Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 08:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Sek Bir 29, 2008 15:02 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2008 19:28
Pranešimai: 123
Miestas: Vilnius
Kaip bebutu keista Sostena atsiunte toki laiskeli, kam idomu galit pasiskaityti, cia rasoma kad persikelia i kita vieta.


Prikabinti failai:
67.JPG [255.2 KiB]
Atsisiųsta 1487 kartus(ų)
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Sek Bir 29, 2008 15:05 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
o kodel turetu bebuti keista?
man irgi atsiunte. jie persikelia, tai ir informuoja.

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Sek Bir 29, 2008 19:14 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Visiskai nekeista ir man. Kiek pamenu, raskila sake, kad persikelia laikinai, kol senojoje vietoje pasistatys nauja pastata :wink:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Sek Bir 29, 2008 21:20 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2008 19:28
Pranešimai: 123
Miestas: Vilnius
Keista tai kad isigijas automobili Renault Scenic prireike degnostikos, teko nuvaziuoti i Sostena, degnostikos nepadare o sumoketi paprase, po keliu dienu paskambino is Sostenos del informacijos ar esu patenkintas darbu, tai teko is visu gelmiu papasakoti kaip buvau iskaudintas ju atliktu darbu bei nuskausminimu . Vat ir keista buvo sulaukti is ju dar kazkokio laiskelio :) .


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Pir Bir 30, 2008 09:58 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
manowest rašė:
Keista tai kad isigijas automobili Renault Scenic prireike degnostikos, teko nuvaziuoti i Sostena, degnostikos nepadare o sumoketi paprase, po keliu dienu paskambino is Sostenos del informacijos ar esu patenkintas darbu, tai teko is visu gelmiu papasakoti kaip buvau iskaudintas ju atliktu darbu bei nuskausminimu . Vat ir keista buvo sulaukti is ju dar kazkokio laiskelio :) .

Geras :shock: Tai jei nedare jokios diagnostikos, tai ir nereikejo moketi :evil:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Ket Lie 10, 2008 20:24 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2008 19:28
Pranešimai: 123
Miestas: Vilnius
Diagnostika buvo tokia, as variau del priezasties nes dega airbag lempute, nuvaziavau kad padarytu diagnostika, uzgesintu ja. Jie nusivare masina, teko palaukti 10 minuciu, atejo ir pasake: kad susijungti centriniu kompiuteriu negali nes meta klaida kad buvo avarija. Ir viskas. paskaiciavo 4600 uz darbus. Is tu darbu 3600 sudare kad sutvarkytu kad nedegtu airbag lempute.
Teko giliai pasukti galvele nuo ko pradeti. Nuvaziavau i turgu ir nusipirkau knyga, isstudijavau airbag sistemos dalis bei pacia sistema. Dalis kainavo 200 lt, ir mano darbas ja pakeisti.
Rezultate Airbagas veikia. Uz ka tokie pinigai as vairuotojas bet ne Reno servizo darbuotojas, kuris negali nustatyti tinkamu gedimo su siuolaikiniais prietaisais kuriu servize nemazai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Pir Lie 14, 2008 23:36 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 28, 2004 01:11
Pranešimai: 1754
Miestas: Sūrio miestas - Rokiškis
Ir tu sumokėjai tokią krūvą pinigų už neišsprestą problemą?

_________________
Espace II 2.2 (Ex)
Grand Espace IV 2.2dCi (Ex)
Avantime 2.2dCi (Privilege)
Peugeot 307 CC Sport


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Ant Lie 15, 2008 09:18 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2008 19:28
Pranešimai: 123
Miestas: Vilnius
As sumokejau tik 60 lt. atseit uz degnostika. sakau kad likau nepatenkintas ju darbu ir ju isvadomis. As neservizo darbuotojas daugiau suprantu nei jie ten dirbantys. (Tik daugiau laiko reikia kad isanalizuociau situacija ir rasciau jos gedima).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 13:34 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Bal 18, 2008 13:56
Pranešimai: 43
Miestas: Šiauliai
Nejaugi visose Sostenose dirba tokie ,,grybai". Labai panašų atvėjį ir aš vakar turėjau tik Šiauliuose.
Užsidegė ,,Service" lemputė ir sugalvojau nuvažiuoti diagnostikai.

Pirmiausiai sunervino tai kad neleido pačiam dalyvauti mašinos apžiūroje, bet po to atėjęs pasakė kad jo kompas nemato mašinos kompo modulių,. Mato tik vieną - automatinio stabdžio. Aiškino kad ten buvo klaidų ir jis jas ištrynė ir dabar lemputė ,,service" nebedega. Bet atseit tai ko gera tik laikina.
Bet visi anekdotai prasidėjo po to.
Kai atidavė mašiną aš jos nebegalėjau užsikurti. :shock: :shock:
Signalizacija kaukia, užrakinimas neveikia, variklis nesikuria. Aš jiems aiškinu kad jie kažką čia pridirbo, o jie kad čia jie ne prie ko.
Sakau pažiūrėkit gal pultelio baterija nusprogo. Jei deda kitą elementą-tas pats. Iš žmonos atsvežu (su jų mašina) kitą pultelį ir viskas ok.
O ponai Sostenos atstovai man jau siūlo užsisakyti naują pultelį (atseit nusprogo) už 820 Lt.
Aš nieko nesakęs važiuoju į Elektromarkt perku naują elementą už 7 Lt įdedu ir viskas OK.

Tai štai tokie nuotykiai. (Anekdotas, bet tikras)


manowest parašyk koks pas tave modelis

_________________
Scenic Grand 04' 1,9 dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 14:43 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 10:49
Pranešimai: 2684
Miestas: Šiauliai
As bijau net vaziuoti ten kondiske tvarkyti, nes kai patvarkys ir teks palikti pluosta pinigu tai baisu bus, o ten jauciu beda yra visai nedidele. :evil:

_________________
Audi A6, 2005, 3.0 TDI, 165 kw, GCF ***
Renault Safrane phII 98" 2.5 RXT, 20 valve, DTU ***
Renault Safrane phI 94" 2.2 Si,HSF ***


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 14:53 
Rolandux rašė:
As bijau net vaziuoti ten kondiske tvarkyti, nes kai patvarkys ir teks palikti pluosta pinigu tai baisu bus, o ten jauciu beda yra visai nedidele. :evil:

jei jau puse vasaros be kondiskes pratempei baiksi ir likususia dali :D :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 16:18 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 10:49
Pranešimai: 2684
Miestas: Šiauliai
Tikrai ne. :!: :D

_________________
Audi A6, 2005, 3.0 TDI, 165 kw, GCF ***
Renault Safrane phII 98" 2.5 RXT, 20 valve, DTU ***
Renault Safrane phI 94" 2.2 Si,HSF ***


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 16:57 
Rolandux rašė:
Tikrai ne. :!: :D

galim kirsti kad anksciau ar veliau vistiek i sostena nuvaziuosi kad ir kaip nenori :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 08:37 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 10:49
Pranešimai: 2684
Miestas: Šiauliai
gisas rašė:
Rolandux rašė:
Tikrai ne. :!: :D

galim kirsti kad anksciau ar veliau vistiek i sostena nuvaziuosi kad ir kaip nenori :lol:

As ten mielai nors ir dabar vaziuociau, bet bijau kad nereiktu kokiu 700 lt moketi, kai ten tas remontas realiai kainuos kokius 70 LT. Uz tai mane nervina, kad jie labai dideli lupikai. :evil:

_________________
Audi A6, 2005, 3.0 TDI, 165 kw, GCF ***
Renault Safrane phII 98" 2.5 RXT, 20 valve, DTU ***
Renault Safrane phI 94" 2.2 Si,HSF ***


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 18:47 
Rolandux rašė:
gisas rašė:
Rolandux rašė:
Tikrai ne. :!: :D

galim kirsti kad anksciau ar veliau vistiek i sostena nuvaziuosi kad ir kaip nenori :lol:

As ten mielai nors ir dabar vaziuociau, bet bijau kad nereiktu kokiu 700 lt moketi, kai ten tas remontas realiai kainuos kokius 70 LT. Uz tai mane nervina, kad jie labai dideli lupikai. :evil:

kai as nuvriau savo safrana tai iskarto jiem pasakiau kad pries kad nustatytu gedima ir pries dedami naujas dalis ar taisydami senas pirma paskambintu man o as jau jiem pasakysiu ar mane tenkinama ju siuloma kaina uz remonta taip jie ir padare nustate gedima pasake kiek kainuos ir sutvarke, kai as leidau :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Pen Lie 25, 2008 00:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Rolandux rašė:
...bet bijau kad nereiktu kokiu 700 lt moketi...

Nebijok - nes teks sumoketi tiek arba daugiau ;) As uz kondicionavimo sistemos patikrinima ir uzpildyma (nusipirkau masina ir nezinojau ar sugedes kondicionerius ar tuscias) sumokejau 299Lt ir speju tik del to, kad pasakiau, kad daugiau 300Lt nemokesiu :lol: Ir tarpkitko nieko jie netaise, nes buvo tvarkinga :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Šeš Rgp 09, 2008 21:19 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2008 19:28
Pranešimai: 123
Miestas: Vilnius
Pas mane modelis Renault Scenic 2000 m. 1.9 DCI
Manau kas Sostenoje dirba ir tvarkingi zmones, kurie gerai dirba, pinigus skaiciuoja gi vadybininkai. Tiesiog mes ant tu geru darbuotoju nepapuolam :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Ket Rgp 14, 2008 21:44 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Bal 18, 2008 13:56
Pranešimai: 43
Miestas: Šiauliai
Gal ir yra tokių, bet kaip ant tokių pakliūti kuris kaip žmogus žmugui paaiškintų. Tai todėl tokia nuomonė apie jus ir susidaro. Gaila, bet yra kaip yra.

Tikiuosi ir jie ši forumą paskaito. Gal padarys išvadas............kada nors :wink:

_________________
Scenic Grand 04' 1,9 dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Pen Rgp 15, 2008 21:43 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 10, 2008 17:10
Pranešimai: 115
Miestas: Kaunas
Jonas58 rašė:
Nejaugi visose Sostenose dirba tokie ,,grybai". Labai panašų atvėjį ir aš vakar turėjau tik Šiauliuose.
Užsidegė ,,Service" lemputė ir sugalvojau nuvažiuoti diagnostikai.

Pirmiausiai sunervino tai kad neleido pačiam dalyvauti mašinos apžiūroje, bet po to atėjęs pasakė kad jo kompas nemato mašinos kompo modulių,. Mato tik vieną - automatinio stabdžio. Aiškino kad ten buvo klaidų ir jis jas ištrynė ir dabar lemputė ,,service" nebedega. Bet atseit tai ko gera tik laikina.
Bet visi anekdotai prasidėjo po to.
Kai atidavė mašiną aš jos nebegalėjau užsikurti. :shock: :shock:
Signalizacija kaukia, užrakinimas neveikia, variklis nesikuria. Aš jiems aiškinu kad jie kažką čia pridirbo, o jie kad čia jie ne prie ko.
Sakau pažiūrėkit gal pultelio baterija nusprogo. Jei deda kitą elementą-tas pats. Iš žmonos atsvežu (su jų mašina) kitą pultelį ir viskas ok.
O ponai Sostenos atstovai man jau siūlo užsisakyti naują pultelį (atseit nusprogo) už 820 Lt.
Aš nieko nesakęs važiuoju į Elektromarkt perku naują elementą už 7 Lt įdedu ir viskas OK.

Tai štai tokie nuotykiai. (Anekdotas, bet tikras)


manowest parašyk koks pas tave modelis


Tikrai gera antireklama Sostenai, reiktu susimastyti apie savo darbo lygi. Man taip pat uzteko viena karta ten apsilankyti, kai mano renault 19 ryjo 16 ltr benzo, tai ten sedinti grybas pasake kad tai normalu. Variklis 1,7ltr. Bet tokiais paistalais nepatikejau ir netyciom nuvariau i aleksoto veiveriu gatvej bosch servisiuka. Atliko diagnostika.Kazkaip pamate ir surado kad siurbia pasalini ora. Sutvarke. berots 80lt atsėjo.Sanaudos grubiai 8 ltr buvo.

Dabar turiu renault espace, kuris turi gedimu, bet sostena jau nebevilioja. Teks vel ieskoti kokio mazesnio servisiuko.

_________________
Renault Espace II, 2.2ltr+LPG, J7T 772


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Sek Vas 07, 2010 11:39 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
blogis ta sostena. plesiku gauja. kai tik nusipirkau masiniuka, teko keisti lemda zonduka, tai uz pacia detale pareikalavo 600. po pusmecio jis aisku nusprogo. griztu i sostena, o jie man aiskina jog tai ne ju zondas ir jog jie tokiu isvis nededa - atseit bandau juos apmulkinti....

dabar mastau kaip jie isvis dar nebankrutave....

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Bal 28, 2010 19:23 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 10, 2008 17:10
Pranešimai: 115
Miestas: Kaunas
strix rašė:
blogis ta sostena. plesiku gauja. kai tik nusipirkau masiniuka, teko keisti lemda zonduka, tai uz pacia detale pareikalavo 600. po pusmecio jis aisku nusprogo. griztu i sostena, o jie man aiskina jog tai ne ju zondas ir jog jie tokiu isvis nededa - atseit bandau juos apmulkinti....

dabar mastau kaip jie isvis dar nebankrutave....


Pagal mane tie zondai daugmaz panasus ir ju kainos lyg apie 200lt. Nu darbas koki 150lt. O kai tvarkeisi nepaemei cekio ar saskaitos?

_________________
Renault Espace II, 2.2ltr+LPG, J7T 772


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Bal 28, 2010 19:28 
strix rašė:
blogis ta sostena. plesiku gauja. kai tik nusipirkau masiniuka, teko keisti lemda zonduka, tai uz pacia detale pareikalavo 600. po pusmecio jis aisku nusprogo. griztu i sostena, o jie man aiskina jog tai ne ju zondas ir jog jie tokiu isvis nededa - atseit bandau juos apmulkinti....

dabar mastau kaip jie isvis dar nebankrutave....

kaik tu peklalan 600 :shock: kad eilinej daliu parduotuvej tu zondu kaina 110-150lt :roll: pasikeiti pats


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Pen Lap 12, 2010 13:49 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2428
Miestas: Vilkaviškis
Gal kas susidomės "Sostenos" akcijomis:

http://www.sostena.lt/lt/renault/Akcijos/10/1011.php

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Ant Lap 16, 2010 23:53 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Vakarinis rašė:
Gal kas susidomės "Sostenos" akcijomis:

http://www.sostena.lt/lt/renault/Akcijos/10/1011.php

Gera akcija. :D :D :D Debiliukai Sostenoj dirba ir Siauliuse ir Panevezyje.Del remonto kaip ir viskas.Neverta ,ten remontuotis.Turi problemu,tau patars Energetikas.Jis to regiono karalius.Forume yra protingesniu zmoniu,kaip Sostenoj Siauliuose ir Panevezyje.Del detaliu?Kad Sostena perka detales is Inter carso. :D :D :D Negali nusipirkti pats?Tau reikia tarpininko Sostenos? :D :D :D Gausi nuolaida,o detales is Inter carso.Jei Sostena turetu atsovybe Visagine ,tai galetu suteikti 90 % nuolaida.Kodel?Todel ,kad Panevezyje ir Siauliuose viskas mire.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Lap 17, 2010 08:24 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
raskila rašė:
Gera akcija. :D Debiliukai Sostenoj dirba ir Siauliuse ir Panevezyje.Del remonto kaip ir viskas.Neverta ,ten remontuotis.Turi problemu,tau patars Energetikas.Jis to regiono karalius.Forume yra protingesniu zmoniu,kaip Sostenoj Siauliuose ir Panevezyje.Del detaliu?Kad Sostena perka detales is Inter carso. :D Negali nusipirkti pats?Tau reikia tarpininko Sostenos? :D Gausi nuolaida,o detales is Inter carso.Jei Sostena turetu atsovybe Visagine ,tai galetu suteikti 90 % nuolaida.Kodel?Todel ,kad Panevezyje ir Siauliuose viskas mire.

Ziauriai tu cia... :mrgreen: :lol: Vakar uzsisakiau sildoma vairuotojo puses veidrodelio stikla. Ji gauti tikrai problema (lauzynuose parduoda tik visa veidrodeli su korpusu), o kitur praktiskai tokiu daliu nera :banghead: Pernai klausiau, tai 220Lt norejo, dabar uz 130Lt sutarem. Ta akcija dalims galioja, kai remontuoji pas juos, bet sutarem, kad parodys minimalu remonta uz 20Lt. Tai iseina, kad stiklas 110Lt + remontas 20Lt, kurio nebus... :lol:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Lap 17, 2010 10:02 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Energetikas rašė:
raskila rašė:
Gera akcija. :D Debiliukai Sostenoj dirba ir Siauliuse ir Panevezyje.Del remonto kaip ir viskas.Neverta ,ten remontuotis.Turi problemu,tau patars Energetikas.Jis to regiono karalius.Forume yra protingesniu zmoniu,kaip Sostenoj Siauliuose ir Panevezyje.Del detaliu?Kad Sostena perka detales is Inter carso. :D Negali nusipirkti pats?Tau reikia tarpininko Sostenos? :D Gausi nuolaida,o detales is Inter carso.Jei Sostena turetu atsovybe Visagine ,tai galetu suteikti 90 % nuolaida.Kodel?Todel ,kad Panevezyje ir Siauliuose viskas mire.

Ziauriai tu cia... :mrgreen: :lol: Vakar uzsisakiau sildoma vairuotojo puses veidrodelio stikla. Ji gauti tikrai problema (lauzynuose parduoda tik visa veidrodeli su korpusu), o kitur praktiskai tokiu daliu nera :banghead: Pernai klausiau, tai 220Lt norejo, dabar uz 130Lt sutarem. Ta akcija dalims galioja, kai remontuoji pas juos, bet sutarem, kad parodys minimalu remonta uz 20Lt. Tai iseina, kad stiklas 110Lt + remontas 20Lt, kurio nebus... :lol:

Stikliuko pakeitimas 2 min darbas. Uz darba moketi 20lt? Energetikai,parasyk,kiek sugaisi laiko Sostenoj.Man labai idomu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Lap 17, 2010 16:58 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
raskila rašė:
Stikliuko pakeitimas 2 min darbas. Uz darba moketi 20lt? Energetikai,parasyk,kiek sugaisi laiko Sostenoj.Man labai idomu.

Zinau, as ji jau buvau issiemes :wink: Sostenoje jo ir nekeisiu, bet norint gauti 50 proc. nuolaida detalei butina irasyti bent minimalius darbus (gal irgi su 50 proc. nuolaida) :mrgreen: :lol:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Tre Lap 17, 2010 23:22 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Energetikas rašė:
raskila rašė:
Gera akcija. :D Debiliukai Sostenoj dirba ir Siauliuse ir Panevezyje.Del remonto kaip ir viskas.Neverta ,ten remontuotis.Turi problemu,tau patars Energetikas.Jis to regiono karalius.Forume yra protingesniu zmoniu,kaip Sostenoj Siauliuose ir Panevezyje.Del detaliu?Kad Sostena perka detales is Inter carso. :D Negali nusipirkti pats?Tau reikia tarpininko Sostenos? :D Gausi nuolaida,o detales is Inter carso.Jei Sostena turetu atsovybe Visagine ,tai galetu suteikti 90 % nuolaida.Kodel?Todel ,kad Panevezyje ir Siauliuose viskas mire.

Ziauriai tu cia... :mrgreen: :lol: Vakar uzsisakiau sildoma vairuotojo puses veidrodelio stikla. Ji gauti tikrai problema (lauzynuose parduoda tik visa veidrodeli su korpusu), o kitur praktiskai tokiu daliu nera :banghead: Pernai klausiau, tai 220Lt norejo, dabar uz 130Lt sutarem. Ta akcija dalims galioja, kai remontuoji pas juos, bet sutarem, kad parodys minimalu remonta uz 20Lt. Tai iseina, kad stiklas 110Lt + remontas 20Lt, kurio nebus... :lol:

Supratau.Suma 130 Lt.Savartyne uz tokia kaina neparduoda viso veidrodelio?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Sostenos informacija
StandartinėParašytas: Ket Lap 18, 2010 08:14 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
raskila rašė:
Supratau.Suma 130 Lt.Savartyne uz tokia kaina neparduoda viso veidrodelio?

Savartyne visas veidrodelis apie 200 Lt :roll: Nezinau kas toks cia skelbe informacija, bet siauliskis normalus bicas pardavineja dalis - galima kartu su juo pasijuokti is Sostenos kainu, bet nuo jo juk niekas nepriklauso... :D

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui