Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Šeš Bal 20, 2024 05:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Spa 29, 2007 09:42 
nusipirkau safrane 2.0i 79kw. 94 metu nebuvo termostato. renault centre sake jog jis turi truputi atsidaryt prie73 laipsniu o iki galo atsidaro prie 85(cia kad temperatura nekistu) sake galiu pirkt paprasta kur atsidaro iskart prie 83 ir greit praleidzia taip ir padariu idejom i slnag kuri ateina is radiatoriaus i varikli (kairej pusej virsuj) bet man ji kaista uzsidega stopm lempute ventiliatorius neisijungdavo atsivedziau mechaninijungikli ijungiu su ranka temperatura rodo ties 4 padala ir dega lempute.
1. kas gali buti negerai
2. kur tiksliai stovi termostatas
3. kur ventiliatoriaus daviklis
Padekit kas galit nes pats nieko nesuprantu :(


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 29, 2007 10:58 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 04, 2005 23:21
Pranešimai: 1285
Miestas: kaunas
gal atvirksciai idejai termostata ( kai kuriems automobiliams tai imanoma )
pries pakeisdamas termostata ar vintiliatorius suveikdavo ?
ar pries tai termostato lizde buvo koks nors termostatas ar ne

_________________
geras automobilis - gerai vaziuoja

laguna 1.8 95m
+370684 06090
saulius505@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 29, 2007 11:04 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Pritariu griniui ,man irgi taip atrodo kad bus atvirkščiai įdėtas,arba blogas termostatas.

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 29, 2007 15:47 
Termostato nebuvo. Įdėjau smailiuoju galu(temperaturos jutikliu) į variklį.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 29, 2007 15:48 
ventiliatorius neveikdavo nes ji visai neuzsildavo vasara kamsciuose vos tik eodykle pakildavo


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 29, 2007 17:59 
ar gerai kad termostato galas kuris reaguoja i siluma atsuktas i variklio puse?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 29, 2007 18:10 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
gisas rašė:
ar gerai kad termostato galas kuris reaguoja i siluma atsuktas i variklio puse?

Taip ir turėtų būti. O gal tas termostatas neatsidaro. :roll:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 29, 2007 19:45 
nu jei neatsidarytu mano nuomone temperatura kiltu visa laika bet lies 4padala jis stovi vietoj kartais truputi nukrenta o lempute dega


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 30, 2007 14:06 
as termostata idejau ten kur apvesta. si slanga eina is radiatoriaus apacios i varikli kur apvesta. ar cia gerai?


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: foto
01_b_4581440_4f.jpg
01_b_4581440_4f.jpg [ 16.79 KiB | Peržiūrėta 7609 kartus(ų) ]
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 30, 2007 14:14 
o gal reikejo deti i ta kur melynai pabraukta ji iseina is radiatoriaus virsaus


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: foto
01_b_4581440_4fa.jpg
01_b_4581440_4fa.jpg [ 16.92 KiB | Peržiūrėta 7578 kartus(ų) ]
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 30, 2007 14:59 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Šiaip dažniausiai termostatas stovi toje vietoje ,kur į variklį ateina viršutinė radiatoriaus šlanga. :wink:Tačiau konkriačiai tavo varilklyje aš tiksliai nežinau,tik žinau kad jis turi stovėti šlangoje,termo jutikliu į variklį. :)
Jis turi suveikti prie 73 laipsnių.

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 30, 2007 17:10 
Gal kas gali ideti kokia schema ar foto kaip vaeyklyje cirkuliuoja vanduo(mano safranej)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 30, 2007 17:52 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Ką tu ten apvediai raudonai ,tai išviso nesuprantu. :roll: Kiek supratau iš nuotraukos ,tai ta apvesta mėlynai yra viršutinė variklio šlanga. :wink: Pagal mane į ją ir turėtų statytis.

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 30, 2007 18:16 
dabar supratau :D labai tau aciu. ten kur raudonai apvedziau as idejau termostata(ten toj vietoj kur as raudonai apvedziau yra slanga kuri eina is radiatoriaus apacios i varikli)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 31, 2007 15:20 
gal kas gali pasakyt koks to termostato skersmuo turi buti nes is tos reaudonai apvestos slangos ji isemiau ir norejau det i melynai pabraukta kaip man patarete bet ji nelenda i ja? geriausia butu jei kas nufotkintumet toki varikjli ir pazymetumete kur jis stovi gal mes vel nesusišnekame.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 31, 2007 15:56 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Tavo automobilio variklio tipas yra -J7R. Šiame variklyje termostatas statosi į šlangą.
Paveikslėlis
Čia siunčiu jo išmieras. Tau būtent toks reikalingas. :wink:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 31, 2007 16:03 
aciu uz issamu atsakyma :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lap 03, 2007 21:59 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Šeš Lap 03, 2007 20:44
Pranešimai: 45
Miestas: Kaunas
gisas rašė:
gal kas gali pasakyt koks to termostato skersmuo turi buti nes is tos reaudonai apvestos slangos ji isemiau ir norejau det i melynai pabraukta kaip man patarete bet ji nelenda i ja? geriausia butu jei kas nufotkintumet toki varikjli ir pazymetumete kur jis stovi gal mes vel nesusišnekame.


Sveiks, pats turejau problemu su termostatu, maniskis tiesiog "nuluzo" ir teko sustoti vidurkelyje. Isemiau ir kuri laika vazinejau be jo, bet variklio veikimas zymiai pablogejo kol neisildavo iki reikiamos temperaturos. Radau srote naudota ir iki siol viskas kuo puikiausiai. Ziema neturint termostato bus bedu su variklio "perfomace'u", kuro sanaudos padides, o jei dujos yra - ui negerai tada, teks labai ilgai laukt, kol variklis ir ausinimo skystis ikais iki reikiamos (darbines) temperaturos.

Pas mane 2.2i 93metu safranas ir termostatas dedasi toje vietoje kur pazymeta "raudonai" ir ne ten kur "melinai"! Taip, i ta slanga kuri ateina is radijatoriaus apacios i varikli salia vandens pompos.
"Naganas" atsiunte tau termostato brezinuka, ties pasakius jis yra ilgesnis, bet manau ir sis tiks. To "pypciko" galas turi buti sulyg slangos galu, gal tu ji per gyliai istatei ir jis nereaguoja i siluma, tai ir neatsidaro prie reikiamos temperaturos. O patikrinti ar jis veikia, tiesiog imesk ji i puoda ir pradek virti, paranku tureti termometra ir stebeti. Jei prie 73C temp jis prades atsidarineti (cia ta storesne dalis) - reiskiasi viskas su juo gerai. Pasiekus arti 90C jis turi pilnai atsidaryti.

Klausei, kur ventiliatoriausi daviklis - tai jis yra ant radiatoriausi, salia apatines (isejimo is radiatoriausi) slangos. Jis turi sureaguoti pasiekus beroc 93C temp. Ant skydelio tai truputi virs antros padalos (jei manysime, kad yra keturios dideles padalos). Tada jis paduoda srove rele kuri randasi kitame radiatoriausi gale ir si ijungia ventiliatoriu.
Kai sustojau "nulinkus" termostatui as palieciau apatine slanga ir ji buvo salta, tuo tarpu virsutine (iejimo i radiatoriu) buvo karsta. Tai reiskia, kad termostatas "neatsidaro" ir ausinimo skystis nepraeina pro radiatoriu. Tai ir daviklis nesureaguoja. Siuo paprastu budu gali patikrinti ar tavo termostatas veikia.
Aisku, jei yra saltas variklis, tai ir slanga (apatine) bus salta, bet po kurio laiko prades po truputi silti, tai reiks, kad skystis cirkuliuoja.

Jei viskas ok su termostatu ir cirkuliacija, ir neisijungia ventiliatorius tai tada kazkas su elektrine dalimi. Paziureti ar "nulinkes" termodaviklis yra labai paprasta. Istrauki fiske, IJUNGI MASE ir paemes storesni laida sujungi abu fiskes kontaktus. Jei suveikia ventiliatorius - termodavikliui galas. Jei ne, kazkas kita. Sujungus kontaktus turetu pasigirsti tylus spragtelejimas releje, tai manau tada viskas butu su ja ok. Tada greiciausiai ventiliatoriui galas. Pas mane irgi buvo problemos su issijungimu, bet man reikejo tik nuvalyti fiskiu kontaktus i ventiliatoriu ir viskas susitrvarke. Zodziu, cia jau reiks su testeriu pazaisti :)

Kokie ten dar klausimai ... beroc viskas. Tikiuos padejau. O tie trys davikliai salia "galvos" yra skirti: panelei, "raudonai lemputei" :) ir kompui.
Prisegu ausinimo sistemos diagrama, jei pas tave su kondicionieriumi - atsiusiu kita.

sekmes


Prikabinti failai:
MR302SAFRANE_217_1.jpg [43.35 KiB]
Atsisiųsta 852 kartus(ų)

_________________
Safrane 2.2i '93
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lap 03, 2007 23:48 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Turint tokią shemą ir tokį išsamų paaiškinimą ,joki komentarai nereikalingi. :) Dabar ir man aiškiau pasidarė kurioje šlangoje ,šiame variklyje ,tas termostatas statosi. :roll:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 14:44 
tai palauk tada as gerai istaciau? I ta melyna slanga?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 14:53 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
gisas rašė:
tai palauk tada as gerai istaciau? I ta melyna slanga?

Tai jeigu žiūrint pagal šia shemą taip išeitų kad gerai. :roll: Nors šiaip ,daugumai variklių statosi į viršutinę šlangą. :wink:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 16:12 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Šeš Lap 03, 2007 20:44
Pranešimai: 45
Miestas: Kaunas
gisas rašė:
tai palauk tada as gerai istaciau? I ta melyna slanga?


Pagal diagrama, termostatas statosi ne i melina slanga, o ten kur pabraukta raudonai, ir schemoje labai gerai pavaizduota kur jis statosi.

_________________
Safrane 2.2i '93


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 17:50 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 20, 2006 16:58
Pranešimai: 907
Miestas: Vilnius
Prie to pacio, iki kurios padalos jums pakyla ausinimo skyscio temperaturos rodykle. Man ji uzkyla max iki antros, skaiciuojant su pacia pirma, ant kurios "guli" rodykle kai saltas variklis. Gal ir pas mane kazkokios bedos su termostatu, bent jau itarimas toks yra, nes labai jau ilgai variklis syla ir radiatoriaus ventiliatorius nepamenu kada paskutini karta buvo isijunges :) Kiek panasiai tas termostatas kainuoja?

_________________
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
Safrane PhI, 2.2Si ۩
Espace III, 2.0 16V
Getz , 1.3 12V
Scenic, 2.0 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 17:52 
tai as matau kur jis stovi bet man ten labai kaito, o toj melynoj lygtais viskas gerai ir temperatura mormali. o pagal ta chema kaip nupiesta cirkuliacija tai kazkaip ten logiskai jis idetas :? na matysiu kaip bus rytoj i siaulius vaziuosiu vistiek kažkas pasimatys. o gal mano 2.0i kitiaip kaip pas tave


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 17:53 
kai buvau idejes termostata i ta raudona slanga tai pakildavo biski virs 4 padalos ir lempute uzsidegdavo dabar kai melynoj tai kazkur ties antra nebekyla


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 17:55 
na rytoj kai pavazinesiu zesiu kas bus ir visiem parasysiu kur gerau o kaip is tiesu turi buti tai ir liks nezinioj :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 20:45 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Šeš Lap 03, 2007 20:44
Pranešimai: 45
Miestas: Kaunas
Vikis rašė:
Prie to pacio, iki kurios padalos jums pakyla ausinimo skyscio temperaturos rodykle. Man ji uzkyla max iki antros, skaiciuojant su pacia pirma, ant kurios "guli" rodykle kai saltas variklis. Gal ir pas mane kazkokios bedos su termostatu, bent jau itarimas toks yra, nes labai jau ilgai variklis syla ir radiatoriaus ventiliatorius nepamenu kada paskutini karta buvo isijunges :) Kiek panasiai tas termostatas kainuoja?


man pakila iki antros (puse visos skales) + viena mazyte ir tada isijungia ventiliatorius. O siuo metu man irgi labai retai isijungia ventiliatorius, nes ganetinai salta lauke :) manasis 79kW variklis, tai ir syla leciau, galingesni varikliai sugeneruoja daugiau silumos tai ir syla greiciau, yra du ventiliatoriai. Nors mieste spustyse ir tokiu oru ikaista iki tol kol isijungia ventiliatorius. Logiskai mastant, kai vaziuoju autostrada yra naturali oro konvekcija i radiatoriu ir ji gerai atvesina, tai padala pakyla iki 3/4 pirmos padalos (t.y. viena maza padalyte maziau, nei pirmoji padala), tai galima teigti, kad toje vietoje suveikia termostatas, nes ausinimo skystys nei daugiau syla, nei daugiau sala. O kainuoja jis (ne sostenoj) arti 100lt, shrote radau uz 40lt, cia 2.2i (8 voztuvai) 79kW varikliui. Buvau laimingas gaudamas viena, nes pasak kitu shrotniku jis yra deficitas ir pritaikyt kito neimanoma.

_________________
Safrane 2.2i '93


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 20:54 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Šeš Lap 03, 2007 20:44
Pranešimai: 45
Miestas: Kaunas
gisas rašė:
kai buvau idejes termostata i ta raudona slanga tai pakildavo biski virs 4 padalos ir lempute uzsidegdavo dabar kai melynoj tai kazkur ties antra nebekyla


Reiskiasi kazkas prastai su cirkuliacija, nes kaip matai schemoje, termostatas statosi kur pas tave raudonai pazymeta. Ir turetu stoveti ten, nes toje vietoje susimaiso dvieju skirtingu temperaturu skysciai ir jis palaiko optimalia darbine temperatura, nes jei statai pries radiatoriu, tai jis atausinamas labiau ir paduodamas zemesnes temperaturos skystys i ausinimo kamera.

_________________
Safrane 2.2i '93


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 04, 2007 21:11 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Mano manymu :roll: jeigu būtų kas nors negerai su cirkulecija ,tai turėtų variklis kaisti ir esant termostatui viršutinėje šlangoje. Nes čia yra didysis ratas :wink: .

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 05, 2007 14:45 
bet dabar kai idejau i virsutine viskas gerai su temperatura. tik atsirado nauja beda:uzgesinu ir nebesikuria reikia biski palaukt ir vel gerai gal kuro filtras kisas. o gal kas zinot gera servisa siauliuose?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui