Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 01:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Šeš Kov 19, 2016 15:46 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
Svajoju ir ieškau ketvirtuko.Bet va mėtausi tarp pavarų dėžių :) Mechaninė-viskas aišku ,paprasta,patikima.Bet va komplektacijos jų baisai prastos .Automatas -ir rūpi ir baisu,kad nepapultų užmuštas,bet mašinų komplektacijos daug geresnės...Kas galėtų užtarti automatus,ar atvirkščiai-išpeikti? Aišku argumentuotai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Kov 19, 2016 18:08 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 14, 2013 23:13
Pranešimai: 66
varamas rašė:
Svajoju ir ieškau ketvirtuko.Bet va mėtausi tarp pavarų dėžių :) Mechaninė-viskas aišku ,paprasta,patikima.Bet va komplektacijos jų baisai prastos .Automatas -ir rūpi ir baisu,kad nepapultų užmuštas,bet mašinų komplektacijos daug geresnės...Kas galėtų užtarti automatus,ar atvirkščiai-išpeikti? Aišku argumentuotai.

Nesiruošiu užtarinėti ar peikti nes tai asmeninis kiekvieno reikalas. Automatas reikalauja daugiau dėmesio,nes reikia reguliariai keisti tepalus (aš asmeniškai keičiu kas 10000 km.) tai apie 30€. Perkant pasižiūrėk ar pavarų dėžė nemeta klaidų, pavaros turi junginėtis be smūgių (tikrinti ant gerai išilusios pavarų dėžės),netampyti sunkaus krovinio. Po 2007 m. automatai su 6 pavarom iki 2007 5 pavarų , visi automatai japonų gamybos. Jei dar kas domina atsakysiu.

_________________
Grand Espace IV Initiale Paris 04' 3.5 V6 177 kw.LPG.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Kov 19, 2016 18:37 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bal 12, 2013 07:16
Pranešimai: 97
Na sitoj vietoj sunku ka bepatarti, kolega pries tai pakankamai aiskiai surase viska. Cia panasiai kaip su moterimis - kam blondine, o kam briunete labiau patinka. Panasiai ir su automatais. Yra zmoniu, kuriems automatu neisiulysiu, man pavyzdziui atvirksciai - masina su mechanine deze ne masina. Su automatais vazineju jau daugiau kaip 15 metu :) Espeise stovi japoniska Aisin deze. Jos kazkuria prasme pakankamai lepios. Tepalai pilnai nepasikeicia, mazdaug puse kiekio tik. As savoj tepalus keiciu kas kart su variklio tepalais, mazdaug kas 15000 km. Svarbiausia jei pirksi, kad neuzsirautum ant sudroztos dezes. Perkant reik ziuret atidziai, nors tiesa sakant tas ziurejimas ne visada apsaugo (draugas Volvo XC90 nusipirko su padrozta deze, nors nieko nesijaute ir klaidu nemete). Bet visos dezes sutvarkomos, tik kainuoja pinigu :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Kov 20, 2016 09:09 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Aš visuomet buvau tik už mechaninę, o Espace IV pirkau "Privilege" komplektacijos, tai funkcijų pilnai pakako: Grand, xenon, R17 lieti ratai, "Cabasse" garso sistema su 10 CD keitikliu gale, lietaus jutiklis, šviesos jau buvo padarytos, kad automatiškai įsijungtų užkūrus, padangų slėgio matavimo sistema (tik nebeveikė, bet protingai padaryta - užrašo, kad slėgis padangose geras, o jo nematuoja :lol: ), stoglangis, veliūras, fotochrominis salono veidrodėlis ir t.t. Iš viso to stoglangis pasirodė praktiškai nereikalingas, garso sistema niekam tikusi (valdiškam Caddy geriau skamba žemi), navigacijos gerai, kad ir nebuvo - nereikėjo vargti su pasenusiais žemėlapiais (kiek jos ir tereikia) :)

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Kov 20, 2016 10:06 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 13:56
Pranešimai: 86
varamas rašė:
Svajoju ir ieškau ketvirtuko.Bet va mėtausi tarp pavarų dėžių :) Mechaninė-viskas aišku ,paprasta,patikima.Bet va komplektacijos jų baisai prastos .Automatas -ir rūpi ir baisu,kad nepapultų užmuštas,bet mašinų komplektacijos daug geresnės...Kas galėtų užtarti automatus,ar atvirkščiai-išpeikti? Aišku argumentuotai.

Jeigu pagrindinis faktorius tai komplektacija , paieskojus gali rasti ir su normalia komplektacija ir mechanika.Ziureti reikia kur ir kiek vazinesi.Jeigu daug ir mieste ir nori komforto(taip sako tie kurie vazineja su automatais) pirk su automatu.As asmeniskai niekada nepirkciau automato.Man svarbu valdyti auto, o ne kad auto valdytu mane. :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Kov 20, 2016 13:47 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
keisti tepalus (aš asmeniškai keičiu kas 10000 km.) tai apie 30€. Perkant pasižiūrėk ar pavarų dėžė nemeta klaidų, pavaros turi junginėtis be smūgių (tikrinti ant gerai išilusios pavarų dėžės),netampyti sunkaus krovinio. Po 2007 m. automatai su 6 pavarom iki 2007 5 pavarų , visi automatai japonų gamybos. Jei dar kas domina atsakysiu.[/quote]

O ką rekomenduoja gamintojas,kas kiek km keisti tepalus? Turėjau vectrą su APD,tai tepalai keičiami kas 60k.Na ,o užmušti ją, reikia pasistengti.Nieko baisaus ir su pakrauta priekaba važiuoti.

Kas dėl komplektacijos ,tai kaip pastebėjau,dauguma plikos .Jų pilni skelbimai.O kai pasirodo nors kiek išskirtinesnė- spalva ,salono apdaila (šviesus salonas),papildomos įrangos gausa ir kt.,tai dingsta per keletą minučių,Neseniai tą patyriau :(


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Kov 20, 2016 20:44 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 14, 2013 23:13
Pranešimai: 66
O ką rekomenduoja gamintojas,kas kiek km keisti tepalus? Turėjau vectrą su APD,tai tepalai keičiami kas 60k.Na ,o užmušti ją, reikia pasistengti.Nieko baisaus ir su pakrauta priekaba važiuoti.

Kas dėl komplektacijos ,tai kaip pastebėjau,dauguma plikos .Jų pilni skelbimai.O kai pasirodo nors kiek išskirtinesnė- spalva ,salono apdaila (šviesus salonas),papildomos įrangos gausa ir kt.,tai dingsta per keletą minučių,Neseniai tą patyriau :([/quote]
Kadangi šiose APD nesikeičia tepalo filtras o tik 50% tepalo ,tai siūlyčiau tepalus keisti dažniau nei rekomenduoja gamintojas,priešingu atveju suvarysi APD. APD taip pat nemėgsta didelių apkrovų dėl jų konstrukcinių savybių,todėl nemanyk,kad tampysi krautas priekabas be pasekmių.APD reikia prižiūrėti arba pirk su mechanika.

_________________
Grand Espace IV Initiale Paris 04' 3.5 V6 177 kw.LPG.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 21, 2016 06:09 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Su tom gamintojo rekomendacijom, tai aš irgi sutinku, kad reikėtų keisti dažniau. Gamintojas duoda garantiją tik naujai ir, palyginus, labai trumpam eksploatacijos laikui, o paskui jau pačio bėdos, kaip eksploatuosi. Pavyzdžiui, maniškei rekomenduojama variklio tepalus keisti kas 30 tūkst. km, bet keičiu kas 15 tūkst. km, nes planuoju ją eksploatuoti ir po garantinio termino :D

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 21, 2016 10:56 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bal 12, 2013 07:16
Pranešimai: 97
Siaip kiek teko dometis, Espeisui gamintojas apskritai dezes tepalus keist yra nenumates. Kazkaip klausiau karta berods Lautroj, ar gal Sostenoj. Sake nekeiciam deziu tepalo, nes to nenumato gamintojas. O deziu gamintojas tepalus keist numato, tik nepamenu kas kiek kilometru. Parejus dezei - servisai ju neremontuoja, tiesiog keicia visa mazga ir nesuka galvos :D
Del komplektaciju nesigincysiu, nes nezinau :) Bet pats kadangi turiu automata - komplektacija tikrai gera. Nors kai kurie dalykai kartais nelabai ir reikalinga. Pavyzdziui navigacijos nenaudoju. DVD su ekranais galvu atramose per 3 metus nebuvau isijunges ne karto :D
O del automobilio valdymo kolegai papriestarausiu, ir smarkiai. Cia kaip sako - jei nemoki vairuot, nepades niekas - nei deze mechanine, nei elektroniniai saugumo pagalbininkai. Cia jau viskas priklauso nuo tarpines tarp vairo ir sedynes :D Kaip minejau, automatus vairuoju jau daug metu, ir neteko susidurti su situacija, kad ne as valdyciau automobili, o jis mane.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 21, 2016 17:46 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
Suprantama-dažniau tepalus keisdamas blogiau nepadarysi.Žmonikės C3 mašinėlei gamintojas irgi rekomenduoja kas 30k keist tepalus.Keičiu kas 10-12k.DVD tai tikrai visiškai nereikalingas daiktas :) .O navigacija kartais praverčia.Pvz. man būtinai reikalingas atidaromas galiniu durų (bagažinės) langas >mes gi lietuviai,visi šiek tiek ūkiškai gyvenam,tai labai praverčia vežant ilgesnius daiktus.Langų užuolaidėlės irgi gerai,kad nežiūrinėtų ką veži.Autopilotas-patinka pažaist ilgesnėje kelionėje.Ir aplamai man kaip tam kvaileliui,kuo daugiau knopkių tuo geriau .Yra kas pamaigo :lol:
Na va šitas variantas:http://auto.plius.lt/skelbimai/renault-espace-2-0-l-vienaturis-2008-dyzelinas-4678045.html
Nu gi plikas kaip tilvykas,spalva klaiki.Perkant aš galvoju ir apie pardavimą (juk nevažinėsi ja visą gyvenimą).O tokią parduot-šansų nulis. Su APD irgi sunkoka kam nors įsiūlyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 21, 2016 20:54 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
varamas rašė:
Suprantama-dažniau tepalus keisdamas blogiau nepadarysi.Žmonikės C3 mašinėlei gamintojas irgi rekomenduoja kas 30k keist tepalus.Keičiu kas 10-12k.DVD tai tikrai visiškai nereikalingas daiktas :) .O navigacija kartais praverčia.Pvz. man būtinai reikalingas atidaromas galiniu durų (bagažinės) langas >mes gi lietuviai,visi šiek tiek ūkiškai gyvenam,tai labai praverčia vežant ilgesnius daiktus.Langų užuolaidėlės irgi gerai,kad nežiūrinėtų ką veži.Autopilotas-patinka pažaist ilgesnėje kelionėje.Ir aplamai man kaip tam kvaileliui,kuo daugiau knopkių tuo geriau .Yra kas pamaigo :lol:
Na va šitas variantas:http://auto.plius.lt/skelbimai/renault-espace-2-0-l-vienaturis-2008-dyzelinas-4678045.html
Nu gi plikas kaip tilvykas,spalva klaiki.Perkant aš galvoju ir apie pardavimą (juk nevažinėsi ja visą gyvenimą).O tokią parduot-šansų nulis. Su APD irgi sunkoka kam nors įsiūlyti.

Jo, Espace be autopiloto tai kazkoks nesusipratimas :lol: Dar atsiminiau i sita paziurejes - maniskiame buvo ant soniniu galiniu langu uzuolaideles ir galinese durelese ventiliatoriaus greicio valdymas :) Norejosi ant galinio lango dar uzuolaideliu (uzdangalas buvo, bet be uzuolaideles). Galinis langas neatsidarinejo - geras daiktas, bet man neprireike jo :D

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Kov 24, 2016 20:20 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
Dėkoju visiem atsiliepusiems :bravo: Vis tik pasiliksiu prie mechaninės pavarų dėžės-mažiau problemų.Nors važiuot ,tai labai patinka automatas :( Belieka susirast tinkamą variantą,juk artėja vasara.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Kov 30, 2016 18:13 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
Dar mintis :!: O kaip su perdarymu iš APD į mechaninę? Antruką teko perdarinėti iš APD į mechaninę.Stačiau dyzelinį motorą su mechanika. Pasidarė įdomu-o kodėl neperdarius , tarkim vietoj sugedusios APD įdėti paprastą.Kažkaip nesigirdėjo tokių perdarymų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Kov 31, 2016 05:25 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
varamas rašė:
Dar mintis :!: O kaip su perdarymu iš APD į mechaninę? Antruką teko perdarinėti iš APD į mechaninę.Stačiau dyzelinį motorą su mechanika. Pasidarė įdomu-o kodėl neperdarius , tarkim vietoj sugedusios APD įdėti paprastą.Kažkaip nesigirdėjo tokių perdarymų.

Kaip jau forume ne kartą rašyta - viskas įmanoma, bet ar verta? :)

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Kov 31, 2016 17:22 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
Matomai.kad neverta ir techniskai ir finansiskai. Antraip lietuviai perdarinetu tikrai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Kov 31, 2016 17:56 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
varamas rašė:
Matomai.kad neverta ir techniskai ir finansiskai. Antraip lietuviai perdarinetu tikrai.

Tas tai taip :lol: Perdarymo variantą įsivaizduoju tik taip: perkamas Espace IV su sugedusia APD ir priedo gaunamas su mechanine APD ir gal kokiu užkaltu varikliu, tuomet tveriamas vienas iš dviejų :roll: :D

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bir 20, 2016 22:49 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
:D Ką tik įsigijau (pagaliau) savo svajonę-2008m..variklis 2,0dci.pavarų dėžė mechaninė.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Bir 21, 2016 06:23 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
varamas rašė:
:D Ką tik įsigijau (pagaliau) savo svajonę-2008m..variklis 2,0dci.pavarų dėžė mechaninė.

Sveikinimai su nauju pirkiniu. Lauksime pristatymo :bravo: :alcohol: :D

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Bir 28, 2016 21:39 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
:) Na štai pristatau savo svajonę: gamybos metai 2007,12.Variklis 2,0ltr dci.Rida 192k (jei teisinga).Pilna privalumų ,netgi viršijo mano norus.Spalva -tinginio :oops: Tokios ir ieškojau.Nusipirkau kablį.Užsidėjau be problemų.Padangos visos aštuonios naujos .Tik žieminės be ratlankių,tai įsigijau lietus ,originalius ,kurie buvo montuojami modeliuose nuo 2003 metrų.Na tai tiek.Klauskit kas domina :wink:


Prikabinti failai:
2016-06-12 11.34.54 (Mobile).jpg
2016-06-12 11.34.54 (Mobile).jpg [ 42.69 KiB | Peržiūrėta 11374 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bir 29, 2016 06:09 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
varamas rašė:
:) Na štai pristatau savo svajonę: gamybos metai 2007,12.Variklis 2,0ltr dci.Rida 192k (jei teisinga).Pilna privalumų ,netgi viršijo mano norus.Spalva -tinginio :oops: Tokios ir ieškojau.Nusipirkau kablį.Užsidėjau be problemų.Padangos visos aštuonios naujos .Tik žieminės be ratlankių,tai įsigijau lietus ,originalius ,kurie buvo montuojami modeliuose nuo 2003 metrų.Na tai tiek.Klauskit kas domina :wink:

Nu, gražus :D Čia ne Grand-as? Variklis geras. Kokie tie privalumai - prisitemdantys veidrodėliai, trečios eilės užuolaidėlės, sėdynės, navigacija, antroje eilėje klimos valdymas, panoraminis stogas...? Įdomu, gal jau kartais ir daiktadėžė šaldoma atsiradusi?

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bir 29, 2016 17:34 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
Tai ne grand-as. Variklis geras ,Kol kas jokių problemų.Pirkau iš žmogaus,kaip pasirodė,labai pedanto ir labai sąžiningo.Net pabodo klausyti :oops: jo pasakojimo apie mašiną -kas daryta kas tikrinta.Sakė,jei varysiu diagnostikon-išmesiu pinigus darmai.Kol kas tikiu jo žodžiais.Privalumai kurie man reikalingi -visi:Atsidarantis galinis(bagažinės) langas,visos užuolaidėlės,"štorkė",tamsinti langai,sėdynės penkios(kaip patyriau ,daugiau man nereikia),navigacija ,beje,reikia kompakto su lietuviška žeme :D ,be raktė užvedimo sistema.Kaip nekeista yra visas variklio apačios uždengimas ,neišmėtytas.Labai patiko laisvų rankų politika.Dabar ir kiemo vartus atidarinėju telefonu.Na o kolegos minėti privalumai,kaip panoraminis stogas.Jo nėra ,bet manau tai ne pirmo būtinumo dalykas,kaip klimos valdymas antroje sėdynių eilėje.Paprastai važinėju vienas ar dviese.Apie veidrodėlius nieko nežinau.Nepastebėjau ,kad nuo saulės pritamsėtų.Matyt paprasti.Daiktadėžės irgi dar netikrinau ar yra pašaldymas...Labai patinka salonas ,pusiau odinės, šildomos sėdynės.Siūlės raudono siūlo.Netgi diržai raudonais kantais.Tai labai pagyvina salono interjerą.


Prikabinti failai:
2016-06-29 16.54.14 (Small).jpg
2016-06-29 16.54.14 (Small).jpg [ 63.52 KiB | Peržiūrėta 11364 kartus(ų) ]
2016-06-29 16.55.54 (Small).jpg
2016-06-29 16.55.54 (Small).jpg [ 74.4 KiB | Peržiūrėta 11364 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bir 30, 2016 05:49 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Pardavėjas man priminė save, kai pardavinėjau irgi nesustodamas pasakojau kaip buvo eksploatuotas beveik 6 metus... :lol: Panoraminis stogas - malonus pliusas, bet retai naudodavau (kartais naktį iš kur nors grįžtant patikdavo keleiviams į dangų pažiopsoti - vis šiokia tokia pramoga :D ), vat 7 sėdynės tai man buvo tiesiog būtinos. Galinio stiklo atidarymo gali retkarčiais prisireikti. O veidrodėlis prisitemdo ne nuo saulės, o nuo iš galo važiuojančių auto šviesų, kad neakintų vairuotojo (salono veidrodėlyje būna įmontuotas jutiklis) :victory: Cabasse tai gerai, bet be reikalo užima vietą "bardačioke", maniškis buvo įmontuotas galinėje, kairėje "kišenėje", bet nebuvo navigacijos (viena bėda su tomis, senomis gamyklinėmis...) :lol: Mano, kad ir 2014 metų, bet ne visus kelius rodo nors matosi, kad jie tikrai jau kelis metus eksploatuojami (prie Šiaulių 2012 metų aplinkelio nerodo) :banghead: Į rimtesnę kelionę imuosi dar papildomą, nešiojamą navigaciją...

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lie 11, 2016 17:23 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 13, 2007 22:50
Pranešimai: 102
Miestas: Utena
Padariau tokį patobulinimą ,galima sakyt taisau gamyklos broką.Tobulinau bagažinės šoninius daiktadėžių dangčius.Manau ne man vienam tai aktualu.Labai jau nestipriai jie pagaminti.Pas mane jie buvo sulaužyti ir laikėsi tik ant pūkų.


Prikabinti failai:
2016-06-29 16.56.53 (Small).jpg
2016-06-29 16.56.53 (Small).jpg [ 50.13 KiB | Peržiūrėta 11320 kartus(ų) ]
2016-06-29 16.56.35 (Small).jpg
2016-06-29 16.56.35 (Small).jpg [ 61.47 KiB | Peržiūrėta 11320 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 04, 2018 22:16 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 20, 2006 16:58
Pranešimai: 907
Miestas: Vilnius
Jau gan senoka tema, bet gal kas gali paporinti apie tas automatines dėžes ar neturi jos bėdų , kaip kad senesnio modelio Espace III ?

_________________
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
Safrane PhI, 2.2Si ۩
Espace III, 2.0 16V
Getz , 1.3 12V
Scenic, 2.0 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 05, 2018 04:35 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Vikis rašė:
Jau gan senoka tema, bet gal kas gali paporinti apie tas automatines dėžes ar neturi jos bėdų , kaip kad senesnio modelio Espace III ?

Mano nuomone APD visuomet didesnė gedimo rizika (jau vien dėl didesnio jos mazgų kiekio ir sudėtingesnės konstrukcijos nei MPD), o ir eksploatacinės išlaidos didesnės, ypač įsigyjant ne naują automobilį. Aš, pirkdamas naują ir tai vengiu APD... :roll: :wink: Didžiausias automatinės pavarų dėžės privalumas - patogesnis važinėjimas mieste, kamščiuose, o užmiestyje ji susilygina su mechanine (pavaras junginėjame labai retai). Espace nėra miesto mašina, tai gal geriau vis dėl to rinktis su mechanine pavarų dėže. Nebent matote kitų pliusų - dažnas važinėjimas mieste, vairuoja moteris (kai kurios ir su MPD puikiai susitvarko :D ) arba norimas variklis būna tik su APD... :victory:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui