Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 14:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 21:22 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
Tokia problemyte pas mane. Pasikeiciau tepalus Renault Clio II 98m. 1,2 l.
Taciau, beda ta kad nuvaziavus apie 500 km, man viska ispute per tepalu filtriuka.
Patare naujai uzsukt filtriuka, ta pati, kadangi tipo keiciau ne 15000 nuvaziaves, o 17000km....na uzdelsiau per klaida...nepastebejau kada riba pravaziuota nes mat manoji vazineja..... :? ..taigi uzpyles vel naujo tepalo uzsukes per nauja filtriuka pasiziurejau kad vel neiispiltu..... uzvedes pralaikiau 30min.... tada nusprendiau apsukom pazaisti... :roll: po to apsukau kelis ratus aplink namus...viskas gerai buvo.....filtriukas atlaike.... na pamaniau kad tuo ir baigesi bedos.... bet..... sekancia diena.... nuriedejas apie 1km... man vel ispute viska lauk..... :oops: dabar pas kita zinova patare pasikeisti filtriuka...kadangi anas galejo buti uzkimstas.....taciau nebenoriu vel 70 litu ant kelio palikti.. :D tai ieskau visur kaip tokioje masinyteje paduodamas tepalas..nuo pradziu iki galo... taciau niekur negaliu rasti schemos.... gal kas zinote kur galima rasti ja.... arba numesti nuoroda kokia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 21:39 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Manau ,kad reikia pasikeisti filtrą ir viskas bus gerai. Tikriausiai ne tokį įsuko.

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 21:58 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
na filtriuka tai kitokio neuzsuksi cia...eina tik vienas tipas ju...... as bijau kad galejo pakliuti i bloka apnasu... taciau nesuprantu kodel ispucia po kai kurio laiko..o ne is karto........jei jau uzkiso kokia skyle..tai turetu vs uzkurus ispurksti viska..... o cia tik po kai kurio laiko..... ir be to...kai zaidziau su apsukom man jau butu ispute is kart...bet nieko.... viskas gerai buvo.... todel dabar iekau schemos kas prasideda ir kuom uzsibaigia..bet deje butent 1.2 motorui nera...yra renault clio sport.... 1,9tdi... bet cia jau kita kalba.... ir be to pas mane benzinas o ne dyzelis....i servisa nesinori varyt... pats ir galiu viska susitvarkyti... kai ka ismanau..ko neismanysiu pasiklausiu....gerai butu daugiau nuomoniu isgirsti apie si ivyki...nes siaip jau googleje mazai apie tai kalbama yra.... :)))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 22:08 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Jeigu filtras geras pro jį išpūsti tepalus neįmanoma. Jeigu ir filtras visiškai užsikištų ,tai atsidarytų jame esantis vožtuvas ir tepalas sistemoje cirkuliuotų nefiltruotas. Taip ,kad dar kartą pasikartosiu, pasikeisk filtrą . Ir patariu pirkti iš kitos "kontoros". :)

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 22:23 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
hm.... dabar sugluminai mane cia.... jei atsidaro voztuvas ir tepalas cirkuliuoja.... tai kokio velnio ji ispucia per filtra man? nes nuemus radau isversta gumute ant jo...guma nepazeista buvo..... todel ir uzdejau per nauja.... butu kur ibrezimas menkas buciau is kart keites.... vadinasi pagal tavo nuomone galiu drasiai padaryti spendima kad gedimas viduje...kadangi ispucia per filtriuka susidarius atmosferom...neatlaiko gumyte jo ir ispucia lauk.... :( ar as klaidingai mastau? kai susidaro didelis kiekis atmosferu.... nebera kur detis ir isvercia gumyte taip ispusdamas tepala laukan..... o atmosferu slegis susidaro nuo uzsikisusios kazkokios skyles.....:/ teisingai mastau?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 22:35 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Jeigu parašytum kokios firmos ir koks jo kodas ,taip pat variklio kodą ,pasakyčiau ar aplamai tau tokį filtrą padavė Gal jo (įsukimo skylė) sriegio diametras yra truputį didesnis negu tavo varikliui priklausytų . Arba paprasčiausiai brokuotas.

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 22:51 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
variklio numeris UFICBOAF18163208, tepalu filtras kuri dabar ketinu keiti firma SCT GERMANY nr. SM142 diametro nearso cia bet kiek pamenu 66mm turi buti.... bent jau ant to kuris praleidzia yra toks.... kokios firmos nzn ..... nespejau pasidometi nes viska greitai darem....skubejau labai... dave tuo metu ka turejo sandelyje.... kainavo 34 lt....

o del broko tai man ir sake turbut papuole tas 1 is 100 .. :D nes siaip pries tai kai pirkau is jo filtrus ir tepalus buvo viskas gerai aisku filtras kainavo maziau.... sumokejau 22 lt tik...dabar to neturejo tebuvo likes tik toks pas ji....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 22:56 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2005 20:52
Pranešimai: 456
Miestas: Vilnius
jai neklystu tau turetu eiti sct SM134 filtras o ne toks koki tu parasiai

_________________
Veža Grand scenic 3 dinamque tom tom
Grand espace 2.0T savartyne
Laguna ph2 1.8 16v parduota
Lietuvoje Espace ph3 2.0 8v
Nostalgija R19 ph2 1.8 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 22:58 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
oj bl del kodo variklio... ne ta irasiau....:D ten vin numeris


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 23:01 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
Prekė:SM134 (Gaminotojas:S C T)
Kodas:PH4998
TEP.FILTRAS MAZDA,KIA,SUBARU
Kaina:25.00 Lt.


http://www.automalunas.lt/store/index.p ... 3&%20icp=5


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 23:05 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
http://tetrol.roni.pl/tetrol/product_in ... 35aca7d33f

va cia tikslus filtras eina....:) tip top.... viskas atitinka raide i raide :)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 23:08 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2005 20:52
Pranešimai: 456
Miestas: Vilnius
Infekted rašė:
Prekė:SM134 (Gaminotojas:S C T)
Kodas:PH4998
TEP.FILTRAS MAZDA,KIA,SUBARU
Kaina:25.00 Lt.


http://www.automalunas.lt/store/index.p ... 3&%20icp=5


na o ziurint SCT online kataloga rodo sita filtra

www.darlina.lt/R19/sct.jpg

arba pats pabandyk susirasti www.mannol.de

_________________
Veža Grand scenic 3 dinamque tom tom
Grand espace 2.0T savartyne
Laguna ph2 1.8 16v parduota
Lietuvoje Espace ph3 2.0 8v
Nostalgija R19 ph2 1.8 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 23:11 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Infekted rašė:
variklio numeris UFICBOAF18163208, tepalu filtras kuri dabar ketinu keiti firma SCT GERMANY nr. SM142 diametro nearso cia bet kiek pamenu 66mm turi buti.... bent jau ant to kuris praleidzia yra toks.... kokios firmos nzn ..... nespejau pasidometi nes viska greitai darem....skubejau labai... dave tuo metu ka turejo sandelyje.... kainavo 34 lt....

:D Didesnio "fuflo" už SCT filtrus man neteko matyti. Taip ,ant jų rašo GERMANY ,tačiau kokiame rūsyje juos gamina tiksliai nežinau. Manau ,kad kokio Kino. :D Jeigu už šį filtrą mokėjai 34lt ,tai stiprei permokėjai. :wink: Aš tau tokį ,SM142 ,būčiau paėmes už 10lt. :) Pats jais anksčiau prekiavau ir ne vieną kartą su jais buvo problemų. Patikėk ,ten tikras š....

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 23:19 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
ne si uz 11 lt gavau..... kalbu apie ta kuris pramustas yra.... uz ji plojau 34 lt.... zinau kad juodos spalvos...kai pats sukau pernauja nenorejau gilintis kas koks ir kaip nes laukia lyjo ziauriai o tvarkyti tai tenka aiksteleje salia namo...ne nuosavame name gyvenu..daugiabutyje..... :))) tai keiciausi ant kaladziu pasikeles ir i darba skubejau greiciau.....tai taip ir gavosi...zinau spalva kad juoda yra jo...o koks ten per maklas uzmesta nzn...bet pagal si tai manau didesnis kiek 1,5 cm...ta prasme ilgesnis..:/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 23:24 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
ir dar geriausiai...dabar emiau gilintis i variklio koda...ir kiek pamenu buvo D4 pradzioje..toliau nepamentom..o cia rodo kad 1,2 16 v....... pas mane tikrai ne 16.v....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 23:28 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Infekted rašė:
ne si uz 11 lt gavau..... kalbu apie ta kuris pramustas yra.... uz ji plojau 34 lt.... zinau kad juodos spalvos...kai pats sukau pernauja nenorejau gilintis kas koks ir kaip nes laukia lyjo ziauriai o tvarkyti tai tenka aiksteleje salia namo...ne nuosavame name gyvenu..daugiabutyje..... :))) tai keiciausi ant kaladziu pasikeles ir i darba skubejau greiciau.....tai taip ir gavosi...zinau spalva kad juoda yra jo...o koks ten per maklas uzmesta nzn...bet pagal si tai manau didesnis kiek 1,5 cm...ta prasme ilgesnis..:/

Tiek čia viską sumaliai ,kad nieko nesupratau. :roll: Rašiai ,kad sukinėji vis tą patį filtrą ,dabar jau rašai apie kitą. :roll: Ir prie ko čia ta juoda spalva. :roll:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 15, 2009 23:35 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
sukinejau ta kuri pramuse...dabar turiu kita pemes..... jo dar nepakeiciau nes nera laiko kol kas..... o ruosiuosi keisti i sita kuri parodziau..... o pagal ta kataloga tai man kazkodel jei pasirenku D4 koda ismeta ta kuris pas mane yra.... bet kas idomiausia tai kad 1,2 varikliukas ir be 16 v.... o tas filtras kuri rodo man jei renksiuosi pagal kataloga as jo paprasciausiai neikisiu...man balkis kliudys...jau si vos italpinau..... ten milimetras ant milinetro apskaiciuota..... tai dabar pats esu pasimetes su tuo katalogu tavo duotu...


hm tiek to be sestadienio visviena nekibinsiu dabar.... tai iki sestadienio laukiu pasiulymu kokiu nors... domina kiekvieno nuomone... :)


beje jei kas imestu schemute del tepalu tiekimo buciau dekingas nes siaip jau prates prie AUDI ...ten zinau viskas kas kaip ir kur ka kada...o cia karapuzikas pirma karta gyvenime .... tai ir noriu pries darant suzinoti nuo a iki z.... kas uz ko eina...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 16, 2009 01:07 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Vas 22, 2009 14:45
Pranešimai: 57
Miestas: Kaunas
tu daugiau vazinek o ne gilinkis i savo (karapuzika) :wink: pakeitei nauju i vaziuji toliau a tai ivaizdi nekoki darai :D renuka ant kaladziu vos nekiekviena diena stataiprie savo daugiabucio( i dar daugiabucio) :lol: ka kaimynai pagalvos vien pro langa paziurejus kaimynam kaip tu varksti nenores pirkti prancuzo ner juk jie tokie blogi :alcohol: :alcohol: :wink:

_________________
Velsatis 2.2dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Bal 18, 2009 20:07 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
vidas rašė:
tu daugiau vazinek o ne gilinkis i savo (karapuzika) :wink: pakeitei nauju i vaziuji toliau a tai ivaizdi nekoki darai :D renuka ant kaladziu vos nekiekviena diena stataiprie savo daugiabucio( i dar daugiabucio) :lol: ka kaimynai pagalvos vien pro langa paziurejus kaimynam kaip tu varksti nenores pirkti prancuzo ner juk jie tokie blogi :alcohol: :alcohol: :wink:







esme tokia... tepalai buvo keisti pas tevus namuose graze kaip pridera .... is ten grizau i vilniu..ir viskas buvo gerai.... sekancia diena griztant is darbo namo uzsidege tepalu lempute... sustoje apziurejau kas nutiko...girdejau kaip ciurkslem varo juos lauk... tada parvilkes i kiema isigyjau tepalus ir palindes nusukau filtra apzejes ji kad nepazeista gumyte istaciau i savo vieta ir uzsukau atgal.... uzvedes pralaikiau 30min... daviau apsuku manydamas kad jei vel pramus tai tegul pramusa is karto..taciau viskas gerai buvo... apsukau pora ratu ...viskas atlaike... sekancia diena manoji nuvaziavo iki maximos tai mazdaug apie 1km. ir grizus sedom vykti i kaima.... tik deje kas vilnieciai zino kad nuvaziavau nuo gerosios vilties ziedo iki tunelio ir vel viskas lauk buvo...ir dabar stovi nieko netvarkyta..... taigi laukiu minciu protingu...o ne ne toki filtriuka uzsukes buvai... jei gerbemas naganas pasidometu renault clio ir palystu po ja pasiziuretu kur yra istatomas tepalu filtras tai manau suprastu kad is jo siulyto varianto tai man balki apatini reikia ispjauti norint sugrust toki filtra kuri man nurode.... koks turi eiti jau esu imetes... kitu variantu galit nesiulyti..man reikia kokios nors minties kodel taip vyksta ar kokios nuorodos kaip vyksta tepalu tiekimo sistema...nuo ko prasideda ir kuom uzsibaigia... apie tepalu pompas filtrus taip galite pasilaikyti sau.... ieskau visos konkrecios schemos.... aciu uz suprantinguma ir demesi... :victory:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Bal 18, 2009 23:05 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Vas 22, 2009 14:45
Pranešimai: 57
Miestas: Kaunas
na dar karta sveikas o tu bandei pziuret gal apatine variklio paglve ar kaip ten ji vadinas luzus ar dar kas nors netaip kat tas filtras prie pat traverso variklis susi makaluoja iir filtras susiliecia su traversu ir isspjauna gumyte gal taviske niekam nezinant bardiurais pasismagina tau nezinant (su maniske taip buna :lol: ) tai traversas per arti variklio ar variklis per arti traverso gal cia visi siuliti filtrai turetu nesunkiai isisukt
:wink:

_________________
Velsatis 2.2dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bal 19, 2009 19:58 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
dekui uz minti, taciau ten viskas gerai yra.... kitokio neikisiu kaip esu nurodes....supranti ten variklis yra sonu paverstas.... ir vieta filtrui isukti apskaiicuota.... uzsukus ji palieka apie 10-15 cm nuo balkio.... taciau isukant filtriuka balkis eina milimetras i milimetra... didesnio negalesiu uzdeti..... :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 20, 2009 15:47 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
http://www.kramp.com/shop/action/itemca ... ilter+Fram


TAIGI CIA TAS KURIS BUVO IDETIS IR PRO ISPUTE TEPALUS......
http://tetrol.roni.pl/tetrol/product_in ... 35aca7d33f
O CIA KURI DABAR ISSIDEJAU.....

O DABAR KAS GALETU PAAISKINTI KA TAI REISKIA :
W75/3 IR W75/2 ?


CIA ANT TEPALO FILTRO UZRASYTA.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 20, 2009 16:01 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 10, 2008 20:57
Pranešimai: 13
[ kai desi patikrink gumele kad butu nauja


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 20, 2009 16:17 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
nauja ikisau filtra..... uz 11lt..nes 34 lt kaina neatlaike man :mrgreen: ciuju karapuzikas pamaste kad koki cia suda jam ikisau tai isspjove lauk... :mrgreen: tai gal kas zino ka tie skaiciukai reiskia? nes situacija tokia kad ant filtru skiriasi man paskutinieji skaiciai...tai ir domiuosi ... :idea:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 20, 2009 16:26 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Spa 26, 2007 16:00
Pranešimai: 379
Miestas: Vilnius
sena guma nusieme su senu filtru?

_________________
Renault Clio Sport
BMW F10
Follow me on FB :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 20, 2009 16:33 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 10, 2008 20:57
Pranešimai: 13
tai gal korpusas trukes kur filtras sukas kartais pasitaiko

gal specai lietuvos sregi pavare


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Bal 21, 2009 13:19 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
sregis geras....apziurejau viska idealiai...gumos senos nebuvau nuemes..nes ja tik isverte ir viskas...nebuvo pazeista ji... na dabar paziuresiu kiap bus su nauju filtriuku jei vel viska ispursk lauk vadinasi ieskau variklio renault clio sport 2,0i 16 v.....
gerai butum visam komplekte....jei nurenktas, kas nuimta yra.... siulykit ivairius variantus.... taciau butent tik toki varikli..kitu net neieskau....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bal 26, 2009 12:07 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Bal 13, 2009 08:03
Pranešimai: 35
taigi pasikeiciau filtra tepalus ir viskas gerai.... lyginau filtriukus... pasirodo filtriuko voztuvo pralaidumas mazesnis nei dabartinio...todel man viska ir ispute.... tema rakinu.... aciu uz nuomones.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui