Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ant Bal 16, 2024 10:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Šeš Bal 19, 2008 18:41 
Sveiki, turiu bėda su apsukom, labai dažnai būna, kad važiuojant išmynus sankabą, neišsilaiko apsukos ir užgesta variklis, čia taip visda būna jei nepašildžius kokių 5 minučių iškart važiuoju, o ir šiaip nepriklausomai ar variklis šiltas ar ne laisvos apsukos per mažos, pulsiuoja varklis, perskaites čia daug ivairiausiu temu nusprendžiau, kad gali būti kaltas LEV ir jį pabandyti pravalyti reikia, bet visa bėda, kad nežinau kur jis randasi :oops: padekit tamsuoliui


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Bal 19, 2008 20:53 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2007 20:47
Pranešimai: 34
Mano safranui 2,2 visiskai taip pat kaip ir tau, na gal apsukos dabar nesokineja, nors buvo toks momentas kai sokinejo. Tai mus abu kankina ta pati beda 8) Laisvos eigos voztuva du kart ardziau ir plauti bandziau ir vistiek niekas nepasikeite. Tai net pats nebezinau ka daryti. Visi tik pataria kad LVZ bet man atrodo kad kitur beda yra. Tai jei pasiseks rasti gedima butinai parasyk. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bal 20, 2008 00:55 
pas mane tas pats man atrodo kad temperaturinis daviklis kaltas nes kai jis mato netinkama temperatura tada kompas nesusigaudo pakeiciau i nauja daba gerai tik kai +10 silumos tai jei iskart vazuoju uzkures ant salto tai kartais pasirodo raudona lempute skydeli viena karta bet neuzgesta o silta visai puikiai dirba RENO ESPACE 2.0 98m bet motorai tokie patys kaip 94m gal truputi tik skiresi :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bal 20, 2008 02:05 
tomtomas rašė:
pas mane tas pats man atrodo kad temperaturinis daviklis kaltas nes kai jis mato netinkama temperatura tada kompas nesusigaudo pakeiciau i nauja daba gerai tik kai +10 silumos tai jei iskart vazuoju uzkures ant salto tai kartais pasirodo raudona lempute skydeli viena karta bet neuzgesta o silta visai puikiai dirba RENO ESPACE 2.0 98m bet motorai tokie patys kaip 94m gal truputi tik skiresi :D

tai pakeitus ta temperaturini davikli, ant šalto variklio važiuojant visvien kažkas negerai? jei teisingai supratau


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bal 20, 2008 02:17 
nu uzkurus silta as iskart vazuoju ir is kiemo isvazuojan isminu sankaba lyk noretu gest bet neuzgesta viena karta tik o jei padirba nors viena minute ant laisvu pries vazuojant tai nera jokiu problemu.Galvoju dar pasiziuret sklendes davikli kur gaza atleidus atsireme gazas gal su juo kas negerai bet skaitei pasikeisk tem... davikly ir pajausi skirtuma.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bal 20, 2008 02:20 
ir dar pamirsau pabandyk isvalyt ir sutept laisvos eigos voztuva gali padet ir tas ta kur ant dvieju varstu prisuktas su trim laidais


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bal 20, 2008 02:25 
jei tikrai nerasi parasyk ymesiu foto kaip atrodo


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 21, 2008 20:42 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Spa 25, 2007 21:37
Pranešimai: 56
Miestas: Kaunas
o kurioje vietoja pas laguna stovi tas laisvos eigos voaztuvas?

_________________
Laguna ph1


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 21, 2008 22:48 
Paveikslėlis


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Bal 22, 2008 00:13 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Spa 25, 2007 21:37
Pranešimai: 56
Miestas: Kaunas
Aciu , padejai :victory:

_________________
Laguna ph1


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bir 29, 2009 11:33 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Bal 04, 2007 08:43
Pranešimai: 85
Nors ir sena tema, bet prikelsiu, nes nebežinau ko griebtis. Važiuojant, nuspaudus sankaba užgęsta, arba šiaip be niekur nieko būna, kad užgęsta, o kartais važiuoja labai tvarkingai be jokių gesinėjimu. Diagnostika neparodė jokios klaidos. Apsukos visada šokinėja tiek šaltam tiek šiltam varikliui esant, niekada normalios nebuvo išskyrus kai pirkau, o paskui kažkas pasidarė ir visa laiką šitaip ir niekas neranda priežasties :banghead: Užkūrus apsukos apie 700. Kartais sustojus prie šviesaforo visa mašina dreba ir matosi kaip tachomentro rodyklė šokinėja. Visi filtrai pakeisti ir po to lyg ir normaliai važiavo, bet vėl prasidėjo. Kas gali būti, nes jau seniai nervina tai ir niekaip nerandu sprendimo.. Dėkingas būsiu už bet kokia nuomone. Mašina Laguna 94, 2.0 benzinas, dujų niekada nebuvo. Įdomiausia, kad kartais labai gerai važiuoja negęsta, o kartais išprotėti gali važiuodamas su ja, bet apsukų šokinėjimas visada išlieka, kartais mažesnis, o kartais didesnis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Gru 06, 2009 13:49 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Lap 20, 2009 15:47
Pranešimai: 2
Laba diena. Turiu ir aš tokią bėdą. Šokinėja apsukos. Pagal šią temą ,sužinojau, kad temp. daviklį reikia pasikeisti. Dar nebandžiau. O šiaip ir laisvos eigos vožtuvą keičiau. Visą sklendę keičiau - niekas nepadėjo. Šlangas ir laidus taip pat peržiūrėjau. Mano mašiniukas - megane 1,6 rt. Padėkit, nes nebežinau kas dar gali būt :(/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 05, 2010 00:16 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Spa 25, 2007 21:37
Pranešimai: 56
Miestas: Kaunas
ciurlionis rašė:
Nors ir sena tema, bet prikelsiu, nes nebežinau ko griebtis. Važiuojant, nuspaudus sankaba užgęsta, arba šiaip be niekur nieko būna, kad užgęsta, o kartais važiuoja labai tvarkingai be jokių gesinėjimu. Diagnostika neparodė jokios klaidos. Apsukos visada šokinėja tiek šaltam tiek šiltam varikliui esant, niekada normalios nebuvo išskyrus kai pirkau, o paskui kažkas pasidarė ir visa laiką šitaip ir niekas neranda priežasties :banghead: Užkūrus apsukos apie 700. Kartais sustojus prie šviesaforo visa mašina dreba ir matosi kaip tachomentro rodyklė šokinėja. Visi filtrai pakeisti ir po to lyg ir normaliai važiavo, bet vėl prasidėjo. Kas gali būti, nes jau seniai nervina tai ir niekaip nerandu sprendimo.. Dėkingas būsiu už bet kokia nuomone. Mašina Laguna 94, 2.0 benzinas, dujų niekada nebuvo. Įdomiausia, kad kartais labai gerai važiuoja negęsta, o kartais išprotėti gali važiuodamas su ja, bet apsukų šokinėjimas visada išlieka, kartais mažesnis, o kartais didesnis.


Pas Teva tas pats buvo ,bande taip pat praplauti LEV , bet nepadejo. Tada srote pabandymui paime kita, beda dingo.

_________________
Laguna ph1


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 05, 2010 13:58 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Spa 13, 2009 12:52
Pranešimai: 102
o ar yra LEV masinose su duju iranga?nes ir man taip pat ant laisvu apsukos krenta kol visiskai masina uzgesta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 05, 2010 14:18 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Kov 24, 2008 21:32
Pranešimai: 848
Miestas: vilnius
taip yra.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Sau 23, 2011 17:53 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 18:39
Pranešimai: 128
Miestas: Panevezys
O man meganei 2,0 dabar ryte užkūrus kai šata apsukos žemyn šokinėja ir nori užgest, tai trumpai gazą palaikau atsigauna, kaip pacosas nedirbtų. Dar būna šiltam varikliui iš niekur pakyla iki 1100 apsukos, o kartais normaliai. Ar čia irgi gali būt tas LEV kaltas? O gal jis ir pacoso funkciją atlieka?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Kov 25, 2011 16:17 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 18:39
Pranešimai: 128
Miestas: Panevezys
Nieko nedariau dėl to "pacoso" tai atsirado nauja bėda. Važiuojant dingsta daugiau kaip pusė traukos, garsas pasikeičia į perdimą, laisvomis beveik gęsta, purtosi baisiai, panašu, kad nedirbtų koks cilindras. Praeina vėl užeina, bet dažnėja tas dalykas. Žvakės, laidai keisti, vožtuvai reguliuoti, šlangos atrodo nenušaudžiusios. Variklis 2,0 8v benzinas/dujos. Tas pats vyksta tiek važiuojant benzinu tiek dujomis tad manau dujų įranga tikrai niekuo dėta. Man vis ramybės tas LEV neduoda, ar galėtų jis kaltas būti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Kov 27, 2011 18:07 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 18:39
Pranešimai: 128
Miestas: Panevezys
Berods nedirba du cilindrai nes imant laidus nuo 2 ir 3 nieks nesikeičia net nuėmus abu. O laidai į juos eina nuo vienos uždegimo ritės. Tai ko gero bus sugedus ji. Tik man reikėtų pagalbos, nes į Panevėžį neparvažiuosiu su dviem cilindrais, o Vilniui neleidžia kišenė studento remontuoti servise tai gal kas nors padarytų pigiau arba kokį garažiuką rekomenduotų? :( Ir butų malonu jei atrašytų kas nors :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Bir 11, 2011 14:31 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Lap 17, 2010 16:46
Pranešimai: 37
man ta pati bėda su apsukom, kartais net neuzvedu nepagazavus, ieskau pirkti LAISVOS EIGOS VARIKLIUKO, bet dabar nesuprantu kaip jis is tikro vadinasi, gal laisvos eigos voztuvas kaip cia rasoma? ar cia skirtingos detales? kas pades atsakyti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bir 12, 2011 13:28 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 18:39
Pranešimai: 128
Miestas: Panevezys
Kad vienur taip rašo, kitur kitaip. Man atrodo tas pats laisvos eigos vožtuvas, tuščios eigos vožtuvas dar. Nebent varikliukas tai tik ta elektrinė dalis bus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bir 12, 2011 17:50 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Kov 15, 2006 21:43
Pranešimai: 568
Miestas: vilnius
Vis del to yra variantai...
Paveikslėlis

_________________
K56D=Laguna/Universal/N7Q/JC5/95m.+LPG+ :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bir 13, 2011 11:54 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 18:39
Pranešimai: 128
Miestas: Panevezys
Tai varikliukas suprantu bus - 2. O trečiam paveiksliuke tai ta dalis ant kurios skaičius bus vožtuvas, o kita pusė varikliukas. Bent maniškis toks ir aš taip įsivaizuoju :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bir 13, 2011 20:43 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Kov 15, 2006 21:43
Pranešimai: 568
Miestas: vilnius
Snake rašė:
... O trečiam paveiksliuke tai ta dalis ant kurios skaičius bus vožtuvas, o kita pusė varikliukas. Bent maniškis toks ir aš taip įsivaizuoju :D

Butent trecias paveiksliukas neturi varikliuko... vienintelis is triju.

_________________
K56D=Laguna/Universal/N7Q/JC5/95m.+LPG+ :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Bir 14, 2011 19:54 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 18:39
Pranešimai: 128
Miestas: Panevezys
Butent trecias paveiksliukas neturi varikliuko... vienintelis is triju.[/quote]

Kaip neturi, buvau išsiardęs tai į dvi dalis atsiskiria ir ta mažesnioji man į elektrinę labai neša. Toks pypsiukas stumdosi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Bir 14, 2011 20:14 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Lap 17, 2010 16:46
Pranešimai: 37
pirkau kaip nr 2, laisvos eigos varikliukas vadinasi, tik pas mane galas smailesnis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bir 15, 2011 22:58 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Kov 15, 2006 21:43
Pranešimai: 568
Miestas: vilnius
Snake rašė:
Butent trecias paveiksliukas neturi varikliuko... vienintelis is triju.

Kaip neturi, buvau išsiardęs tai į dvi dalis atsiskiria ir ta mažesnioji man į elektrinę labai neša. Toks pypsiukas stumdosi.

Musu vaiku darzelije visi zinojo jei pypsiukas stumdosi - cia elektromagnetas/.

_________________
K56D=Laguna/Universal/N7Q/JC5/95m.+LPG+ :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui