Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ant Kov 19, 2024 10:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Clio 1,2...Auto aparatūra
StandartinėParašytas: Ant Vas 01, 2011 13:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Vas 01, 2011 13:51
Pranešimai: 4
Sveiki.Elektronikoj nelabai gaudausi,tai norejau paklausti.Pas mane yra standartine magnetola,kai ant viso garso pagarsinu tiesiog snypsia (koloneles nebeisnesa).Tai vat mano butu toks klausymas ar idejus koki JVc ar pionier magnetola reiktu keiciant priekines koloneles i kokius geresnius kiausius atlupti visa priekine panele?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Vas 01, 2011 21:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 14:31
Pranešimai: 17
Laidu tai gal nebutina lupti.. :) nebent nori kazkokias ispudingas koloneles isideti, tada gal. O siaip uzteks pakeisti magnetola ir koloneles. Kiausius i gala dek :bravo:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 01:14 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Vas 01, 2011 13:51
Pranešimai: 4
Bet visvien reikes kaip nors atjungti priekines koloneles ,kurios yra paneleje(kalbu apie standartines kurios jau buvo)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Vas 12, 2011 15:27 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 24, 2010 00:31
Pranešimai: 16
priekines koloneles kad pakeistum nereik ardyt paneles. Tiesiog kur yra koloneliu groteles atsuk groteles, 2 varztai is sonu ir vienas apacioj groteliu, kiek atsimenu, issiima kartu su vejelio angom:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Vas 19, 2011 10:27 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
tomas666 rašė:
Sveiki.Elektronikoj nelabai gaudausi,tai norejau paklausti.Pas mane yra standartine magnetola,kai ant viso garso pagarsinu tiesiog snypsia (koloneles nebeisnesa).Tai vat mano butu toks klausymas ar idejus koki JVc ar pionier magnetola reiktu keiciant priekines koloneles i kokius geresnius kiausius atlupti visa priekine panele?


Realiai nepulciau kaltinti vien koloneliu, gali ir magas nebenest :] Esu nekart su tuo susidures ir tikrai zinau jog kartais uztenka maga pakeisti jog viskas atsigautu :]

Dar pavizdziui galima pasibandyt ar koloneles yra visos teisingai pajungtos, sitai turi irgi labai daug itakos garsiau klausant :] O kaip suzinot ar koloneliu pajungimas cia itakojas, galima sitaip:

Pasilesk daina kurioje visko yra ir aukstu ir viduriu ir zemu pagarsink iki tos ribos kada nebeisnesa ir persuk balansa visa i vien sona, poto i kita, potam i prieki persuk, atgal.

Jai koloneliu ar koloneles laidas antraip pajungtas i kazkuri sona permetus visa garsa su balansu stebuklingai atsigauna koloneles grojimas, atrodo daug graziau groja, musa zemus isgauna aukstus :] Cia siaip realiai plika ausimi pastebet jau skirtuma turi :]

Kada muzika dejaus pas save teko susidurt su viskuo :]
1. Susiduriau su neteisingu laidu pajungimu, mano pasakotu budu atgaudziau sitai ir po laidu sukeitimu i savo vietas iskart atsigavo.
2. Poto dejaus aparatura siokia tokia, kisau zemus papildomai ir t.t....
Reziume gavosi sioks tok pagerejimas bet netoks kokio tikejaus :] Poto pajemiau ismeciau JVC maga ir ikisau sony xplod, viskas iskart atsigavo, atrodo jog visas koloneles buciau buves pakeites, dar viska atreguliavau (nes tame sonyje galima askirai regiliuot kiekvienai kolonelei tiek grojimo daznius tiek saukimo decibelus), gavosi taip jog su 80 RMS aparatura skalambiju tikrai puikiai :]

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui