Komanda

Deimanto formos Renault simbolis automobilių sporte matomas nuo 1899 metų, kada Louis Renault su savo broliais įkūrė Société Renault Frères.
Pirmieji Renault automobiliais lenktyniauti pradėjo patys kompanijos įkūrėjai (Louis ir jo brolis Marcel Renault), siekdami išgarsinti jų gaminamus automobilius. Dažnos pergalės populiariose tarpmiestinėse automobilių varžybose lėmė didelį markės populiarumą, sparčią kompanijos plėtrą ir padėjo stiprius pagrindus Renault lenktynių tradicijai, kuri iki šių laikų puoselėjama ir plėtojama Renault ir Renault Sport kuriamuose automobiliuose.

Sekdami Renault įkūrėjų pėdomis, lenktyniauti mėgstantys Lietuvos Renault klubo nariai 2011 metų pradžioje įkūrė „RenaultClub SPORT“ komandą. Komandą šiuo metu sudaro trys ekipažai, važiuojantys Renault Clio Williams ir dvejais Renault Megane Coupe automobiliais.

Rytis, Renault Clio Williams
Greituminis slalomas.

„Viskas prasidėjo, kai draugas isigijo Renault Clio 16v. Man ji labai patiko, dėl to nusprendžiau įsigyti tokį modelį. Keletą metų pavažinėjus su Clio kaip su kasdienine transporto priemone kilo mintis išbandyti ją mėgėjiškam autosporte. Pirmas startas "užkabino" ir pradėjau po truputį judėti technikos tobulinimo linkme.
Radus bendraminčių nusprendėm suburti komandą, nes komandiniu darbu visada pasiekiami geresni rezultatai negu pavieniui.“

clio sport

Edvinas, juodas Renault Megane Coupe
Greituminis slalomas, mini ralis, žiedas.

 juodasis meganas

Kristina ir Arnas, raudonas Renault Megane Coupe
Ralis sprintas, ralis super sprintas.

„Pirmoji pažintis su auto sportu prasidėjo 2006 metais, kai klube buvo pasiūlyta palaikyti Evaldą Čirbą, važiavusį Lietuvos ralio čempionate su Renault Clio. Palengva atsirado noras pamatyti, kaip varžybos atrodo iš mašinos vidaus. Pradžia buvo lėta. "Citrinos ruduo" 2006, "Citrinos žiemos slalomas", dalyvavimas trasos saugoje, teisėjavimas varžybose, LAS taurės ralis. O po to kelio atgal neliko.
Į dabartinę komandą įtraukė draugai. Tikimės, kad mūsų komandos dėka atsiras daugiau klubiečių, besidominčių autosportu.“

raudonasis meganas