Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 14:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Ant Lap 10, 2009 21:34 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 22:04
Pranešimai: 1119
Miestas: Kupiškis
raskila rašė:
stasiusiukas rašė:
Aprimo aistros vienatūrių balsavime. Gal jau visus užkniso savų tiesų įrodinėjimai? :lol: :lol: :lol: Mane vis tiek ESPACE IV "veža". VOT.

Tai nusipirk. :D :D :D Tada galesi rasineti.Parasysi visa tiesa,be fanatizmo,be debilizmo,daunizmo ir t.t.Laukiam.


Ko toks piktas esi? Aš tau savo nuomonės neperšu. Kaip suprantu nesugebi atskirti darbo nuo laisvalaikio. ( RENAULTCLUB - kaip suprantu labiau yra laisvalaikio praleidimo būdas). Nervus galima nuraminti sporto salėje ( labai tinka baseinas) arba prie malkų krūvos. Jei visi pradėsime švaistytis tavo siūlomu žargonu, forumas praras savo vertę.

_________________
Espace III 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
Peugeot Boxer 2,8 Hdi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Pen Lap 13, 2009 22:23 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Taip labai geras automobilis. :) :) :) Variklis G9T .Alkuninis velenas devetas 900lt.Nera .Mokam 1200lt .Nera.Uz tokia kaina visa varikli Scenic,Mergane,Clio,Laguna nupirksi.As nesuprantu apie Espace IV? :) :) :) Gerai, as durnas.Jus protingi.As galvoju,kad Jus Renault ,gal Espace fanai.Truputi sergat,truputi durni.Nori nuomones, kreipkis i Gaadi.Jis neutralus.As sakau,kad Laguna II ir Espace IV meslas.Kaip ir Avatime ir VelSatis.Cia mano nuomone.Energetikai,Tu ka nori ta galvok,man pofik.O kiek problemu su pakaba.O dar tas G9T plasmasinis isiurbimo kolektorius.O ta pagalve prie dirzo? Deze taip pat ne stebuklas,nors ir mechanine.Vairo traukes,sarnyrai,stabilizatorius?Viskas byra.Gerai,kad amortizatoriai nelinksta kaip Lagunoj II.O kas ten gero EspaceIV?O kiek problemu su elektra.Energetikai,padovanok savo Espace IV man,tikrai neimsiu.Nereikia man tokios dovanos,o tu vazinek ir dziaukis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Šeš Lap 14, 2009 08:53 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
:lol: Kiek tu ju remontavai? Jokio malonumo nejutai vaziuodamas - vien tik REMONTAI :!: As jau tau rasiau - pasedek kelis metus kokio Chrysler garaze, tuomet paziuresiu, kaip apie ji kalbesi :twisted: As suprantu, kad tau kitu nuomones "pofik", tik tu vienas teisus... :banghead: Is tavo isvardintu bedu: su varikliu viskas OK, plastmasinis isiurbimo kolektorius zinau, kad skyla - nu ir kas, maniskeje JIS NESKILES, kokia dar pagalve ir dirzas - apie ka tu cia - tokiu bedu dar neteko patirti, esu kaites vairo traukes, sarnyra, stabilizatoriaus trauke ir gumas - ir kas cia tokio, patys pasikeitem (isskyrus stabilniko gumas), kainos uz dalis 6-45Lt... Kur cia beda? As nematau. Elektra - nu cia vienintele vieta, kur su tavim sutinku: tai parktronikas durniuoja, tai, ryte uzkurus, ismeta kokia oro pagalviu ar ipurskimo klaida, pavaziavus sugalvoja ismesti rankinio stabdzio klaida... :lol: Bet viskas VEIKIA :lol:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Ant Lap 17, 2009 21:46 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Energetikas rašė:
:lol: Kiek tu ju remontavai? Jokio malonumo nejutai vaziuodamas - vien tik REMONTAI :!: As jau tau rasiau - pasedek kelis metus kokio Chrysler garaze, tuomet paziuresiu, kaip apie ji kalbesi :twisted: As suprantu, kad tau kitu nuomones "pofik", tik tu vienas teisus... :banghead: Is tavo isvardintu bedu: su varikliu viskas OK, plastmasinis isiurbimo kolektorius zinau, kad skyla - nu ir kas, maniskeje JIS NESKILES, kokia dar pagalve ir dirzas - apie ka tu cia - tokiu bedu dar neteko patirti, esu kaites vairo traukes, sarnyra, stabilizatoriaus trauke ir gumas - ir kas cia tokio, patys pasikeitem (isskyrus stabilniko gumas), kainos uz dalis 6-45Lt... Kur cia beda? As nematau. Elektra - nu cia vienintele vieta, kur su tavim sutinku: tai parktronikas durniuoja, tai, ryte uzkurus, ismeta kokia oro pagalviu ar ipurskimo klaida, pavaziavus sugalvoja ismesti rankinio stabdzio klaida... :lol: Bet viskas VEIKIA :lol:

Energetikai, as ne Renault fanas.As ne vienataturio fanas.As ne Espace fanas.As eilinis zmogeliukas.As vartotojas,Renault mechanikas.Nori tiesos?Tu esi Renault ir Espace fanas,man sunku su tavim bendrauti. Galim diskutuoti.Ar kam idomu? :) :) :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Tre Lap 18, 2009 08:12 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
raskila rašė:
Energetikai, as ne Renault fanas.As ne vienataturio fanas.As ne Espace fanas.As eilinis zmogeliukas.As vartotojas,Renault mechanikas.Nori tiesos?Tu esi Renault ir Espace fanas,man sunku su tavim bendrauti. Galim diskutuoti.Ar kam idomu? :) :) :)

Tautvydai, tu - Renault remontuoji ir matai TIK visu Renault silpnasias vietas (sutvarkai 50 automobiliu ir matai 50 bedu), o as vairuoju VIENA Espace IV ir visas jo "bedas" issakau forume. Suprantu, kad jie genda, genda ir kiti automobiliai. Daleiskim as Renault fanas, bet faktu nepaneigsi - mano automobiliui dideliu bedu dar nebuvo (neskaitant sarnyriuko, traukytes, apsauginiu granatu gumu - cia smulkmenos), tai kodel turiu tau pritarti, kad Espace IV yra blogis? :mrgreen: :D
Kaip jau ir minejau, "elektros tinklas" tai tikrai jam prastas, o daugiau, kol kas, nematau prie ko kabinetis :wink: Zinau kiek Gediminas pravargo su saviske (dar pamenu ir nuotrauka su visa nuardyta panele), tikrai nepasiseke, man plaukai siausiasi, kai pagalvoju kiek jis "sukiso" i savo auto :banghead:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Tre Lap 18, 2009 09:58 
Energetikas rašė:
raskila rašė:
Energetikai, as ne Renault fanas.As ne vienataturio fanas.As ne Espace fanas.As eilinis zmogeliukas.As vartotojas,Renault mechanikas.Nori tiesos?Tu esi Renault ir Espace fanas,man sunku su tavim bendrauti. Galim diskutuoti.Ar kam idomu? :) :) :)

Tautvydai, tu - Renault remontuoji ir matai TIK visu Renault silpnasias vietas (sutvarkai 50 automobiliu ir matai 50 bedu), o as vairuoju VIENA Espace IV ir visas jo "bedas" issakau forume. Suprantu, kad jie genda, genda ir kiti automobiliai. Daleiskim as Renault fanas, bet faktu nepaneigsi - mano automobiliui dideliu bedu dar nebuvo (neskaitant sarnyriuko, traukytes, apsauginiu granatu gumu - cia smulkmenos), tai kodel turiu tau pritarti, kad Espace IV yra blogis? :mrgreen: :D
Kaip jau ir minejau, "elektros tinklas" tai tikrai jam prastas, o daugiau, kol kas, nematau prie ko kabinetis :wink: Zinau kiek Gediminas pravargo su saviske (dar pamenu ir nuotrauka su visa nuardyta panele), tikrai nepasiseke, man plaukai siausiasi, kai pagalvoju kiek jis "sukiso" i savo auto :banghead:

toyota su subaru negenda, kiti japonai irgi retai na mithubishi tik kazkoks nevykes :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Tre Lap 18, 2009 22:39 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 22:04
Pranešimai: 1119
Miestas: Kupiškis
Štai jums ir ESPACE ir CHRYSLER dvikova. :lol: Buvau aš išdėtas į "šuns dienas" už agitaciją. Dabar jau kliūna ir Energetikui. ( Kad važinėja su "autobusu"). Nors aš ne su IV , o III važinėju, esu juo patenkintas. Taip vadinamas "autobusas" man labai tinka ir darbui, ir laisvalaikiui. Kas nori "paskraidyti" tokio automobilio nepirks. O dėl gedimų tai tik tas automobilis negenda, kuris garaže stovi. Turiu draugų , kurie remontuoja automobilius. Tai ko tik nepripasakoja apie visu išsvajotas AUDI , WV. Taip , kad RENAULT toks pat automobilis, kaip ir kiti.


Gal tikrai kardanas babiną muša ???? :lol: :lol: :lol:

_________________
Espace III 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
Peugeot Boxer 2,8 Hdi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Tre Lap 18, 2009 22:59 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Sek Sau 01, 2006 15:57
Pranešimai: 1750
Miestas: Panevezys
stasiusiuk, nesiparink, jaunimas dar to nesupranta... jiem palakstyt reik :wink:

_________________
BMW e60 3.0
BMW e61 3.5
BMW e70 M 4.4


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Tre Lap 18, 2009 23:00 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 22:04
Pranešimai: 1119
Miestas: Kupiškis
Sauliux rašė:
stasiusiuk, nesiparink, jaunimas dar to nesupranta... jiem palakstyt reik :wink:

Tai kad ir aš dar nesenas. :lol:

_________________
Espace III 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
Peugeot Boxer 2,8 Hdi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Tre Lap 18, 2009 23:02 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Sek Sau 01, 2006 15:57
Pranešimai: 1750
Miestas: Panevezys
stasiusiukas rašė:
Sauliux rašė:
stasiusiuk, nesiparink, jaunimas dar to nesupranta... jiem palakstyt reik :wink:

Tai kad ir aš dar nesenas. :lol:


kaip mano senelis sakydavo - persoaki per 30 ir pensininkas jau :lol: :lol:

_________________
BMW e60 3.0
BMW e61 3.5
BMW e70 M 4.4


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Tre Lap 18, 2009 23:08 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 22:04
Pranešimai: 1119
Miestas: Kupiškis
Ekstremalams galėtų buti FERRARI vienatūris. :lol: Viskas viename.

_________________
Espace III 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
Peugeot Boxer 2,8 Hdi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Ket Lap 19, 2009 00:31 
Atsijungęs
Klubietė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Spa 31, 2008 00:35
Pranešimai: 2362
Miestas: Kaunas/Kowno/Каунас
Espace tai vos ne vienintelis iš minivenų, kuris neatrodo kaip autobusas. Na II gal ir atrodė. Bet IV tai labai solidžiai atrodo, tikrai jį pamačius bent jau man nekyla minčių apie autiką arba krovininį automobilį. Tokios mintys kyla pamačius MB Viano, VW Sharan (Ford Galaxy, Seat Alhambra), visų mėgiamą Chrysler Voyager ir t.t. :lol: O IV Espeisui na niekaip netinka žodis "busas" ir žodis pensininkas skamba kaip antonimas :D

_________________
Saab 9-5 Aero
Ex: Safrane phII 2.5


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vienatūrių kovos
StandartinėParašytas: Ket Sau 21, 2010 12:16 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Spa 02, 2009 20:13
Pranešimai: 21
Du prancuzai susidurė:
Peugeot 807 vs. Renault Espace IV
http://www.vienaturis.lt/palyginimas-f33/topic374.html

_________________
Auto dalys | Vienaturis.lt


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui