Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 17:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 154 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant Sau 25, 2005 09:48 
Taigi, ne tik ligas reikėtų vardinti, Dabar siūlau temą kur visi pasakosim kaip sekasi espaciukus naudoti pagal paskirtį. Ta prasme kas kokius privalumus įžvelgia. gal kas rado ypač tinkamą vietelę taip reikalingam o tuo pačiu ir vietą užimančiam gesintuvui ar trikampui, ar pvz pliusiniam ratų raktui, tepalo bankutei ir t.t. Gal kas nors ką nors persidarė, patobulino, pritaikė iš kito modelio ir.t.t ir pan.. Vienu žodžiu viskas apie Espeisus plačiaja prasme ... :roll: :roll:


P.S. linkiu sėkmės visiems rašantiems..


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 25, 2005 10:44 
mano espace tai avariniai zenklai, taip ne zenklas o zenklai, turi spec detuves, trosas telpa prie keltuvu, raktu ir pan.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 25, 2005 10:58 
Šaip tai aš kėliausi savo sėdynę apie 20 mm aukštyn tai avatinis ženklas su visa dėžute (Sdielano v SSSR) labai puikiai ten palindo ir niekam nemaišo, šalia savo sėdynės pervėriau guminę juostą ir ten paspaudžiau gesintuvą (vėlgi nesimaišo bagažinėj), o po ta pačia guma pakišęs ir valytuvo šluotelę (patogu ryte ypač ludenį aprasojusius šoninius langus nusivalyt raz dva ir baikta) ir šepetį sniegui nuvalyt... vaistinėlė puikiai telpa (standžiai įsikiša) šalia tos savadarbės galinės sėdynės... tik nelabai kur taip tinkamai radau vietą "pliusui" ir kanustriukams visokiems... :roll:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 25, 2005 12:06 
qwertys rašė:
Šaip tai aš kėliausi savo sėdynę apie 20 mm aukštyn tai avatinis ženklas su visa dėžute (Sdielano v SSSR) labai puikiai ten palindo ir niekam nemaišo, šalia savo sėdynės pervėriau guminę juostą ir ten paspaudžiau gesintuvą (vėlgi nesimaišo bagažinėj), o po ta pačia guma pakišęs ir valytuvo šluotelę (patogu ryte ypač ludenį aprasojusius šoninius langus nusivalyt raz dva ir baikta) ir šepetį sniegui nuvalyt... vaistinėlė puikiai telpa (standžiai įsikiša) šalia tos savadarbės galinės sėdynės... tik nelabai kur taip tinkamai radau vietą "pliusui" ir kanustriukams visokiems... :roll:


:) tai ka kuras daznai baigiasi jei kanistriukus veziojiesi?:) o siaip gesintuva lyg ir galima butu prie stojkes prisukti


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 25, 2005 13:06 
Pritaikiau priekines lempas is R25, kapota perdarineju, vnz kai viska baigsiu tik pagal bagazniko dangti atskirsi kad ten 1-mas espeisas


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 25, 2005 17:54 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2005 10:20
Pranešimai: 2973
Miestas: Vilnius
Nusipirkau kažkada plasmasinę dėžę 50x40x30cm ir visokios smulkmenas laikau gale. Telpa ir avarinis ženklas, pompa, virvė, mažesnė įrankių dėžutė, visokių balionėlių krūva. Dar į ją įsimetu ir polietileno gabalą, kartais praverčia kai vežiesi ką purvinesnio. Visai patogu nes gale tokiu būdu yra tik vienas daiktas. Jei reikia bagažinėje daugiau vietos nesunku ją permesti į priekį. Iš pradžių jinai ten gale važinėdavo kol įsigudrinau į apačia pakišti guminį kilimėlį. Gesintuvas, šepečiai ir vaistinėlė priekinių durų kišenėse - nelabai tvarkinkai atrodo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 25, 2005 18:31 
Va tau ir masina,septynis galima susodinti,gale miegoti galima,o nera kur pliuso padeti :lol: .Vaistinele skudurai ir kitas s po visa masina ismetyti:kas po sedyne ,kas durelese... :lol:
Virs galiniu ratu yra angos,ten man tilpo dankratas pliusas ir skuduras. Gesintuva emiau lauk,trikampi irgi.Nusprendziau sekancioje masinoje tokia pat anga issipjaute ir kitoje puseje,virs kito rato.Dankrata,trikampi,pliusa bandysiu kisti po kapotu.Blogiausiu atveju isigysiu tasike tvirtinasi gale,trecioje eileja,kakras virs rato.
Neapgalvojo tokio dalyko kurdami speisa,teks patiems galvoti :D .
Man didesni rupesti kelia kur rimtesnes koloneles deti kad vietos neuzimtu.Gale yra vietos,bet tik cirskalam. :?:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 25, 2005 18:34 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Rgs 26, 2004 21:47
Pranešimai: 287
Miestas: Klaipeda
na pvz pas mane dankratas ir raktas.... yra imontuoti desineje po kapotu... ir nereik jokio pliuso... cia visuose espace II (91 -96m)taip turetu buti ...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 25, 2005 21:16 
taip ir pas mane buvo,bet dankratas pas juos prastas,teko kita isigyti kuris netelpa i tuos remus.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 26, 2005 10:09 
Snekutis rašė:
taip ir pas mane buvo,bet dankratas pas juos prastas,teko kita isigyti kuris netelpa i tuos remus.


Pas mane jo visai nebuvo, o pliusui dabar va galvoju reiktų prie paskitunės eilės sėdynės kurios atlošo guminio diržo kilpas prisiūt... ir tegul jis ten būna užkištas..

Beje kalbėdamas apie kanistriukus turėjau galvoje ir flakonus visokius ir t.t. Jaučiu reiks kada ir šonuose tas ertmes išnaudot.. . :!: :idea: :!:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 26, 2005 10:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 04, 2004 23:27
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
studeentas rašė:
na pvz pas mane dankratas ir raktas.... yra imontuoti desineje po kapotu... ir nereik jokio pliuso... cia visuose espace II (91 -96m)taip turetu buti ...

Pas mane irgi ten viskas yra bet be pliuso ir dar papildomo vamzdžio varžtų atsukti neina :cry:
Taigi pliusą ir papildomą alkūnę (vamzdį) tenka laikyti už galinio rato esančiuse bardačiokuose. :wink:

_________________
Espace 2,2 l 1995m. -Limited- Ex
VW Passat B6 2007m. 1,9 TDI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 26, 2005 10:22 
Giedrius rašė:
studeentas rašė:
na pvz pas mane dankratas ir raktas.... yra imontuoti desineje po kapotu... ir nereik jokio pliuso... cia visuose espace II (91 -96m)taip turetu buti ...

Pas mane irgi ten viskas yra bet be pliuso ir dar papildomo vamzdžio varžtų atsukti neina :cry:
Taigi pliusą ir papildomą alkūnę (vamzdį) tenka laikyti už galinio rato esančiuse bardačiokuose. :wink:


Bet tie bordačiokai (netvakėlės lietuviškai) kiek supratau tik sakykim gal nuo kokių 94 ar95 pradėta dėti, o senesnėse nėr??? Ar kaip ten?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 26, 2005 10:39 
Na tai as kaip suprantu ten ir yra tos angos virs rato.Ir tik vienoje puseje.Pas mane 92m buvo.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 26, 2005 12:23 
Atsijungęs
Narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 01, 2004 13:08
Pranešimai: 4936
Miestas: Kaunas
Į tolesnę kelionę susiruošus turiu numatęs vietelę visokioms atsarginėms detalėms (chamutams, šlangoms, vamzdukams ir t.t.). O ta vietelė tai atsarginiame rate, gal net pavyks pritaikyt kokį apvalų bliūdą tam... :)
Pas mane gesintuvas ir vaistinėlė keleivio duryse, virvė trikampis ženklas užpakalinių durų kišenėj. Bet estetiškai tai tikrai neatrodo.
Sakiau pjausiu duris šoninėj apdailoj pasidėjimui ten gale, nes pas mane RN versijoj iš vis nėra, o kai turėjau V6 buvo abiejose pusėse.
Galingas kolonkes (elipses) manau galima montuot į galiniu durų kišenes, mačiau kaip tai atrodo. Priekinės sėdynės kelti aukštyn tikrai nenorėčiau, nes ir taip per posiūkius viena ranka laikausi, kad iš koto neišvirsti... :)
Pliusui, (standartinis raktas nežinau kam skirtas, nes labai nerimtas) dar neradau vietos, tai po visą bagažinę malasi...

_________________
Espace 2.2 TD initiale (pereito tūkstantmečio modelis) DZE 00X
saulius@renaultclub.lt +37068645614 (klubo pensininkas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 26, 2005 13:15 
O čia gera mintis susidėt šmutkes į zapaskę, va reiktū pažiūrėt tokių visokių apvalių bliūdų plastikinių su dangčiais (tipo į mikrobangę ar šaldiklį dėt) būna, reiktų iš laiko apsidairyt galbūt kokį didelį kur rast eitų. O tikie sandariai užsidaro tai nei nepridulkės nei per balas važiuojant vandenio nepripils... tiesa reiktų kokio minkšto daikto užkišt kad nebarškėtų... :shock:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 26, 2005 17:01 
Atsijungęs
Narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 01, 2004 13:08
Pranešimai: 4936
Miestas: Kaunas
Gal dar kas intymių vietų žino...?

_________________
Espace 2.2 TD initiale (pereito tūkstantmečio modelis) DZE 00X
saulius@renaultclub.lt +37068645614 (klubo pensininkas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 10:01 
Džeradas rašė:
Į tolesnę kelionę susiruošus turiu numatęs vietelę visokioms atsarginėms detalėms (chamutams, šlangoms, vamzdukams ir t.t.). O ta vietelė tai atsarginiame rate, gal net pavyks pritaikyt kokį apvalų bliūdą tam... :)
Pas mane gesintuvas ir vaistinėlė keleivio duryse, virvė trikampis ženklas užpakalinių durų kišenėj. Bet estetiškai tai tikrai neatrodo.
Sakiau pjausiu duris šoninėj apdailoj pasidėjimui ten gale, nes pas mane RN versijoj iš vis nėra, o kai turėjau V6 buvo abiejose pusėse.
Galingas kolonkes (elipses) manau galima montuot į galiniu durų kišenes, mačiau kaip tai atrodo. Priekinės sėdynės kelti aukštyn tikrai nenorėčiau, nes ir taip per posiūkius viena ranka laikausi, kad iš koto neišvirsti... :)
Pliusui, (standartinis raktas nežinau kam skirtas, nes labai nerimtas) dar neradau vietos, tai po visą bagažinę malasi...


trosas, ir viskas kas priklauso rato atsukimui, pas mane turi vieta trecioje eileje. sieneleje specialiai padaryta vieta, viskas uzdengiama dangteliu ir nieko nesimato.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 28, 2005 07:51 
Snekutis rašė:
Va tau ir masina,septynis galima susodinti,gale miegoti galima,o nera kur pliuso padeti :lol: .Vaistinele skudurai ir kitas s po visa masina ismetyti:kas po sedyne ,kas durelese... :lol:
Virs galiniu ratu yra angos,ten man tilpo dankratas pliusas ir skuduras. Gesintuva emiau lauk,trikampi irgi.Nusprendziau sekancioje masinoje tokia pat anga issipjaute ir kitoje puseje,virs kito rato.Dankrata,trikampi,pliusa bandysiu kisti po kapotu.Blogiausiu atveju isigysiu tasike tvirtinasi gale,trecioje eileja,kakras virs rato.
Neapgalvojo tokio dalyko kurdami speisa,teks patiems galvoti :D .
Man didesni rupesti kelia kur rimtesnes koloneles deti kad vietos neuzimtu.Gale yra vietos,bet tik cirskalam. :?:
Aš įsidėjau i bagažinės dangtį pionierius po 250vat. nesu labai patenkintas nes skamba ne per geriausiai bet jaučiu kad ne dėl to kad dangtyje o greičiausiai kolonkės jau truputi pasvile arba magas jau nebeveža.O kad bagažinės dangtis laikytūsi pirkau šrote stūmoklius nuo reno kangoo.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2005 14:42 
Galiu pagirti orginalius ratlankius.Teko padanga susprogdinti i bordiura,dankratas bekeiciant nuluzo.Su tusciu ratu vaziavau iki servizo.
Ir nieko,ratlankis kaip ir buves.Va tik dangteliai pas juos nesilaikydavo :D .


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2005 17:29 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2005 18:17
Pranešimai: 141
Miestas: Trakai
Gesintuvui, avariniui ir "fleškutei" po priekinėmis sedynemis yra nemazos dekles padarytos, o visiems tepaliukams, langu skysciams ir t.t. pilnai pakanka už galiniu ratu esanciu angu...
o II-uose atsarginis ratas is lauko puses apacioje dedasi ar viduje?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2005 17:33 
Apacioje. O dankrata pliusa?? :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2005 20:17 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2005 18:17
Pranešimai: 141
Miestas: Trakai
Pliusas - pagrindiniame bardakelyje, o dankratas - irgi skyleje uz galinio rato.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 04, 2005 01:44 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 28, 2004 01:11
Pranešimai: 1754
Miestas: Sūrio miestas - Rokiškis
Užsivedėt jūs čia apie tuos bardačiokus :? ...
Papasakokit man geriau apie stogo bagažinę. Kiek ten kraut galima, koks jos patvarumas? Teko matyti Espace su kopėčiom ant bagažinės dangčio :D . Kas tai, tiurlingas ar iš gamyklos tokie eina?

_________________
Espace II 2.2 (Ex)
Grand Espace IV 2.2dCi (Ex)
Avantime 2.2dCi (Privilege)
Peugeot 307 CC Sport


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 04, 2005 09:40 
Atsijungęs
Narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 01, 2004 13:08
Pranešimai: 4936
Miestas: Kaunas
McDonis rašė:
Užsivedėt jūs čia apie tuos bardačiokus :? ...
Papasakokit man geriau apie stogo bagažinę. Kiek ten kraut galima, koks jos patvarumas? Teko matyti Espace su kopėčiom ant bagažinės dangčio :D . Kas tai, tiurlingas ar iš gamyklos tokie eina?


turbūt kaime kas nors pasidarė kaip mėšlą vežti... Baleiką ant stogo, kopėčias ant galo ir pirmyn... Nematei gal dar buvo 4x4...

_________________
Espace 2.2 TD initiale (pereito tūkstantmečio modelis) DZE 00X
saulius@renaultclub.lt +37068645614 (klubo pensininkas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 04, 2005 11:40 
Niu tai pas mane lyg ir tvarkingiausia :))))
Dankratas su raktu po kapotu "original", gesintuvas, po keleivio sedyne juostomis pritvirtintas, trikampis labai gerai pasleptas paciam gale po kilimeliu, smulkus sudukai virs ratu bardaciokuose (yra du, is abieju pusiu), bakeliam tvirtinti virs ratu arku yra besitampantys ir uzsisegantys dirzeliai, o visa kita po dureles ismetyta :))))


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: :)
StandartinėParašytas: Pen Vas 04, 2005 18:20 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 12, 2004 19:52
Pranešimai: 321
Miestas: Pakruojis
dar vienas ipatumas. Pradejo truputi dejuoti galinis guolis, ai sakau pasikeisiu. ziurim i kataloga tokiu metu tokiam modeliui tik vienos rusies tinka, tai viskas ok galvojam, kaina 420 bet ai sako prancuziskas originalus, sakau pamirsiu. Ka sau manot isardom, o ten visai ne toks, o raso kvadriniam, teko vel meistriukam sudeti ir uzsakyti kita, nors kadangi kataloge tokio nebuvo chebra net prancuzams skambino, taigi keiciasi dabar tik guolis ir kaina tik 92 litai, tai sutaupes dabar galiu visus guolius keisti :) :)

_________________
buvo espace 4x4 2.2i 93,
Peugeot 806 (95)dabar Toyota previa D4D(01)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 04, 2005 21:02 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2005 18:17
Pranešimai: 141
Miestas: Trakai
sveikinimai uz atradimus:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 04, 2005 21:03 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Lie 16, 2004 09:44
Pranešimai: 1696
Miestas: Vilnius, Renault Espace
Konstruktorius yra konstruktorius ir nieko cia nepridesi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Vas 06, 2005 23:49 
niekas rašė:
Niu tai pas mane lyg ir tvarkingiausia :))))
Dankratas su raktu po kapotu "original", gesintuvas, po keleivio sedyne juostomis pritvirtintas, trikampis labai gerai pasleptas paciam gale po kilimeliu, smulkus sudukai virs ratu bardaciokuose (yra du, is abieju pusiu), bakeliam tvirtinti virs ratu arku yra besitampantys ir uzsisegantys dirzeliai, o visa kita po dureles ismetyta :))))

As kaskaip nepamenu kilimelio pas save :? .Tai pas tave kogero tik penkios sedynes jei gale kilima paklojei,ar jis eina per visa salona?Nes jei tik gale detas ir visos 7 sedenios,turetu nekas atrodyti? :?:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Vas 07, 2005 10:01 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Lie 16, 2004 09:44
Pranešimai: 1696
Miestas: Vilnius, Renault Espace
Dar vienas ypatumas.

Siandien uzgeso prietaisu skydelio viena lempute (trumpu sviesu). Tai kaip senais laikas trinktelejau i prietaisu skydelio sona. Ir ka jus manote - uzsidege peciuko apsvietimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 154 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui