Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 02:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant Bir 09, 2009 22:10 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Lap 17, 2008 17:44
Pranešimai: 17
Sveiki,

Kartais dega akumo lempute ir stop. Buvo nueme generatoriu, patikrino, pasake kad reikia keisti visa generatoriu, skyvas su sankaba prasisukdavo, sepeteliai ir ziedai damusti, pats generatorius vos kraudavo. Pakeite nauja generatoriu, bet sekancia diena vel uzsidege Stop ir akumo lempute. Dazniausiai ji uzsidega kai tik uzvedi automobili, pavazinejus 5min problema pradingsta. Vaziuojant ilgesnius atstumus problemos niekada nebuna. Kol davaziuoju iki serviso lemputes uzgesta, elektrikas patikrino krovima, viskas norma.
Kas galetu buti? Laidai? Kontaktai? dirzelis? Itempejas ar dar koks biesas???


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Bir 09, 2009 22:29 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
rgs rašė:
Sveiki,
Kas galetu buti? Laidai? Kontaktai? dirzelis? Itempejas...

Pagrinde viską ir išvardinai . :) O kas tiksliai sunku pasakyti ,reikia tikrinti.

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Bir 09, 2009 23:15 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 09, 2009 17:17
Pranešimai: 223
Miestas: Kaunas
rgs rašė:
Kartais dega akumo lempute ir stop. Buvo nueme generatoriu, patikrino, pasake kad reikia keisti visa generatoriu, skyvas su sankaba prasisukdavo, sepeteliai ir ziedai damusti, pats generatorius vos kraudavo. Pakeite nauja generatoriu, bet sekancia diena vel uzsidege Stop ir akumo lempute. Dazniausiai ji uzsidega kai tik uzvedi automobili, pavazinejus 5min problema pradingsta. Vaziuojant ilgesnius atstumus problemos niekada nebuna. Kol davaziuoju iki serviso lemputes uzgesta, elektrikas patikrino krovima, viskas norma.
Kas galetu buti? Laidai? Kontaktai? dirzelis? Itempejas ar dar koks biesas??

Kazkada man panasiai buvo VW JETTA kai turejau!Tai minusini laida toki stora kur sujungia varikli su kebulu nuemiau isvaliau kad mase butu ir baiges viskas :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 02, 2009 21:50 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 03, 2009 20:59
Pranešimai: 10
Miestas: kaunas
Sveiki, man ir dega akumuliatoriaus ir stop lempute tvarkie generatoriu kuri laika buvo gerai bet viel dega pavazinejus pora min viel gerai gal kas turejota tokiu bediu kaip tvarkete aciu :roll: :cry:

_________________
Laguna II 2002 citroen c4 2005


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lap 03, 2009 13:12 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
nulis rašė:
Sveiki, man ir dega akumuliatoriaus ir stop lempute tvarkie generatoriu kuri laika buvo gerai bet viel dega pavazinejus pora min viel gerai gal kas turejota tokiu bediu kaip tvarkete aciu :roll: :cry:

Pabandyk krovimo rėlę (įtampos reguliatorių) pasikeisti.

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 30, 2009 16:10 
man irgi buvo kad uzvedus varikli uzsidegdavo STOPAS ir akumas,bet pasikeiciau dirzeli ir bedos baigesi,cia Renault Scenikui


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 30, 2009 16:12 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Arcius rašė:
man irgi buvo kad uzvedus varikli uzsidegdavo STOPAS ir akumas,bet pasikeiciau dirzeli ir bedos baigesi,cia Renault Scenikui

Tikriausiai išsitampes diržas buvo ir ant didesnių generatoriaus apkrovų prabuksuodavo .

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 30, 2009 18:09 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
rgs rašė:
Sveiki,

Kartais dega akumo lempute ir stop. Buvo nueme generatoriu, patikrino, pasake kad reikia keisti visa generatoriu, skyvas su sankaba prasisukdavo, sepeteliai ir ziedai damusti, pats generatorius vos kraudavo. Pakeite nauja generatoriu, bet sekancia diena vel uzsidege Stop ir akumo lempute. Dazniausiai ji uzsidega kai tik uzvedi automobili, pavazinejus 5min problema pradingsta. Vaziuojant ilgesnius atstumus problemos niekada nebuna. Kol davaziuoju iki serviso lemputes uzgesta, elektrikas patikrino krovima, viskas norma.
Kas galetu buti? Laidai? Kontaktai? dirzelis? Itempejas ar dar koks biesas???


tegu tikrina krovima saltam varikliui su ijungtais zibintais nes saltam varikliui prisideda antifryzo pasildymo 4 zvakes aisku jei jos dar gyvos :) gal prie dideliu apkrovu nekrauna kaip turetu........


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgp 01, 2011 08:29 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 25, 2005 14:54
Pranešimai: 107
Miestas: Kaunas
Panaši bėda ir man nutiko. Tik dabar visiškai niekas nedega įjungus degimą. Mano supratimu, glėtų būti masės laidas, kur jungia variklį su kėbulu. Gal kas žinot kur toks laidas paslėptas safrane 97m 2,2 dt ?

_________________
Honda Accord Aerodeck 2.0 86m Ex
Renault Safrane 2.2 12V 94m Ex
Renault Safrane 2.2 dT 97m EX
Renault Grand Espace 2.2 dci 04m Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lie 29, 2012 20:03 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
Pas mano Laguna II irgi dažnokai užsidega Akumuliatoriaus lemputė, kartais trumpam, o kartais spėja pasakyti, kad akumuliatoriaus krovimo klaida-kreipkites ir servisa. Keisčiausia, kad krovimo įtampa tuo metu yra normos ribose 14,10 V (važinėjau pasijungęs multimetra). Po kokių 30 sek, ar minutė užgesta ir vėl viskas gerai. Dažniausiai užsidega rytais tik radėjus važiuoti, važiuojant ilgesnius atstumus viskas ok. Tikrinau laidų kontaktus viskas OK, galvoju gal gali būti tas plonas generatoriaus laidas kur įtrūkęs?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Rgp 24, 2012 08:34 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
Stasiuks rašė:
Pas mano Laguna II irgi dažnokai užsidega Akumuliatoriaus lemputė, kartais trumpam, o kartais spėja pasakyti, kad akumuliatoriaus krovimo klaida-kreipkites ir servisa. Keisčiausia, kad krovimo įtampa tuo metu yra normos ribose 14,10 V (važinėjau pasijungęs multimetra). Po kokių 30 sek, ar minutė užgesta ir vėl viskas gerai. Dažniausiai užsidega rytais tik radėjus važiuoti, važiuojant ilgesnius atstumus viskas ok. Tikrinau laidų kontaktus viskas OK, galvoju gal gali būti tas plonas generatoriaus laidas kur įtrūkęs?


Atrodo bus kaltas skydelis, gal viduj koks litavimas atšokęs. Pastebėjau, kad kai užsidega akumo lemputė pakštelėjus pirštu per skydelį lemputė užgesta. Forumuose radau, kad pas Velsati tokia pat problema buvo :? Aišku rasti kur nėra kontakto skydelyje problema, tad reiks taip važinėti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Rgp 24, 2012 22:25 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
Stasiuks rašė:
Atrodo bus kaltas skydelis, gal viduj koks litavimas atšokęs. Pastebėjau, kad kai užsidega akumo lemputė pakštelėjus pirštu per skydelį lemputė užgesta. Forumuose radau, kad pas Velsati tokia pat problema buvo :? Aišku rasti kur nėra kontakto skydelyje problema, tad reiks taip važinėti.

kazka maisai, nes pas vel sati skydelyje nera tokios atskiros akumuliatoriaus lemputes, kuri uzsiziebtu jei kas negerai.. ar galetu nekontaktuoti. jei kas nors buna su akumu, uzrasas/pranesimas uzsidega skydelio informaciniame langelyje, ten kur uzsidega ivairus klaidu uzrasai.

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Rgp 26, 2012 21:58 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
supersize rašė:
Stasiuks rašė:
Atrodo bus kaltas skydelis, gal viduj koks litavimas atšokęs. Pastebėjau, kad kai užsidega akumo lemputė pakštelėjus pirštu per skydelį lemputė užgesta. Forumuose radau, kad pas Velsati tokia pat problema buvo :? Aišku rasti kur nėra kontakto skydelyje problema, tad reiks taip važinėti.

kazka maisai, nes pas vel sati skydelyje nera tokios atskiros akumuliatoriaus lemputes, kuri uzsiziebtu jei kas negerai.. ar galetu nekontaktuoti. jei kas nors buna su akumu, uzrasas/pranesimas uzsidega skydelio informaciniame langelyje, ten kur uzsidega ivairus klaidu uzrasai.


Aš tik taip pavadinau "lemputė" :) Ten ekranėlyje atsiranda raudonas akumuliatorius, paskui stop užrašas. Moteriškė pasako "Charge fault, need service imeadeatly, check manual". Dabar tik atsiradus akumui baksteliu pirštu į skydelį ir akumas dingsta, moteriškė nespėja pradėti šnekėti :))) Įdomu ar tą skydelį būtų galima suremontuoti, matomai kažkuri nekontaktuoja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgp 28, 2012 15:06 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
Sweiki, kad skydelis kaltas ash tai negarantuociau. Nes ziurint schemas tai tas plonytis laidelis eina ish skydelio i generatoriu, kazkoki papildoma ar tai ishorini shildytuva. Kurio fishke "r282" o pats shildytuvas nr "1275" neishsiaiskinau kur yra... Bet galimas gaigtas, jog ten kazkur trumpina ir del to indikacija meluoja. Jei krovimas geras ir atjungus plonyti laida (dar neuzkurus) skydelis nerodo kad nekrauna tai reishkiasi viskas gerai su jusu geneatoriumi, problema bus laiduose. Ant plonycio laido atjungto nuo generatoriaus turi buti tiek pat kiek ish generatoriaus, o jei maziau (kaip mano atveju buvo +5), tai zekit fishkes "R262 ir R282" ten gali buti jos kaltos... :argue: Gal kas supras ish mano parashymo, nes nelebai gyvas (nemiegojes) rash :wink: au


Prikabinti failai:
krovimas.png
krovimas.png [ 144.25 KiB | Peržiūrėta 4655 kartus(ų) ]

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 29, 2012 08:15 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
vaidelis102 rašė:
Sweiki, kad skydelis kaltas ash tai negarantuociau. Nes ziurint schemas tai tas plonytis laidelis eina ish skydelio i generatoriu, kazkoki papildoma ar tai ishorini shildytuva. Kurio fishke "r282" o pats shildytuvas nr "1275" neishsiaiskinau kur yra... Bet galimas gaigtas, jog ten kazkur trumpina ir del to indikacija meluoja. Jei krovimas geras ir atjungus plonyti laida (dar neuzkurus) skydelis nerodo kad nekrauna tai reishkiasi viskas gerai su jusu geneatoriumi, problema bus laiduose. Ant plonycio laido atjungto nuo generatoriaus turi buti tiek pat kiek ish generatoriaus, o jei maziau (kaip mano atveju buvo +5), tai zekit fishkes "R262 ir R282" ten gali buti jos kaltos... :argue: Gal kas supras ish mano parashymo, nes nelebai gyvas (nemiegojes) rash :wink: au


Dėkui už išsamią informaciją :) Atjungus tą ploną laidą kai mašina neužkurta skydelis tikrai nemeta klaidos. Bet pamatavus įtampa tuo laidu ateina, atrodo ~ 11-12V dabar jau tiksliai nepamenu. Ar teisingai supratau, kad atjungus tą raudoną laidą ant neužkurtos mašinos turi rodyti, kad nekrauna?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 29, 2012 22:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
Stasiuks rašė:
vaidelis102 rašė:
Sweiki, kad skydelis kaltas ash tai negarantuociau. Nes ziurint schemas tai tas plonytis laidelis eina ish skydelio i generatoriu, kazkoki papildoma ar tai ishorini shildytuva. Kurio fishke "r282" o pats shildytuvas nr "1275" neishsiaiskinau kur yra... Bet galimas gaigtas, jog ten kazkur trumpina ir del to indikacija meluoja. Jei krovimas geras ir atjungus plonyti laida (dar neuzkurus) skydelis nerodo kad nekrauna tai reishkiasi viskas gerai su jusu geneatoriumi, problema bus laiduose. Ant plonycio laido atjungto nuo generatoriaus turi buti tiek pat kiek ish generatoriaus, o jei maziau (kaip mano atveju buvo +5), tai zekit fishkes "R262 ir R282" ten gali buti jos kaltos... :argue: Gal kas supras ish mano parashymo, nes nelebai gyvas (nemiegojes) rash :wink: au


Dėkui už išsamią informaciją :) Atjungus tą ploną laidą kai mašina neužkurta skydelis tikrai nemeta klaidos. Bet pamatavus įtampa tuo laidu ateina, atrodo ~ 11-12V dabar jau tiksliai nepamenu. Ar teisingai supratau, kad atjungus tą raudoną laidą ant neužkurtos mašinos turi rodyti, kad nekrauna?

rodo kad nekrauna kai ant plono laido yra maziau "V" nei rodo storasis laidas. Storasis eina tiesiai nuo akumo, o plonasis ish po paneles... Shiaip teorishkai tas plonas laidas turetu duoti suzadinima generatoriui, bet shiuo atveju atlieka jo valdyma. Zinau kad pas nisanus buvo beda su panashiais generatoriais, nes jie kraudavo per daug ir svylindavo visus agregatus kurie buvo naudojami... :?:

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 01, 2012 20:47 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
Patikrinau kokia situacija su tuo plonu oranžiniu laidu iš generatoriaus. Įdėjus kortelę laidas duoda 10,20 V įtampą, tuo tarpu akumas duoda 12,30 V. Atjungus tą laidą kai mašina neužkurta skydelyje nieko nerodo. Užkūrus ant laido įtampa 11,40 V, ant generatoriaus 14,15 V. Atjungus laidą skydelyje vistiek nieko nerodo. :| Patikrinau fyškes R282, tas oranžinis laidas ateina į fyškę kuri dešiniau, iš fyškės išeina jau violetinės spalvos laidelis ir keliauja kažkur po akumo dėže. Iki tos fyškės viskas gerai, o kur eina toliau neradau. Gal eina kur į saloną prie rėlių ir saugiklių? :shock:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 10, 2012 08:35 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
Galutinai išsiaiškinau, kad tikrai kaltas skydelis. Atsekiau kur ateina laidas iš generatoriaus į skydelį ir su juo viskas tvarkoje. Kratant skydelį tai atsiranda įspėjimas tai dingsta. Bandžiau lankstyti visus laidus ateinančios į skydelį, bet nuo to įspėjimas neatsiranda. Dar pabandymui buvau pajungęs senovišką skydelį, kuris tik su lemputėmis. Su šituo skydeliu akumo lemputė neužsidega. Dar pažiūrėjau kaip ardomas skydelis, tai matau kad pagrindinė problema su rodyklių nuėmimu ir pastatymu atgal į tas pačias vietas. (Bandžiau ant to paprasto skydelio, tai sudėjus atgal kuro ir temperatūros rodyklės pakyla per aukštai). Todėl manau ardyti ir ieškoti kur kas atsilitavę neapsimoka, nes paskui kol sugaudysi visas rodykles tai visą dieną pražaisi ir dar neaišku ar rasi tą nekontaktą (miegu)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 10, 2012 12:39 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Stasiuks rašė:
Patikrinau kokia situacija su tuo plonu oranžiniu laidu iš generatoriaus. Įdėjus kortelę laidas duoda 10,20 V įtampą, tuo tarpu akumas duoda 12,30 V. Atjungus tą laidą kai mašina neužkurta skydelyje nieko nerodo. Užkūrus ant laido įtampa 11,40 V, ant generatoriaus 14,15 V. Atjungus laidą skydelyje vistiek nieko nerodo. :| Patikrinau fyškes R282, tas oranžinis laidas ateina į fyškę kuri dešiniau, iš fyškės išeina jau violetinės spalvos laidelis ir keliauja kažkur po akumo dėže. Iki tos fyškės viskas gerai, o kur eina toliau neradau. Gal eina kur į saloną prie rėlių ir saugiklių? :shock:

Man atrodo ,kad tu žiurėk violetini laidą.Knisausi
su tokiu defektu prieš 3 metus.Ilgai knisausi.Man akyse stovi violetinis laidas.Skydeli keičiau. Nepadejo.Kiek atsimenu buvo kalta lietuviška signalizacija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 10, 2012 14:51 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
raskila rašė:
Stasiuks rašė:
Patikrinau kokia situacija su tuo plonu oranžiniu laidu iš generatoriaus. Įdėjus kortelę laidas duoda 10,20 V įtampą, tuo tarpu akumas duoda 12,30 V. Atjungus tą laidą kai mašina neužkurta skydelyje nieko nerodo. Užkūrus ant laido įtampa 11,40 V, ant generatoriaus 14,15 V. Atjungus laidą skydelyje vistiek nieko nerodo. :| Patikrinau fyškes R282, tas oranžinis laidas ateina į fyškę kuri dešiniau, iš fyškės išeina jau violetinės spalvos laidelis ir keliauja kažkur po akumo dėže. Iki tos fyškės viskas gerai, o kur eina toliau neradau. Gal eina kur į saloną prie rėlių ir saugiklių? :shock:

Man atrodo ,kad tu žiurėk violetini laidą.Knisausi
su tokiu defektu prieš 3 metus.Ilgai knisausi.Man akyse stovi violetinis laidas.Skydeli keičiau. Nepadejo.Kiek atsimenu buvo kalta lietuviška signalizacija.


Patikrinau. Iš generatoriaus eina morkinis laidas, kuris po pirmo fyskės tampa violetinis. Tas violetinis ateina į skydelio pilką fyškę 14 kontaktą. Buvau sujungęs per multimetrą ir bandžiau lankstyti, ar kur neįtrūkęs, bet jam viskas gerai. Įdomu kaip signalizacija gali įtakoti, pas mane irgi tokia standartinė, ant pultelio dvi juodos knopkės ir viena raudona :banghead:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 10, 2012 20:48 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
Sweikas, manau radau beda... :bravo: Ten kaip visada shalta paike. Prie pilkos fishkes, kampe. Manau, kad skydelio galima ir ne draskyti. Ten stovi varza "301" 30+0=300 ji atshokus, po mikroskopu puikiai matosi. Bandyk, bent jau man padejo...


Prikabinti failai:
skydelis.png
skydelis.png [ 148.73 KiB | Peržiūrėta 4519 kartus(ų) ]

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgs 11, 2012 08:12 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
vaidelis102 rašė:
Sweikas, manau radau beda... :bravo: Ten kaip visada shalta paike. Prie pilkos fishkes, kampe. Manau, kad skydelio galima ir ne draskyti. Ten stovi varza "301" 30+0=300 ji atshokus, po mikroskopu puikiai matosi. Bandyk, bent jau man padejo...



Dėkui už pagalba :) Įdomu ar viršutiniame kampe ar apatiniame? Jei tas rezistorius iš nugarinės skydelio pusės, tai manau bus galima su lituokliu išpjauti gabalą plastmasės ir prieiti prie jo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgs 11, 2012 08:59 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
manau ish priekio, bet galima shona ishpjauti ir poto uzklijuoti skotchu... Parashyk kaip pavyko...

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 13, 2012 20:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
Tai kaip tas skidelis??? :?:

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Rgs 14, 2012 19:08 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
vaidelis102 rašė:
Tai kaip tas skidelis??? :?:


Darbo diena nebuvo laiko užsiimti skydeliu :) Šiandien vakare pasiimsiu alaus ir pabandysiu palituoti, jau matau kur kondikas stovi, tai šalia reiks plastmase išpjaut kad prie to rezistoriaus prieit. Papasakosiu kaip sekėsi :)
_______________________________________________________________

Va perlitavau iš naujo, iš viršaus lituokliu išpjoviau gabalą plastmasės, kad būtų galima prieiti. Rytoj susidėsiu bus matyti ar dingo gedimas. Bijau, kad ten gali būti daugiau detalių atšokusiu :| Bet tikiuosi buvo ši


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 15, 2012 11:50 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
Sweikas, jei buvai ishardes skideli ir nuemes rodykles, tai labai nesunku jas pataikyti atgal. Kai surinkineji skydeli, nedek priekinio stiklo, tik pasijunk ir ijunk skidelio testa. Tada pamatysi kaip rodykles vaikshto. Km bus 20 40 60 ir tt... tachometras 1000 2000 3000... temp ir kuras analogishkai, tiesiai ant brukshniuku. Tik buk atsargus jei pas tave skidelis su ekraniuku, nes gali duzti ar tai skilti jis. Jo ishimti nereikia, nes laidas ekraniuko trumpas, uztenka tik praverti kita shona ir paremti pvz trintuku, tik tam, kad butu laisves litavimui. O surinkti atbuline tvarka... SEKMES :D ...

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 15, 2012 12:30 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
Atrodo viskas OK :) Akumo ženklas nebeatsiranda po perlitavimo :mrgreen: Skydelio neardziau, tik nuemiau stikla ir toje vietoje pakeles plevele lituokliu ispjoviau kvadratinio centimetro ertme, per kuria ir prilitavau. Dekui uz pagalba, tikrai smagiau vaziuoti kai nereikia pirstu baksnoti skydelio :alcohol:
Manau daug kam gali tokia beda buti, tad sis postas tikrai pades


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 17, 2012 09:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
Sweiki, visi dar karta. Manau reikia prashyti administratoriu, kad shia tema perkeltu kur reikia... Juk ne mes vieni tokie, su tokiom bedom... :D

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui