Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 00:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Viskas apie CD keitiklius
StandartinėParašytas: Pir Kov 20, 2006 17:59 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Dažnai pasitaikanti tema, kad nereikėtų ilgai ieškoti, čia įdedu nuorodas:
CD keitiklis
CD keitiklis "Pionieriui"
CD keitiklis žiemą
CD keitiklio kaina
"Philips" CD keitiklis
CD keitiklio tvirtinimas
Scenic...CD keitiklis
Scenic...Automagnetola + CDC
Safrane...Kur yra CDC?
Automagnetola "Philips" + CDC
"Philips" CD keitiklis
Safrane...Automagnetola + CD keitiklis
Laguna...Automagnetola + CDC
Laguna...Kištukas CD keitikliui
CD keitiklio pajungimas
CDC sumaišytas pajungimas: + su -
Safrane...CD keitiklis
Originali Renault magnetola + CDC
CD keitiklio valdymas

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Paskutinį kartą redagavo Energetikas Tre Kov 22, 2006 09:11. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 20, 2006 21:32 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
Chebrike, jei kam sunkiai sekasi prie Renault magiuko pajungt CD-Chanager, kreipkitės, gal padėsiu :wink:

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Geg 07, 2008 20:31 
gal galit padet. mano cdc neskaito kompaktu.kaikurie sako kad reik atkoduot kazka kad lt kompaktus skaitytu. tai jei kanors zinot padekit :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgs 16, 2008 13:07 
ryttux rašė:
gal galit padet. mano cdc neskaito kompaktu.kaikurie sako kad reik atkoduot kazka kad lt kompaktus skaitytu. tai jei kanors zinot padekit :wink:


nesamone jai neveikia isvis ir praso kodo tada reik atkoduot o jai siaip neskaito vadinas ( ismesk per langa ) na gal koks meistriukas dar galetu lazeriuka pakrapstyt klartais paprastas isvalimas valomuoju kompaktu padeda bet atblokuot kad lt kompaktus skaitytu tai tikrai nesamone cia ne telefonas ir sim kortele o magas ir cd :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 18, 2008 08:32 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 10:49
Pranešimai: 2684
Miestas: Šiauliai
Julefas rašė:
ryttux rašė:
gal galit padet. mano cdc neskaito kompaktu.kaikurie sako kad reik atkoduot kazka kad lt kompaktus skaitytu. tai jei kanors zinot padekit :wink:


nesamone jai neveikia isvis ir praso kodo tada reik atkoduot o jai siaip neskaito vadinas ( ismesk per langa ) na gal koks meistriukas dar galetu lazeriuka pakrapstyt klartais paprastas isvalimas valomuoju kompaktu padeda bet atblokuot kad lt kompaktus skaitytu tai tikrai nesamone cia ne telefonas ir sim kortele o magas ir cd :wink:

Mano CD-changer'is irgi skaito ne visus kompaktus. Dar niekaip neatgaminu kuriuos skaito kuriuos ne. Bet esme tame kad skaito nevisus. Dar neiisiaiskinau kaip reikia irasyti kad skaitytu, nes skaito ne visada. Su vienu kompu isirasau viskas ciki, su kitu kompu su ta pacia programa isirasau i toki pat kompakta, bet neskaito. Gal ten kur varneles reikia sudeti nezinau. Dar kaip minejau neiisiaiskinau. :D

_________________
Audi A6, 2005, 3.0 TDI, 165 kw, GCF ***
Renault Safrane phII 98" 2.5 RXT, 20 valve, DTU ***
Renault Safrane phI 94" 2.2 Si,HSF ***


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 22, 2008 11:50 
reiktu irasymo greiti suziuret bijau sumeluot 48 gerai 54 blogai ar atvriksciai tai cia viena bet juk tavo cenzeris neskiria kompakto rusiskas ar lietuviskas jis :D :D :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 22, 2008 12:24 
Rolandux rašė:
Julefas rašė:
ryttux rašė:
gal galit padet. mano cdc neskaito kompaktu.kaikurie sako kad reik atkoduot kazka kad lt kompaktus skaitytu. tai jei kanors zinot padekit :wink:


nesamone jai neveikia isvis ir praso kodo tada reik atkoduot o jai siaip neskaito vadinas ( ismesk per langa ) na gal koks meistriukas dar galetu lazeriuka pakrapstyt klartais paprastas isvalimas valomuoju kompaktu padeda bet atblokuot kad lt kompaktus skaitytu tai tikrai nesamone cia ne telefonas ir sim kortele o magas ir cd :wink:

Mano CD-changer'is irgi skaito ne visus kompaktus. Dar niekaip neatgaminu kuriuos skaito kuriuos ne. Bet esme tame kad skaito nevisus. Dar neiisiaiskinau kaip reikia irasyti kad skaitytu, nes skaito ne visada. Su vienu kompu isirasau viskas ciki, su kitu kompu su ta pacia programa isirasau i toki pat kompakta, bet neskaito. Gal ten kur varneles reikia sudeti nezinau. Dar kaip minejau neiisiaiskinau. :D

o gal del greicio?
pvz mano magelis senas tai irasius kompakta ant didelio greicio neskaito, irasius ant kokiu 8 ar 12 skaito kuo puikiausiai gal ir sus ceindzeriu tas pats :roll:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 22, 2008 12:25 
o ir julefas ta pati parase(nebaigiau temos iki galo skaityti ir nemaciau :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgs 24, 2008 11:21 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 10:49
Pranešimai: 2684
Miestas: Šiauliai
Is taves kur pasiemiau kompaktus visi groja. :D

_________________
Audi A6, 2005, 3.0 TDI, 165 kw, GCF ***
Renault Safrane phII 98" 2.5 RXT, 20 valve, DTU ***
Renault Safrane phI 94" 2.2 Si,HSF ***


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Vas 18, 2011 22:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Vas 16, 2011 20:44
Pranešimai: 8
Gal jau laika sbaigti vargti su CD ir pereiti prie kitokiu laikmenu ??? PVZ USB ar SD ???

http://www.dsound.lt/28-renault


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Vas 18, 2011 23:39 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
DSound rašė:
Gal jau laika sbaigti vargti su CD ir pereiti prie kitokiu laikmenu ??? PVZ USB ar SD ???

http://www.dsound.lt/28-renault


Bandziau kazkada baigti vargti su cd. Isigijau mage su cd, usb, ir SD. Atspek finale kuris garso saltinis buvo naudojamas?

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Vas 18, 2011 23:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
Esu isbandes daug ivairiu magu, reziume sedziu su sony xplod ir 10cd cendzeriu... nezinau, bet mp3 formatas mano ausims nelabai tinka :? neisbaigtas varijantas su visom tom laikmenom... audio cd visdeltogroja graziausiai

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Vas 19, 2011 08:29 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 23, 2010 13:42
Pranešimai: 39
Esu ir aš bandęs nemažai magnetolų. Bet dabar turiu pioneer DEH-6300SD. Man groja gražiai. Labai patiko kokybė kuri atkuriama iš SD kortelės. Nepalyginsiu bent jau aš su MP3 arba audio CD kokybe. Na bet čia mano nuomonė :)

_________________
Renault laguna II 2.2dCi Juoda


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Vas 19, 2011 10:09 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
Is SD korteliu groja taspats MP3 arba WMA, tad nesuprantu kaip tau gali skirtis Mp3 diskas ir SD kortele :]

Jai dainos aukstos kokybes, kas siais laikais pakankamai retas varijantas (kalbant apie tikra kokybe o ne dirbtinai pakelta), tai gros normaliai.
Audio CD man patinka, tik aisku jis turi buti originalus arba tinkamai irasytas, MP3 formatas kokybiskiausias taipogi gerai ir tinkamai nukopijavus AUDIO CD.

Net nuo disku yra priklausoma kaip gros, ka bekalbet apie pirmine dainos kokybe. Audio CD galima suvienodint irasinejant, bet reziume jai daina nekokybiska ji tikrai neliks kokybiskesne pervertus ja i AUDIO CD, skirtumas vistiek lieka...

Reziume cia butu kaip ir asmeninis patogumas, poreikis ir t.t... jai tingi zaist su kruvom disku, renkies MP3 diska, jai tingi isvis zaist su diskais, renkiesi tada USB jungti ar kokianors kita pvz SD.
Man graziau groja AUDIO CD, nemaiso nepatogumas jog reikia nemazai disku deliot, gal taip tik atrodo nes magas nuo mago atkurimo vistiek skiriasi o tureti MP3 magai buvo kokie nekokie... NOrs tiesa pasakius lentynoje vartosi isliaupsintas ALPINE 9882 ir MP3 formatas man vistiek netiko :/ gal daugiau del to jog as zinau savo CD ir zinau kuriuose kokios dainos yra o po MP3 diska lekiot ir jeskot netinka man :D
Nors nespjaunu ir i si vandeni, nk nezinau gal sitas magas vistiek man kazkada sustos ar pan, teks kita imtis o siais laikais jeskotis gero vien AUDIO CD atkurimo butu juokinga ir tektu ringtis jau MP3 diskus, ir visokias kitas laikmenas :]

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Vas 19, 2011 10:16 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
Julefas rašė:
reiktu irasymo greiti suziuret bijau sumeluot 48 gerai 54 blogai ar atvriksciai tai cia viena bet juk tavo cenzeris neskiria kompakto rusiskas ar lietuviskas jis :D :D :D


48 irgi nekas yra :] geriausia rasyt 16X arba leciau, tuomet ir dainos kokybiskiau isiraso ir magai skaito siuos diskus :] originalus kazkur tokiu greiciu ir kepami kiek pamenu, tad kaikurie magai ir gali buti sukurti butent originalaus disko greiciui skaityti :] Mazoka tokiu jau dabar, bet vistiek pasitaiko ypac kada zmones tebevazineja su senosiom gamyklinem magnetolom :]

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 02, 2012 16:27 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Vas 14, 2012 13:23
Pranešimai: 5
sveikas gal zinai kur galiu atkoduot cd keitikli reno megane 2003


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bir 19, 2013 09:59 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Bir 19, 2013 09:55
Pranešimai: 1
Sveiki. gal galit patart koki gera cd keitikli. Kad butu geras kainos ir kokybes santykis

_________________
Web kurimas
Web dizaineris


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui