Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 11:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 08:30 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
Beda tokia. uzsizibino stabziu skyscio lempute ir STOPas. na pripyliau as to skyscio, galvoju gal gi sumazejo, senai nepyliau, o gal keiciant kaladeles kaip nors nuvarvejo :shock:
Pakui varau i TA, ten iskart parodo kelia i servisa-stabdziu cilindras ar kokios tai slangeles kiauros, skystis bega.
Na tada ir as jau pastebejau, kad uzpakalinis ratlankis visas apibeges kazin kuo, paziuriu ant duobes-viskas apibege, vidine rato puse irgi slapia, o stabdziu skystis bakelyje vel prie minimumo.
Viskas aisku, varau i servisa. ten pasako, kad niekas cia neaisku, reikia keisti stabdziu cilindriuka, kuris naujas kainuoja apie 600 lt. (audinei ir tai tipo 450 lt). Pataria ieskoti lauzyne.
Ka cia dabar daryt. Ar iskart ieskoti ir pirkt ta daikta :?: Ar varyt i kita servisa, kur galbut tiksliau pasakys kas cia do beda,nes pastebejau, kad tas ratas kaip ir nebuvo nuimtas-matyt is akies diagnozavo liga :?: Kad nebutu bajeris, kai sukisiu tiek babkiu, o pasirodys, kad tik slangele kiaura :? Ar gali buti kokia nors kita priezastis, isskyrus ta cilinriuka :?: Siaip gyvenu Pasvalyje ir su tokiu gedimu ko gero i didesnio miesto servisa nelabai protinga vaziuoti :x na nebent i panevezy...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 08:47 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 19:14
Pranešimai: 329
Miestas: Kaunas, Laguna 2.0l 94m.
Nesamone, kad tokia kaina uz nauja stabdziu cilindriuka. Paziurek kainas Tanagros online kataloge. Galinio rato cilindriukas ne daugiau 50lt. Kazkoks pagrindinis cilindriukas biski brangiau, iki 200lt.

_________________
Apartments rental in Kaunas
Kokybiškas terasų montavimas visoje Lietuvoje :victory:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 08:53 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
Beginer rašė:
Nesamone, kad tokia kaina uz nauja stabdziu cilindriuka. Paziurek kainas Tanagros online kataloge. Galinio rato cilindriukas ne daugiau 50lt. Kazkoks pagrindinis cilindriukas biski brangiau, iki 200lt.


na ten kazka sake, kad ne vien tik cilindriukas kaltas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 08:54 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Jeigu diskiniai stabdžiai ,tai viso suporto kaina ,jeigu dar ir su darbu ,tai pilnai sutinku ,kad gali kainuoti panašiai apie 600lt. :wink:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Paskutinį kartą redagavo Naganas Ant Lie 17, 2007 09:09. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 08:56 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 24, 2006 16:05
Pranešimai: 1754
Miestas: Panevėžys
tai jei is vieno rato tik bega tai cilindriuka pasikeisi, nu gal dar slangute ar vamzduka, bet tai tikrai 600 nebus, cia isdurt tikriausiai norejo..

_________________
Mano Blog'as


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 11:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 09, 2006 22:57
Pranešimai: 889
Miestas: Kaunas
nesamone stabdziu cilindriukas man ir keite abu galinius meharyje ir mokejau po 35lt uz vnt, nes man ir taip buvo stabdziu skysti pildavau kartu su benzu :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 11:40 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
naganas rašė:
Jeigu diskiniai stabdžiai ,tai viso suporto kaina ,jeigu dar ir su darbu ,tai pilnai sutinku ,kad gali kainuoti panašiai apie 600lt. :wink:


ar gali sitas variantas buti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 11:42 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
na man keistokai atrodo, kada giliau nepaziureje pasako, kad reikia kazko uz 600 lt. o gal ten nereikia ne rato nuimti, kad matytum? suprantu, ardyti tai neardysi neturedams kuo pakeisti, paskui gi nebesudesi is naujo tos senos detales.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 11:53 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
grazvydus rašė:
naganas rašė:
Jeigu diskiniai stabdžiai ,tai viso suporto kaina ,jeigu dar ir su darbu ,tai pilnai sutinku ,kad gali kainuoti panašiai apie 600lt. :wink:


ar gali sitas variantas buti?

Ne tik kad gali ,bet tikriausiai taip ir bus,jeigu tau pasakė kainą apie 600lt.
Vis dėlto, aš manau ten ne durniai dirba. :D

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Paskutinį kartą redagavo Naganas Ant Lie 17, 2007 12:07. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 11:58 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
grazvydus rašė:
na man keistokai atrodo, kada giliau nepaziureje pasako, kad reikia kazko uz 600 lt. o gal ten nereikia ne rato nuimti, kad matytum? suprantu, ardyti tai neardysi neturedams kuo pakeisti, paskui gi nebesudesi is naujo tos senos detales.

Jeigu pasikeli automobilį ant keltuvo ,tai ir nenuėmes ratą gali pamatyti . :wink:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 12:08 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
naganas rašė:
grazvydus rašė:
na man keistokai atrodo, kada giliau nepaziureje pasako, kad reikia kazko uz 600 lt. o gal ten nereikia ne rato nuimti, kad matytum? suprantu, ardyti tai neardysi neturedams kuo pakeisti, paskui gi nebesudesi is naujo tos senos detales.

Jeigu pasikeli automobilį ant keltuvo ,tai ir nenuėmes ratą gali pamatyti . :wink:


nu tep :?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 13:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Na, jūs duodat :shock: :shock: O stabdžiai tai kokie :?: :?: :?:

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 13:46 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Aš turėdamas "ekstrasencinių" sugebėjimų nusprendžiau, kad tai diskiniai. 8) :D
Dabar lauksiu patvirtinimo iš grazvydus ,ar aš buvau teisus. :D

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Paskutinį kartą redagavo Naganas Ant Lie 17, 2007 16:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 14:27 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
naganas rašė:
Aš turėdamas "ekstrasencinių" sugebėjimų nusprendžiau, gad tai diskiniai. 8) :D
Dabar lauksiu patvirtinimo iš grazvydus ,ar aš buvau teisus. :D


tikrai taip, diskiniai. :wink: katik buvau nuvaziaves i kita servisa. cilindriuka reikia keisti, bet reiketu ir visa ta dali, kur laikosi kaladeles ir pan. pakeisti. nezinau kaip tai tiksliai vadinasi lietuviskai. bo jei pakeisi tik cilindr, tai pro visokius isdilimus vistiek varves st. skystis, antiek susideveje viskas. taip supratau :shock:
taigi rytoj pravaziuosiu lauzynys kiek ju cia tera. :x

skelbiu statymus: kiek man kainuos visa sita "akcija":!: :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 14:40 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Visa ta dalis vadinasi SUPORTAS. :)
Taip ,pirmiausiai pavažinėk per šrotus ,nes nauji jie tikrai nepigūs. :)
Linkiu sekmės.

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 17:28 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
Turėjau lygiai tokią bėdą. Yra pirkti visų manžetų remkomplektas, kaina 25-30 lt. Kas tau tas gumeles pakeis - nežinau. Nepyk bet kadangi nelabai žinai, kokie pas tave stabdžiai, suprantu, kad technikoje nesigaudai. Tai ne nuodėmė :wink: Aš pats esu inžinierius mechanikas su aukštuoju ir daug ką mašinoje tvarkausi, bet nesiryžau. Man pakeitė bendradarbiai auksarankiai. Po pakeitimo pravažiavus apie 10 000 km vėl pradėjo tekėti. Vėl pakeitė tie patys auksarankiai. Sakė, kad pirmą kartą nelabai gerai surinko. Dabar pravažiavau apie 20 00 km kol kas laiko, tfu, tfu, tfu. Pakeitimo instrukcija anglų ir ispanų kalba yra prie manžetų dėžutėje. Taip pat kažkur internete yra rusiškai, Baltarusijos Renault forume. Keičiant reikia nuimti suportą, jį turėti ant darbstalio. Ieškok ne valdiškų servisų, bet auksarankių šaltkalvių. Aš su nuimtu suportu , "užglušinęs" stabdžių vamzdelį, važinėjau pusę metų, kol prisiruošiau jį perrinkti, vis ieškojau po laužynus, bet neradau+jokios garantijos, kad nenusipirksi blogo.

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 18:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Dažnai būna taip iškirmijas ir susibraižes cilindriuko vidus ,arba stūmokliukas ,kad vien mandžetų pakeitimas jokios naudos neduoda. :wink:
Aišku čia reike ardyti ir žiūrėti. O gal. :)

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 20:11 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
Nuoroda:
http://renault.hut.ru/Laguna/tormoz.html
kita nuoroda:
http://renault-club.by/laguna/zdisk.php

dar idomiu nuorodu:
http://renault.hut.ru/Laguna/

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 18, 2007 08:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
Gabux rašė:
Turėjau lygiai tokią bėdą. Yra pirkti visų manžetų remkomplektas, kaina 25-30 lt. Kas tau tas gumeles pakeis - nežinau. Nepyk bet kadangi nelabai žinai, kokie pas tave stabdžiai, suprantu, kad technikoje nesigaudai. Tai ne nuodėmė :wink: Aš pats esu inžinierius mechanikas su aukštuoju ir daug ką mašinoje tvarkausi, bet nesiryžau. Man pakeitė bendradarbiai auksarankiai. Po pakeitimo pravažiavus apie 10 000 km vėl pradėjo tekėti. Vėl pakeitė tie patys auksarankiai. Sakė, kad pirmą kartą nelabai gerai surinko. Dabar pravažiavau apie 20 00 km kol kas laiko, tfu, tfu, tfu. Pakeitimo instrukcija anglų ir ispanų kalba yra prie manžetų dėžutėje. Taip pat kažkur internete yra rusiškai, Baltarusijos Renault forume. Keičiant reikia nuimti suportą, jį turėti ant darbstalio. Ieškok ne valdiškų servisų, bet auksarankių šaltkalvių. Aš su nuimtu suportu , "užglušinęs" stabdžių vamzdelį, važinėjau pusę metų, kol prisiruošiau jį perrinkti, vis ieškojau po laužynus, bet neradau+jokios garantijos, kad nenusipirksi blogo.


apie stabdzius tai zinojau pirkdamas. bet giliau technikoj tikrai nedalyvauju :oops: pats ir laiko neturiu ir masinos daznai reikia, tad patikiu meistrams. ko gero greiciau bus pakeisti suporta kitu nei ardyti, tuo labiau kad mano miestelyje vargu ar atsiras meistru, kurie imtusi tokio darbo. reikes pasiklausineti. aciu uz info. :lol:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 18, 2007 13:40 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
Neniekink savo miesto meistrų, aš tai manau, kad mažesniuose miestuose jie kaip tik žmoniškesni negu didmiesčiuose, ir kainos pas juos mažesnės. Tavo vietoj tai paieškočiau, gal kas ir pakeistų tuos salnikus, galų gale juk gali iki Šiaulių ar Panevėžio pavažiuoti, gal tų miestų klubiečiai kokius meistrus žino

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 18, 2007 13:56 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
naganas rašė:
Dažnai būna, taip iškirmijas ir susibraižes cilindriuko vidus ,kad vien mandžetų pakeitimas jokios naudos neduoda. :wink:
Aišku čia reike ardyti ir žiūrėti. O gal. :)


Prisiminimai ir patirtis iš Moskvičiaus laikų - jeigu subraižymas nelabai gilus, iš bėdos galima švitriniu popierium išlyginti. Užbaigti reikia "nuliovke" - švelniausiu popierium. Geri manžetai išlygina atsiradusį švelnų įdubimą ir po to dar ilgai galima važinėti.
Žinoma, rankos turi būti išdygusios teisingoj vietoj... :wink: :lol: :lol:

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 18, 2007 15:55 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
Nelabai ten yra kaip susibraižyti cilindriuko viduje, o ir nušveisti bus sunku į vidų įlisti. Su švitriniu tai tik kreipiančiąsias galima šveisti, o cilindriuko veidrodį :shock: nesiryžčiau.
Beje, tie remkomplektai yra seinsa firmos, galima rasti http://www.seinsa.es kataloge prie Renault Laguna , detalės kodas D4291

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 18, 2007 16:08 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Gabux rašė:
Nelabai ten yra kaip susibraižyti cilindriuko viduje, o ir nušveisti bus sunku į vidų įlisti. Su švitriniu tai tik kreipiančiąsias galima šveisti, o cilindriuko veidrodį :shock: nesiryžčiau.
Beje, tie remkomplektai yra seinsa firmos, galima rasti http://www.seinsa.es kataloge prie Renault Laguna , detalės kodas D4291


Niekas ir nesako, kad paprasta... :) Ir tai tik iš bėdos...

vvv rašė:
Žinoma, rankos turi būti išdygusios teisingoj vietoj...

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 25, 2007 11:08 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
na va, nusipirkau suporta uz 100 lt. lauzyne. pakeite,bus matyt rezultatas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bir 25, 2008 20:39 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 31, 2006 10:16
Pranešimai: 103
Miestas: vilnius
pas mane ir ta pati problema yra :)
i servisa nuvariau tai meistreliai susikise rankas i kisenes vienu balsu tikino kad suportas suejas, sako remontas ~400 Lt ir + darbas dar kokie ~300 Lt. spjoviau ir isvaziavau sakiau tegu verciau kieme stovi (beje cia buvo vilniuje eurovistoje)
Su draugeliu pasnekejau sako dw atvaziuok pazesiu, isarde viska pasirodo kad cilindrziukas gumkiu nebeturi, uzglusino slanga tai daugiau kaip pusmeti taip ir vazineju nes neprisiruosiu issimti ir pazeti kokio diametro gumkes nes kai nuvaziuoju pirkti klausia kokios o as nezinau :D
nus bet reikia varyti TA tai teks vaziuoti ardyti ir keisti gumkes, vat taip va :)

_________________
Buvo Laguna, 94 m. 2 L, RXT.
Yra Laguna, 97 m. 2L, v16, RXT, white
Keletas parduodamu renault daliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bir 25, 2008 20:59 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
da_mul rašė:
pas mane ir ta pati problema yra :)
i servisa nuvariau tai meistreliai susikise rankas i kisenes vienu balsu tikino kad suportas suejas, sako remontas ~400 Lt ir + darbas dar kokie ~300 Lt. spjoviau ir isvaziavau sakiau tegu verciau kieme stovi (beje cia buvo vilniuje eurovistoje)
Su draugeliu pasnekejau sako dw atvaziuok pazesiu, isarde viska pasirodo kad cilindrziukas gumkiu nebeturi, uzglusino slanga tai daugiau kaip pusmeti taip ir vazineju nes neprisiruosiu issimti ir pazeti kokio diametro gumkes nes kai nuvaziuoju pirkti klausia kokios o as nezinau :D
nus bet reikia varyti TA tai teks vaziuoti ardyti ir keisti gumkes, vat taip va :)


Atskirai kažkokių mistinių gumelių nėra, o yra visas Lagunos suporto remkomplektas, kuriame sudėtos visos suporto gumos, bent jau Mažeikiuose toks remkomplektas kainuoja 30 lt. Pasiskaityk čia apie remontą:

http://renault-club.by/laguna/tormoz.php

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bir 26, 2008 22:37 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 31, 2006 10:16
Pranešimai: 103
Miestas: vilnius
Gabux rašė:
da_mul rašė:
pas mane ir ta pati problema yra :)
i servisa nuvariau tai meistreliai susikise rankas i kisenes vienu balsu tikino kad suportas suejas, sako remontas ~400 Lt ir + darbas dar kokie ~300 Lt. spjoviau ir isvaziavau sakiau tegu verciau kieme stovi (beje cia buvo vilniuje eurovistoje)
Su draugeliu pasnekejau sako dw atvaziuok pazesiu, isarde viska pasirodo kad cilindrziukas gumkiu nebeturi, uzglusino slanga tai daugiau kaip pusmeti taip ir vazineju nes neprisiruosiu issimti ir pazeti kokio diametro gumkes nes kai nuvaziuoju pirkti klausia kokios o as nezinau :D
nus bet reikia varyti TA tai teks vaziuoti ardyti ir keisti gumkes, vat taip va :)


Atskirai kažkokių mistinių gumelių nėra, o yra visas Lagunos suporto remkomplektas, kuriame sudėtos visos suporto gumos, bent jau Mažeikiuose toks remkomplektas kainuoja 30 lt. Pasiskaityk čia apie remontą:

http://renault-club.by/laguna/tormoz.php

aj va dar vienas klausymas kvailas.. kai suportas atrodo tai jau zinau, bet va pas mane gale tai viskas atrodo ne taip kaip priekyje, t.y. priekyje suportas yra "nuogas" ir jis matosi.. o gale viskas yra atgaubta.. tai ten gal pas mane bugniniai stabdziai ar kaip ten jie? :oops:

_________________
Buvo Laguna, 94 m. 2 L, RXT.
Yra Laguna, 97 m. 2L, v16, RXT, white
Keletas parduodamu renault daliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bir 26, 2008 22:41 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Gru 30, 2007 20:22
Pranešimai: 296
bugniniai bugniniai. tad tau tas komplektas tikrai netinka jei galui keisi:) ieskok bugniniams stabdziams. ten ir yra cilindriukas tik jis kitoks.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bir 26, 2008 22:44 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 31, 2006 10:16
Pranešimai: 103
Miestas: vilnius
Raimyss rašė:
bugniniai bugniniai. tad tau tas komplektas tikrai netinka :) ieskok bugniniams stabdziams. ten ir yra cilindriukas tik jis kitoks.

va tanagros kataloge nuziurejau kad yra galiniai stabdziu cilindriukai tik neraso bugnams ar kam..
1 04-0648 77 01 041 021 METELLI RENAULT Stabdžių cil.-galinis Renault Laguna 95-,Megane 97-99,Peugeot 306 1.9D 94- L+R D20.64mm / 4625 turime 47 Lt
2 04-0649 77 01 038 287 METELLI RENAULT Stabdžių cil.-galinis Renault Laguna 1.8/2.0/2.2D 93- L+R D19.05 mm / 4681 turime 48 Lt
3 PRH2411 77 01 038 287 PROTECHNIC RENAULT Stabdžių cil.-galinis WCY3649 >> Renault Laguna 1.8/2.0/2.2D 93- L+R D19.05mm turime 37 Lt
4 PRH2425 77 01 041 021 PROTECHNIC RENAULT Stabdžių cil.-galinis Renault Laguna 95-,Megane 97-99,Peugeot 306 1.9D 94- L+R D20.64mm WCY3664 turime 44 Lt

_________________
Buvo Laguna, 94 m. 2 L, RXT.
Yra Laguna, 97 m. 2L, v16, RXT, white
Keletas parduodamu renault daliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bir 26, 2008 23:02 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Čia būgninių stabdžių cilindriukai.

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui