskosiu :)


Del zondo tai neskubėk sakau pirma pasitikrink su testeriu jeigu duoda impul;sus tai jis geras.
kai pasakei kad įkyriausiai trukčioja prie sankryžos pradedant važiuot atsiminiau kad man irgi buvo panaši problema dėl žvakės. Nors žvakes buvau pasikeitęs prieš pora mėnesių,todėl negalėjau patikėt ir bėdos ieškojau visai kitur. Bet pasirodė kad buvo kalta viena žvakė, tiesiog nesudirbdavo kai gaudavo nagruzkę. Problemą sprendžiau paprastai išsukdavau po vieną žvakę ir vietoj jos įsukdavau naują, po to pervažiuodavau, jei trukčiojimas yra ta atkeisdavau atgal ir naują įsukdavau vietoj sekančios, kol pagaliausiai stebuklas įvyko ir pakeitus paskutinę žvakę trukčiojimas kaip ranka nuimtas dingo. taigi nepatingėk pasikrapštyt manau pavyks surast problemą :victory:

_________________
Renault Espace Family '94 m. 2.2 L + BRC dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 31, 2008 14:45 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Gru 19, 2008 22:55
Pranešimai: 50
siaip ne butinai ant sankryzos buna ir ant lygios vietos variklis tartum prigesta, ispaudi giliau pedala- atsigauna. Reikes bandyt su zvakem ka nors daryt, bet dabar salta labai lauke, o garazo neturiu :D. Reikes kokio draugo prasyt, kad priglaustu porai valandeliu i garaza ir pasitikrint viska: zonda, zvakes, purkstukus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 31, 2008 16:35 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bir 21, 2008 12:08
Pranešimai: 179
Miestas: Klaipeda
mano trukciojimas pagaliau liovesi :) nepatikesit - pakeite liamda zonda (400 lt su darbu), tebetrukciojo, tada galiausiai rado supuvusia relyte kazkokia prie kompo, 50 lt pakeite ir nebetrukcioja :) tai va mano buvo tokia beda - siulyciau ir tamstai ieskant bedos neuzsiciklinti tik ant zvakiu ar zondo... sekmes ;)

_________________
Faith. My Renaults :)
Renault Laguna I, 1.8.
Mazda 772 (1.8 happy happy injection)
"Ir tai praeis"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 31, 2008 16:37 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bir 21, 2008 12:08
Pranešimai: 179
Miestas: Klaipeda
beje manasis zondas neva buvo mires, bet tai kaip as tiek laiko be jokiu bedu vazinejau ? ir trukciojo tikrai ne del jo - dabar jau aisku. ir dar tada nesuvokiu, kodel zvakes pajuodavo? ar tiesa, kad jos prasidirbs kaip man sake po zondo pakeitimo kai susitvarkys misinys? jos pas mane keistos neseniai.

_________________
Faith. My Renaults :)
Renault Laguna I, 1.8.
Mazda 772 (1.8 happy happy injection)
"Ir tai praeis"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Sau 22, 2009 18:06 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Gru 19, 2008 22:55
Pranešimai: 50
susitvarkiau. Kaip virinaus duslintuva issuko liamda zonda ir pastebejo kad jis nudeges kazkoks. Vienu zodziu pasikeiciau liamda zonda ir problema dingo :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Sau 23, 2009 13:30 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 08, 2005 21:54
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
kalpachiokas rašė:
susitvarkiau. Kaip virinaus duslintuva issuko liamda zonda ir pastebejo kad jis nudeges kazkoks. Vienu zodziu pasikeiciau liamda zonda ir problema dingo :)


Ar aš tau broli nesakiau :victory:

_________________
Renault Espace Family '94 m. 2.2 L + BRC dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Rgs 26, 2010 17:30 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 24, 2007 08:32
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Sveiki kad nekurti naujos temos paklausiu šičia šeip proplema panašumu turi, situacija tokia kaip buna bendzino daugiau negu 20Litrų tai važuoja be problemu viskas tvarkoi o kaip mažiau lieka pradeda trukčioti nestabiliai dirba ir ant laisvu apsuku ,toks vaizdas kad truktu bendzino,bet bendzino tikrai yra.Ant duju važuoja gerai.Gal kas esate išarde baka ties plude kokia ten idomu sistema gal durnuoja bendzino paėmimas ?

_________________
Renault Espace 2.0 L. (parduotas)
Volvo s40 1.8L. 1997
wirmis@zebra.lt
8-618-5vienas33keturi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgs 29, 2010 19:57 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 24, 2007 08:32
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Tai ką niekas savo Espace-2 nėra bandes nusimti bendzino bako ir nežino kaip ten tas kuro padavimas ir pludės padarytos ? minčiu jokiu nėra .

_________________
Renault Espace 2.0 L. (parduotas)
Volvo s40 1.8L. 1997
wirmis@zebra.lt
8-618-5vienas33keturi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui