Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 13:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Šeš Rgp 02, 2008 19:12 
sveiki,

imetu du paveiksliukus - vienas is tolimesnio atstumo, kitas is arti. Kadangi su mobilka fotkinta, tai pirmoje nuotraukoje vizualiai nelabai matosi, bet ten raudonai apibreztoje vietoje yra antgalis, ant kurio turetu mautis kazkokia slanga. Pas mane jos nera.
Kokia ten detale ir ar ten turetu buti slangele kazkokia?
Klausiu todel, kad automobilis dumija, traukos nera, kruizu vaziuojant trukcioja, o galiausiai pasiekus 100-110 km/h ismeta klaida "fault in fuel injection" ir prapuola galia. CLIP'as rodo, jog 120'ta klaida - "problem with air intake system". EGR'as pakeistas, oro srauto matuokle pakeista, daugiau nebenumanau kas gali buti, taciau nei vienas is remontu nepadejo...

aciu uz atsakymus


Prikabinti failai:
Atvaizd004.jpg
Atvaizd004.jpg [ 53.39 KiB | Peržiūrėta 7252 kartus(ų) ]
dci1.jpg
dci1.jpg [ 55.92 KiB | Peržiūrėta 7231 kartus(ų) ]
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Rgp 03, 2008 17:21 
Chilum rašė:
sveiki,
CLIP'as rodo, jog 120'ta klaida - "problem with air intake system".


Atsiprašau už offtopic: kas yra CLIP'as ir kaip sužinoti šitą klaidos kodą? Pas mane irgi panaši bėda, EGR pakeistas, nežinau ką toliau remontuoti :(

P.S. Pasižiūrėjau kaip pas mane toj vietoj, tai irgi antgalis be šlangutės, turbūt jos ten ir neturi būti.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgp 04, 2008 14:20 
Clip'as yra renault soft'as su kuriuo jungiamas kompas prie tavo lagunos. nuskanaves visa sistemos darba jis parodo mazgus kur yra bedos, o toliau sukonkretina iki konkrecios problemos. Pas mane taip ir parode, taciau nebenumanau kur daugiau su oro padavimu gali buti problema...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 06, 2008 21:15 
Lygiai ta pati beda...

Vazineju 2002metu Laguna II 1.9dCi (universalu), uzkurus ar pavaziavus uzsidega sis gedimas ir stipriai sumazeja variklio trauka (i kalniuka uzvaziuoju nebent 1-a pavara). Pakeistas EGR voztuvas, intercoolerio radiatorius ir turbina, oro srauto matuokle, bet pagerejimo nesimato. Trukciojimis baigesi tada kai pakeite intercoolerio radiatoriu, bet traukos kaip nebuvo taip ir nera. Slangutes ant to vamzdelio ir pas mane taip pat nera ir niekada nebuvo.

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 06, 2008 21:35 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Lie 04, 2006 09:10
Pranešimai: 481
Miestas: Kaunas
Pas mane ta pati bėda, penktadienį meistrai bandys rast kame reikalas :banghead: Na žiūriu čia net keliems ta pati bėda pasidarė :? Pažiūrėsim kam pirmam pavyks išsiaiškint priežastį kodėl taip darosi :? Bet man taip prasidėjo po variklio remonto ir turbinos pakeitimo :banghead: Oro srauto matuoklė ne perseniausiai keista. Na žiūrėsim koks ten brudas atsitiko :?

_________________
Renault Scenic, 02, 1,9l dci, naujai perrinktas, superr ;) BZH 2..2
Audi Coupe 2,0 l - eina kaip žvėris...bet daugiausiai ilsisi, SC geriau
861556597


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 20, 2008 21:06 
Chilum rašė:
Clip'as yra renault soft'as su kuriuo jungiamas kompas prie tavo lagunos. nuskanaves visa sistemos darba jis parodo mazgus kur yra bedos, o toliau sukonkretina iki konkrecios problemos. Pas mane taip ir parode, taciau nebenumanau kur daugiau su oro padavimu gali buti problema...


Gal turit kas nors šį Renault Clip softa ir galit pasidalinti? :) Bandžiau ieškoti per torrentus, DC++, bet... labai jau visur užslėptas :?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 04, 2008 09:16 
na Ramas64 ar atrado beda pas tave?
pas mane istorija tesiasi....
padaryti darbai:
1. pakeistas EGR
2. pakeista oro srauto matuokle
3. restauruota turbina (iskaitant sintetiniu tepalu ir visu filtru keitima)
4. pakeistas interkuleris
5. ispjautas katalizatorius

pagerejimas tas, kad nebedumija, taciau klaida tebeliko.
meta ta pacia klaida kad oro padavimo problema. trauka lyg ir pagerejo, taciau uzspaudus i kalniuka gaza ismeta "fault in fuel injection" arba pasiekus 120km/h visada meta klaida
trauka gal ir siek tiek padidejo , taciau ne taip kaip buvo tik nusipirkus. rodos truksta kokiu 20AG....

lautra rankom skescioja, galva kraipo...
ka daryt jau nebezinau...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 04, 2008 18:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 09:43
Pranešimai: 1115
Miestas: Šiauliai
paziurek da i turbinos oro sliegio reguliatoriu, pas mane buvo ussikises, tai virsijus 4000 aps/min, ismesdavo ta pacia klaida


Prikabinti failai:
dci1.jpg
dci1.jpg [ 52.63 KiB | Peržiūrėta 6627 kartus(ų) ]

_________________
Renault Laguna II, 2.2DCi. PARDUOTA
SAAB 95, 2.3T+LPG
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Spa 05, 2008 16:55 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Shell rašė:
Chilum rašė:
Clip'as yra renault soft'as su kuriuo jungiamas kompas prie tavo lagunos. nuskanaves visa sistemos darba jis parodo mazgus kur yra bedos, o toliau sukonkretina iki konkrecios problemos. Pas mane taip ir parode, taciau nebenumanau kur daugiau su oro padavimu gali buti problema...


Gal turit kas nors šį Renault Clip softa ir galit pasidalinti? :) Bandžiau ieškoti per torrentus, DC++, bet... labai jau visur užslėptas :?

Man atrodo,kad apie 4000lt kainuoja.Galim pasidalinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 06, 2008 11:24 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Šeš Lie 19, 2008 14:43
Pranešimai: 40
o turbinos slegio daviklis geras?man buwo kad mete ta klaida tai pasikeiciau ta davikli ir viskas gerai 100lt kainava srote o jus egr pirkot naujus?ar is siuklyna?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 06, 2008 21:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 09:43
Pranešimai: 1115
Miestas: Šiauliai
Jei neduotu duomenu sliegio jutiklis - diagnostika iskart pasakytu tai. Ir siaip pas 2.2 motorus je yra du : vienas pries interkuleri, kitas po jo.

_________________
Renault Laguna II, 2.2DCi. PARDUOTA
SAAB 95, 2.3T+LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 06, 2008 21:39 
Turbos slėgio reguliatorius gali veikti nepastoviai ,turba gali duoti per dideli ar per mažą slėgį.Dėl traukos reikia žiūrėti dar kuro slėgio reguliatorių(jo parametrų amplitudė gali svyruoti).
Jungti kompą ir daryti rimtą diagnostiką važiujančiam auto. Dar gali buti kad forsunkės vietomis sukeistos,arba visai iš kitos mašinos idėtos.Forsunkės nuo vienos mašinos kitai nevisada tinka.Diagnostikos kompas turi rodyti kokios forsunkės šiam auto turi buti, ir jų vietas cilindruose turi parodyti .Mano auto visai netraukė (ir dar vibracija buvo automobilio), ir ko aš tik nekeičiau.Bėda ta kad forsunkės nuo kito auto ir RAGASSSS!!!!!! Odabar traukia kaip lėktuvas.
Nepagailėkit litukų,sostenoj 150-200lt diagnostika Vilniuje.
O ten nuo tos detalės žarnelė turi jungtis i turbos magnetinį slėgio reguliatorių.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 07, 2008 08:29 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 09:43
Pranešimai: 1115
Miestas: Šiauliai
Man ir dare vaziuojanciai masinai diagnostika, ir buvo pasakyta, kad tas reguliatorius neriboja turbinos apsisukimu(tuo paciu pripuciamo slegio), ir kompas pervada motora i avarini rezima (lieka gal kokie 50kW), ant skydelio meta - ipurskimo klaida.
Siaip as ji isardziau isvaliau(buvo sodziu, ten net kazkoks filtriukas stovi vidui), ir daba viskas oki :bravo:

_________________
Renault Laguna II, 2.2DCi. PARDUOTA
SAAB 95, 2.3T+LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 11, 2008 19:56 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 16:43
Pranešimai: 7
Laguna II 1,9 dci 2002.06. - panaši problema buvo ir man, mašina pasiekus 110 km/h gesdavo ir mesdavo įpurškimo sistemos klaidą. Mano nuojauta pakuždėjo, kad trūksta kuro,nes pastovėjus, vėl buvo galima toliau važiuoti ir klaida užgesdavo, pasižiūrėjus į kuro padavimo šlangelę ( ji mano mašiniuke permatoma )matėsi gan dideli oro burbulai. Problemą išsprendžiau atidaręs kuro bako kamštį (kuris yra po galine sėdyne). Tenai yra, kuro grubaus valymo filtras jis buvo visas aplipęs maurais. Pravalius tuos maurus daugiau tokios klaidos nebemeta, važinėju jau apie 8 mėn. Oro burbuliukas yra bet mažiukas. Kad atsukti tą kamštį teko pasigaminti specialų raktą, nes labai nepatogus priėjimas. Dabar teko išspausti 150km/h nieko baisaus, daugiau neleidžia blaivus protas ir taip rizikavau. Sėkmes visiems renukų gerbėjams gal kam ir padės.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 15, 2008 13:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
vitalij77 rašė:
paziurek da i turbinos oro sliegio reguliatoriu, pas mane buvo ussikises, tai virsijus 4000 aps/min, ismesdavo ta pacia klaida

vitalij77 rašė:
Jei neduotu duomenu sliegio jutiklis - diagnostika iskart pasakytu tai. Ir siaip pas 2.2 motorus je yra du : vienas pries interkuleri, kitas po jo.


cia kaip suprantu idetas 1.9 dci paveikslelis, kai nurengtos visos plastmases. bet neesem.. ten kur apibraukta raudonu apskritimu, kairiajame virsutiniame kampe, bent jau pas 2.2 dci irgi toje vietoje yra kazkoks turbinos slegio daviklis. tai as pasikeiciau ta davikli, kuris yra prie interkulerio, ten ant tokios slangos apacioje ir isikisa i slangos skylute. zmogus, is kurio pirkau, sake, kad gali buti kaltas ir tas kitas daviklis, kur kairiame virsutiniame kampe yra (beveik toj pacioj vietoj kaip kad paveikslelyje ideta). taigi, kadangi man pakeitus davikli, vistiek meta klaida.. tik kazkaip jau siek tiek daugiau galiu pavaziuoti, anksciau tik is karto pradejus vaziuoti ismesdavo klaida, o dabar jau pradzioje bent keleta minuciu neismeta klaidos :D
taigi, ar gali buti, kad abu turbinos slegio davikliai buvo nueje ir dabar klaida salygoja jau tas kitas daviklis? ar imanoma toks variantas? gal kas keitet ta davikli? kaip ten, ar sunku prieiti prie jo? ir kam aplamai jie net 2 reikalingi, jis gal siek tiek skirtinga funkcija atlieka? ar sunku issiimti? o gal ji irgi kazkaip bent jau pabandyti pravalyti galima?
nes dabar nezinau ka daryt, ar grazinti ta davikli, kur pasikeiciau ir isimesti vel sena ar dar priedo kito ieskoti ir keisti ta kita davikli?
p.s. prie pirmos citatos turejo nusikopinti paveiksliukas.. na bet suprasit ir taip gal :)

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 15, 2008 19:00 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 09:43
Pranešimai: 1115
Miestas: Šiauliai
Nuimk apibraukta reguliatoriu, ten 2 kontaktai. Dveju laidu pagalpa paduodi 12V i tuos kontaktus ir paimes balioniuka su valykliu(sdabdziu disku valymui ir pan.)(panasus i WD40 tik didesnis, yra servisuose), ikisi valyklio vamzdeli i reguliatoriu ir gerai praputi-turetu padeti. Siaip as ji asardziau,- atlenkiau metalini zieda ir isskleidziau. Radau daug sodziu ir filtriuka.Filtriuka ismeciau o sodzius isvaliau- klaidu daugiau kompas nemete. :bravo:
1.9 varikliuose je truputi kituoke, bet atlieka ta pacia funkcija-regulioja turbinos pripuciama sliegi.

_________________
Renault Laguna II, 2.2DCi. PARDUOTA
SAAB 95, 2.3T+LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 15, 2008 23:37 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
deja, nieko nepadejo. siandien buvom suorganizave 2 vel saciu mini meeta, tai kaitaliojom tuos daviklius. is pradziu ta maziuka turbinos slegio davikli, po to ir sita. isemem is manes dejom i kita velsa, pas ji trauka liko gera. o isemus is kito velso ir idejus pas mane tuos daviklius, klaida vistiek meta.. :(
reiskia ne jie cia kalti.

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 16, 2008 01:05 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Geg 08, 2007 19:12
Pranešimai: 39
Miestas: Kaunas
Kaip ir sakiau pirmai, bandyk visą EGR sistemą išsivalyti :wink:

supersize rašė:
deja, nieko nepadejo. siandien buvom suorganizave 2 vel saciu mini meeta, tai kaitaliojom tuos daviklius. is pradziu ta maziuka turbinos slegio davikli, po to ir sita. isemem is manes dejom i kita velsa, pas ji trauka liko gera. o isemus is kito velso ir idejus pas mane tuos daviklius, klaida vistiek meta.. :(
reiskia ne jie cia kalti.

_________________
Saab


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui