Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 21:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 05:42 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
Ok, kartą jau rašiau čia, bet niekas nepastebejo, pasikartosiu :)

Yra safrane gamyklinis magas. Jis bus pakeistas panašaus dydžio kombainu. Audio išvesčių lieka tiek pat - 4.
Problema: įdėti papildomai dar 2 audio kolonėles bagažinėje.

Kokiu principu man reiktų sujungti audio sistemą, gal stiprintuvą ar net du pajungti reiks, jog galėčiau prie dabartinių 4 linijų ir 4 paprastų ir 2 cypsikų prijungti dar ir 2 rimtesnes, galbūt apimančias daugiau bosų kolonėles.

Kokio tipo kolonėles patartumėte į tų 'rimtesnių' kolonėlių vietą dėti? Kažkaip man visi sako jog man reiktų žvalgytis rimtų elipsių. Man tai nieko nesako. gal kas paaiškintų išsamiau?

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 09:12 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Sau 28, 2011 04:02
Pranešimai: 82
Piscialkos vistiek eina nuo to pacio kanalo, tai jos nesiskaito. Keturi kanalai keturioms kolonkems duryse, ir priklausomai nuo magelio kiek ten isejimu linijiniu yra galima pajungti dar stiprintuva su n-kanalu, nuo kuriu ir jungsi dar dvi papildomas kolonkes. Elipses buvo detos vectroj, ten bagazine dydziu prilygsta safranej, tai galiu pasakyt kad elipses grojo tikrai apgailetinai. Nebent ypac geras susidesi, nes apskritai elipses det palangej rekomenduociau i golfa tik koki.. imho..

Pas mane yra super geras magelis, originalios kolonkes ir bosavykas bagazinej, garso tikrai uztenka ir gan kokybiskai groja :)

_________________
Safrane 2.2 Vi '96 101kw
Vectra 2.0 DTI '03 74kw
Passat 1.8 '98 92 kw
Mondeo 1.8 '02 91kw
Bulka 1.8 66kw


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 09:41 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Geg 21, 2009 00:27
Pranešimai: 1565
Miestas: VLN-KLP
Strix tikriausia nelabai ka suprato. Forume kreipkis i "gintosha", jis gal tau kiek aiskiau paaiskins ir patars.

1) originalios koloneles mano safre kazkaip neskamba. gal pas tave blaupunktai, kaip kai kuriuose buvo bent prieky. Pas mane visos keturios prancuziskos, tai nesu super patenkintas.
2) vectros bagazine sakai? as tik matau, kad universalo galetu buti panasi, nes safra 465 litrai, o vectra universalas apie 500 :victory:

_________________
ex - Renault Safrane PH II / 2.5 auto (20V, 121kW)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 13:43 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Sau 28, 2011 04:02
Pranešimai: 82
Intoto rašė:
Strix tikriausia nelabai ka suprato. Forume kreipkis i "gintosha", jis gal tau kiek aiskiau paaiskins ir patars.

1) originalios koloneles mano safre kazkaip neskamba. gal pas tave blaupunktai, kaip kai kuriuose buvo bent prieky. Pas mane visos keturios prancuziskos, tai nesu super patenkintas.
2) vectros bagazine sakai? as tik matau, kad universalo galetu buti panasi, nes safra 465 litrai, o vectra universalas apie 500 :victory:


Na, vectra 2003 metu, hecbekas, nesidomejau litrazu as, bet faktas tas kad bagazines dideles, elipses visai nestumdo oro, slegio nekuria, beveik tas pats kas grotu ant stalo padetos.. As rekomenduociau tiesiog galingesnes koloneles ir bosavyka isideti, bosavykas garso 2x prideda, na, bent jau taip atrodo :)

_________________
Safrane 2.2 Vi '96 101kw
Vectra 2.0 DTI '03 74kw
Passat 1.8 '98 92 kw
Mondeo 1.8 '02 91kw
Bulka 1.8 66kw


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 15:02 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
Prieš bosus aš truputį prieš nusistatęs - pirmiausia jie vietos užima nemažai su dėžėm, o aš nesu jau toks bumčikų mėgėjas jog man jo reikėtų. Labiau esu linkęs i 80s, klasiką, lengvą popsiuką, disco, jazz, lounge, kartkartėm roką. Tad techno gabalų groti šalia važiuojančiam tikrai neketinu - klausos gaila nuosavos.

Bet štai kaip man reiktų jungti tuos 2 extra garsiakalbius? Kaip atrodytų laidų schema? Kaip suprantu, stiprintuvo reikės?

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 19:20 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Sau 28, 2011 04:02
Pranešimai: 82
Negalvok, kad bosavykas tik lasiniu palciams kratyti skirtas, jis kuo puikiausiai papildo zemus daznius ir muzikos klausytis dvigubai maloniau. Jei turi pazistama su bosavyku, pabandyk isideti, pamatysi.

Schemos jokios nereikia, nes cia yra super paprasta, nuo magelio originaliai eina keturios kolonkes, jeigu yra tulpes tavo mago gale, vedi lineikas i bagazine kur stiprintuvas randasi, is stiprintuvo iseis dar du ar keturi ar netgi vienas isejimas priklausomai nuo to koki isigysi, ir viskas.

schema: magelis------lineika-----stiprintuvas-----papildomos kolonkes

_________________
Safrane 2.2 Vi '96 101kw
Vectra 2.0 DTI '03 74kw
Passat 1.8 '98 92 kw
Mondeo 1.8 '02 91kw
Bulka 1.8 66kw


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 20:09 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
aišku. dėkui :)

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 20:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Sau 28, 2011 04:02
Pranešimai: 82
SIandien klausiau per tas originalias philipso kolonkes safranej, magelis tikrai geras, alpine a klases, sureguliavau daznius zemu, tai garsiai paleidus nepleso kolonkiu, tikrai garsiai ir gan graziai groja, tik pakeisciau piscialkas bo plerpia ant didesnio garso... Normoj tos kalaskos kaip ne snobams.. :)

Geriausia tai neklausyt kaip tikrai gera aparatura groja, bo paskui i savo vezima persedus norisi perplest kolonkes..

_________________
Safrane 2.2 Vi '96 101kw
Vectra 2.0 DTI '03 74kw
Passat 1.8 '98 92 kw
Mondeo 1.8 '02 91kw
Bulka 1.8 66kw


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 06, 2011 21:42 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
Intoto rašė:
nesigincijam ir nepradedam nusisneket. juk aiskiai sakau, man dvigubo galingumo pakanka, jei dabar sudeta 4x35rms, tai isidesiu 4x 65 ar kazka panasaus, pasijungs stipriakas.. o tada galesiu ziuret, noriu as to subo - reikia man jo / ar nereikia. Tiesiog dabar man nepatinka garso kokybe ir noreciau ja pagerinus dar tureti ir keleta laipteliu garso.


Sakiau prisimink 10kl mokyklos kursa apie energijos tvermes desni. ne be reikalo, o kad suprastum kad keiciant garsiakalbius mages galingumas kaip buvo 19W taip ir liks 19W. vienintelis ka galima pakeist norit daugiau garso tai ieskotis jautresniu garsiaklbiuku

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 06, 2011 21:43 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
JustasOhoho rašė:
SIandien klausiau per tas originalias philipso kolonkes safranej, magelis tikrai geras, alpine a klases, sureguliavau daznius zemu, tai garsiai paleidus nepleso kolonkiu, tikrai garsiai ir gan graziai groja, tik pakeisciau piscialkas bo plerpia ant didesnio garso... Normoj tos kalaskos kaip ne snobams.. :)

Geriausia tai neklausyt kaip tikrai gera aparatura groja, bo paskui i savo vezima persedus norisi perplest kolonkes..

Safrano pesciaklas reikai mest is karto ji nusipirkus, lygiai kaip tai kas duryse gyvena.

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui