Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 14:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kelionė į Krymą
StandartinėParašytas: Ket Gru 28, 2006 10:31 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bir 18, 2004 10:10
Pranešimai: 214
Miestas: Vilnius
Sveiki,

planuojam sia vasara aplankyti Kryma. Vaziuociau su savo Espace + draugelis su savo auto. Gal kas buvote, keliavote. Domina keliai, marsrutas (ar apsimoka per Lenkija vaziuoti, ar per Baltarusija), kainos, ar yra duju koloneliu. Buciau dekingas, jei kas pasidalintu info.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Gru 28, 2006 10:38 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Rusiskai supranti ? Cia is rusu espace forumo:

Колесил там последний раз года два назад. Больше в Крым ни ногой. За такой сервис мне должны приплачивать, хотя я никогда не искал где дешевле. За чуть большие деньги я буду ездить в Европу, Турцию и Египет. Но в Крым, читай в СОВОК - НИКОГДА! Тем более в этом году там татары разбушевались.

я вот тоже считаю что зачем ехать в Крым...если там еще хреновий чем дома....

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Gru 29, 2006 09:03 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bir 18, 2004 10:10
Pranešimai: 214
Miestas: Vilnius
PROVOCATEUR rašė:
Rusiskai supranti ? Cia is rusu espace forumo:

Колесил там последний раз года два назад. Больше в Крым ни ногой. За такой сервис мне должны приплачивать, хотя я никогда не искал где дешевле. За чуть большие деньги я буду ездить в Европу, Турцию и Египет. Но в Крым, читай в СОВОК - НИКОГДА! Тем более в этом году там татары разбушевались.

я вот тоже считаю что зачем ехать в Крым...если там еще хреновий чем дома....


Tai as ne del komforto ir super serviso ten vaziuoju. Del to viskas aisku. Kryme yra daug ko, verto pamatyti ir aplankyti. O ir pati kelione (sam process)...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 05, 2007 02:09 
lietus rašė:
PROVOCATEUR rašė:
Rusiskai supranti ? Cia is rusu espace forumo:

Колесил там последний раз года два назад. Больше в Крым ни ногой. За такой сервис мне должны приплачивать, хотя я никогда не искал где дешевле. За чуть большие деньги я буду ездить в Европу, Турцию и Египет. Но в Крым, читай в СОВОК - НИКОГДА! Тем более в этом году там татары разбушевались.

я вот тоже считаю что зачем ехать в Крым...если там еще хреновий чем дома....


Tai as ne del komforto ir super serviso ten vaziuoju. Del to viskas aisku. Kryme yra daug ko, verto pamatyti ir aplankyti. O ir pati kelione (sam process)...


buvau uzpraeita vasara kryme,aluštos miestelyje,viskas patiko nedideles kainos,servisas TIKRAI GERAS :shock: nzn kaip ten su dujom,bet su benzinu problemu jokiu nebuvo,vaziavau per baltarusija,bet jei vaziuosiu sekanti karta tai vaziuosiu per lenkija,ir dar vienas patarimas vaziuojant per baltarusija ir ukraina vaziuok tik magistraliniais keliais net jeigu ir didesnis kilometrazas gaunasi.Visu pirma salia magistraliniu keliu pilna degaliniu,kaviniu,sustojimo vietu,o visu antra as nutares sutaupyt 120 km nusukau i nezinau kokios reiksmes kelia,bet vaziavau juo 3 val ilgiau,o grizes i lietuva perrinkinejau visa pakaba ir sudejau 800 lt :( o siap praeita vasara buvau prie azovo juros ukrainoje,irgi viskas patiko,labai zemos kainos,mazai zmoniu papludimiuose skirtingai negu kryme :shock: maziau km reik prasukt,bet maziau pramogu,o ir gamta kryme nepakartojama :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Sau 08, 2007 10:07 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bir 18, 2004 10:10
Pranešimai: 214
Miestas: Vilnius
Sashok rašė:
lietus rašė:
PROVOCATEUR rašė:
Rusiskai supranti ? Cia is rusu espace forumo:

Колесил там последний раз года два назад. Больше в Крым ни ногой. За такой сервис мне должны приплачивать, хотя я никогда не искал где дешевле. За чуть большие деньги я буду ездить в Европу, Турцию и Египет. Но в Крым, читай в СОВОК - НИКОГДА! Тем более в этом году там татары разбушевались.

я вот тоже считаю что зачем ехать в Крым...если там еще хреновий чем дома....


Tai as ne del komforto ir super serviso ten vaziuoju. Del to viskas aisku. Kryme yra daug ko, verto pamatyti ir aplankyti. O ir pati kelione (sam process)...


buvau uzpraeita vasara kryme,aluštos miestelyje,viskas patiko nedideles kainos,servisas TIKRAI GERAS :shock: nzn kaip ten su dujom,bet su benzinu problemu jokiu nebuvo,vaziavau per baltarusija,bet jei vaziuosiu sekanti karta tai vaziuosiu per lenkija,ir dar vienas patarimas vaziuojant per baltarusija ir ukraina vaziuok tik magistraliniais keliais net jeigu ir didesnis kilometrazas gaunasi.Visu pirma salia magistraliniu keliu pilna degaliniu,kaviniu,sustojimo vietu,o visu antra as nutares sutaupyt 120 km nusukau i nezinau kokios reiksmes kelia,bet vaziavau juo 3 val ilgiau,o grizes i lietuva perrinkinejau visa pakaba ir sudejau 800 lt :( o siap praeita vasara buvau prie azovo juros ukrainoje,irgi viskas patiko,labai zemos kainos,mazai zmoniu papludimiuose skirtingai negu kryme :shock: maziau km reik prasukt,bet maziau pramogu,o ir gamta kryme nepakartojama :D


Koks mazdaug kilometrazas keliones? Kaip su apsistojimu? Ar yra tipo kempingu, kur galima apsistoti su palapinemis (Kryme)?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Sau 08, 2007 21:27 
lietus rašė:
Sashok rašė:
lietus rašė:
PROVOCATEUR rašė:
Rusiskai supranti ? Cia is rusu espace forumo:

Колесил там последний раз года два назад. Больше в Крым ни ногой. За такой сервис мне должны приплачивать, хотя я никогда не искал где дешевле. За чуть большие деньги я буду ездить в Европу, Турцию и Египет. Но в Крым, читай в СОВОК - НИКОГДА! Тем более в этом году там татары разбушевались.

я вот тоже считаю что зачем ехать в Крым...если там еще хреновий чем дома....


Tai as ne del komforto ir super serviso ten vaziuoju. Del to viskas aisku. Kryme yra daug ko, verto pamatyti ir aplankyti. O ir pati kelione (sam process)...


buvau uzpraeita vasara kryme,aluštos miestelyje,viskas patiko nedideles kainos,servisas TIKRAI GERAS :shock: nzn kaip ten su dujom,bet su benzinu problemu jokiu nebuvo,vaziavau per baltarusija,bet jei vaziuosiu sekanti karta tai vaziuosiu per lenkija,ir dar vienas patarimas vaziuojant per baltarusija ir ukraina vaziuok tik magistraliniais keliais net jeigu ir didesnis kilometrazas gaunasi.Visu pirma salia magistraliniu keliu pilna degaliniu,kaviniu,sustojimo vietu,o visu antra as nutares sutaupyt 120 km nusukau i nezinau kokios reiksmes kelia,bet vaziavau juo 3 val ilgiau,o grizes i lietuva perrinkinejau visa pakaba ir sudejau 800 lt :( o siap praeita vasara buvau prie azovo juros ukrainoje,irgi viskas patiko,labai zemos kainos,mazai zmoniu papludimiuose skirtingai negu kryme :shock: maziau km reik prasukt,bet maziau pramogu,o ir gamta kryme nepakartojama :D


Koks mazdaug kilometrazas keliones? Kaip su apsistojimu? Ar yra tipo kempingu, kur galima apsistoti su palapinemis (Kryme)?


kempingu yra,bet ne per daugiausia,o pakeles moteliu nemazai,tik,kad pakankamai zemo lygio jie :shock: ,kilometrazas db tiksliai jau nepamenu kazkas apie 2000 km,jei vaziuot prie azovo juros apie ~250 km arciau :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Sau 08, 2007 23:42 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2004 12:17
Pranešimai: 310
Miestas: Vilnius
Brolis buvo 2004 ir 2006 vasara su savo mašina Kryme. 2004 per Lenkiją, 2006 per Baltarusiją. Tas pats kaip jis sakė.

Kainos 2006 pakilusios lyginant su 2004 - jau nėra taip pigu kaip tada.
Dujų galima rasti - čia tau ne Graikija, kur viso labo tėra niolika kolonėlių per visą šalį. Abu kart važiavo dujom. Į Graikiją irgi dujom - važiavo į Bulgariją - nepatiko. Nusuko į Graikiją ;-).

Kryme gyvendavo pagal aplinkybes - dažniausiai pas žmones. Kaip Palangoj.

_________________
Sauliusv
ex Renault Laguna '99 1.6 16v Grandtour +LPG
Skoda Octavia '11 1.6 TDI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 09, 2007 11:18 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bir 18, 2004 10:10
Pranešimai: 214
Miestas: Vilnius
Sauliusv rašė:
Brolis buvo 2004 ir 2006 vasara su savo mašina Kryme. 2004 per Lenkiją, 2006 per Baltarusiją. Tas pats kaip jis sakė.

Kainos 2006 pakilusios lyginant su 2004 - jau nėra taip pigu kaip tada.
Dujų galima rasti - čia tau ne Graikija, kur viso labo tėra niolika kolonėlių per visą šalį. Abu kart važiavo dujom. Į Graikiją irgi dujom - važiavo į Bulgariją - nepatiko. Nusuko į Graikiją ;-).

Kryme gyvendavo pagal aplinkybes - dažniausiai pas žmones. Kaip Palangoj.


Jei vaziavo per Baltarusija, tikriausiai reikejo tranzitiniu vizu? Kiek kainavo ir kaip jas formino? Gal reikejo nurodyti galini taska Ukrainoje, kur vaziuoji, ar galima isigyti paprasciausiai prie sienos?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 09, 2007 11:26 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Kiek zinau - B vizas tvarko kelioniu agenturos, greitai, per viena-pora dienu. Taip pat reik tureti draudima.

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 09, 2007 12:04 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bir 18, 2004 10:10
Pranešimai: 214
Miestas: Vilnius
PROVOCATEUR rašė:
Kiek zinau - B vizas tvarko kelioniu agenturos, greitai, per viena-pora dienu. Taip pat reik tureti draudima.


tarp kitko - del draudimo: gal kas zinot, ar lietuviskas su zalia korta galioja BY, UA?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 09, 2007 12:09 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
lietus rašė:
PROVOCATEUR rašė:
Kiek zinau - B vizas tvarko kelioniu agenturos, greitai, per viena-pora dienu. Taip pat reik tureti draudima.


tarp kitko - del draudimo: gal kas zinot, ar lietuviskas su zalia korta galioja BY, UA?


BY musu zalia korta galioja. Seip - paziurek draudimo polis, ten parasyta.

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 09, 2007 17:11 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bir 18, 2004 10:10
Pranešimai: 214
Miestas: Vilnius
PROVOCATEUR rašė:
lietus rašė:
PROVOCATEUR rašė:
Kiek zinau - B vizas tvarko kelioniu agenturos, greitai, per viena-pora dienu. Taip pat reik tureti draudima.


tarp kitko - del draudimo: gal kas zinot, ar lietuviskas su zalia korta galioja BY, UA?


BY musu zalia korta galioja. Seip - paziurek draudimo polis, ten parasyta.


Maza kas parasyta... O kaip yra realiai? Pas mane UA yra toje zonoje, kurios neaprepia draudimas (Lietuvos Draudimas).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgp 08, 2007 13:13 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
Žmonės, help...
Prisijungiu prie Krymo temos, nes mano tema - apie Ukrainą ir Krymas Ukrainoj.

Pas mane buvo problema užpernai - vežiau vieną moterį namo į Ukrainą su jos mašina. Ji tik va buvo išsilaikiusi teises ir bijojo pati viena važiuoti. Mašina tada buvo registruota su lietuviškais (europiniais) numeriais. Savininkė dokumentuose - jinai. Išvažiuojant iš Lietuvos nieko nebuvo. Lenkijoj - nei į, nei iš - irgi nieko nesakė. Ravoj (Ukrainos pasienyje) pasitaikė kažkoks distrofikas muitininkas - aiškinu jam žmogiškai, kad mašina priklauso jai ir pasiliks Ukrainoj su ta mašina ji. Aš ją atvarau į Ukrainą, kad ji galėtų važinėtis - parvežu žmogų namo su jos mašina. Pats grįšiu su autobusu ar traukiniu. Ne... Tas asilas paėmė ir padėjo mašinos įvarymo štampą į mano pasą, nes tipo aš vairuotojas... Ir tas štampas iki šiol kabo ant manęs...
Skambinaus į Ukrainos atstovybę Vilniuj, nes Klaipėdoj ten bardakas - tai man pasakė, kad aš ten pažeidėjas ir į Ukrainą nebeįvažiuosiu. Tipo reik atkast tą mašiną ir sutvarkyt viską.

Dabar mano klausimas: Girdėjau, kad po tokio „pažeidimo“ į Ukrainą negalima įvažiuoti metus. Paskui jau laisvai. Ar tai tiesa?
Ir kad susitvarkyt tuos popierius - ar įmanomas toks dalykas, kad aš iš Regitros išsiimu pažymą, kad ta mašina man niekada nepriklausė ir su jos pagalba anuliuoju tą štampą pase?
Kelionė įvyko 2005 liepos 28.

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgp 09, 2007 17:02 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bir 18, 2004 10:10
Pranešimai: 214
Miestas: Vilnius
Dogbrain rašė:
Žmonės, help...
Prisijungiu prie Krymo temos, nes mano tema - apie Ukrainą ir Krymas Ukrainoj.

Pas mane buvo problema užpernai - vežiau vieną moterį namo į Ukrainą su jos mašina. Ji tik va buvo išsilaikiusi teises ir bijojo pati viena važiuoti. Mašina tada buvo registruota su lietuviškais (europiniais) numeriais. Savininkė dokumentuose - jinai. Išvažiuojant iš Lietuvos nieko nebuvo. Lenkijoj - nei į, nei iš - irgi nieko nesakė. Ravoj (Ukrainos pasienyje) pasitaikė kažkoks distrofikas muitininkas - aiškinu jam žmogiškai, kad mašina priklauso jai ir pasiliks Ukrainoj su ta mašina ji. Aš ją atvarau į Ukrainą, kad ji galėtų važinėtis - parvežu žmogų namo su jos mašina. Pats grįšiu su autobusu ar traukiniu. Ne... Tas asilas paėmė ir padėjo mašinos įvarymo štampą į mano pasą, nes tipo aš vairuotojas... Ir tas štampas iki šiol kabo ant manęs...
Skambinaus į Ukrainos atstovybę Vilniuj, nes Klaipėdoj ten bardakas - tai man pasakė, kad aš ten pažeidėjas ir į Ukrainą nebeįvažiuosiu. Tipo reik atkast tą mašiną ir sutvarkyt viską.

Dabar mano klausimas: Girdėjau, kad po tokio „pažeidimo“ į Ukrainą negalima įvažiuoti metus. Paskui jau laisvai. Ar tai tiesa?
Ir kad susitvarkyt tuos popierius - ar įmanomas toks dalykas, kad aš iš Regitros išsiimu pažymą, kad ta mašina man niekada nepriklausė ir su jos pagalba anuliuoju tą štampą pase?
Kelionė įvyko 2005 liepos 28.


Skambink i Ukrainos konsulata... Arba pasikeisk pasa, kuris bus jau be stampo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgp 10, 2007 09:11 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 04, 2005 23:21
Pranešimai: 1285
Miestas: kaunas
PROVOCATEUR rašė:
Rusiskai supranti ? Cia is rusu espace forumo:

Колесил там последний раз года два назад. Больше в Крым ни ногой. За такой сервис мне должны приплачивать, хотя я никогда не искал где дешевле. За чуть большие деньги я буду ездить в Европу, Турцию и Египет. Но в Крым, читай в СОВОК - НИКОГДА! Тем более в этом году там татары разбушевались.

я вот тоже считаю что зачем ехать в Крым...если там еще хреновий чем дома....


kas liecia rusu nuomones , tai as i jas nekreipiu demesio . ar ju morale patrikusi ar seip dar neatsigave nuo akmens amziaus . kiek skaiciau rusu forumuose atsiliepimus apie daugeli saliu ir ju viesbucius tai 70% rusu skundziasi labai prastu servisu ir maistu. jiems pastoviai viskas blogai ir viskas ne taip .
tai jiems turkas rusiskai nesneka, tai egipte prie viesbucio nepasitiko su limonadu , tai viesbucio teritorijoje rekauti neleido ir t.t

_________________
geras automobilis - gerai vaziuoja

laguna 1.8 95m
+370684 06090
saulius505@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgp 10, 2007 16:38 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
lietus rašė:
Dogbrain rašė:
Žmonės, help...
Prisijungiu prie Krymo temos, nes mano tema - apie Ukrainą ir Krymas Ukrainoj.

Pas mane buvo problema užpernai - vežiau vieną moterį namo į Ukrainą su jos mašina. Ji tik va buvo išsilaikiusi teises ir bijojo pati viena važiuoti. Mašina tada buvo registruota su lietuviškais (europiniais) numeriais. Savininkė dokumentuose - jinai. Išvažiuojant iš Lietuvos nieko nebuvo. Lenkijoj - nei į, nei iš - irgi nieko nesakė. Ravoj (Ukrainos pasienyje) pasitaikė kažkoks distrofikas muitininkas - aiškinu jam žmogiškai, kad mašina priklauso jai ir pasiliks Ukrainoj su ta mašina ji. Aš ją atvarau į Ukrainą, kad ji galėtų važinėtis - parvežu žmogų namo su jos mašina. Pats grįšiu su autobusu ar traukiniu. Ne... Tas asilas paėmė ir padėjo mašinos įvarymo štampą į mano pasą, nes tipo aš vairuotojas... Ir tas štampas iki šiol kabo ant manęs...
Skambinaus į Ukrainos atstovybę Vilniuj, nes Klaipėdoj ten bardakas - tai man pasakė, kad aš ten pažeidėjas ir į Ukrainą nebeįvažiuosiu. Tipo reik atkast tą mašiną ir sutvarkyt viską.

Dabar mano klausimas: Girdėjau, kad po tokio „pažeidimo“ į Ukrainą negalima įvažiuoti metus. Paskui jau laisvai. Ar tai tiesa?
Ir kad susitvarkyt tuos popierius - ar įmanomas toks dalykas, kad aš iš Regitros išsiimu pažymą, kad ta mašina man niekada nepriklausė ir su jos pagalba anuliuoju tą štampą pase?
Kelionė įvyko 2005 liepos 28.


Skambink i Ukrainos konsulata... Arba pasikeisk pasa, kuris bus jau be stampo...

Ukrainos konsulate mane išvadina pažeidėju, o pasą keist dar neturiu primazkės. Nėra nei štampais perpildytas, nei dar neatėjo laikas jį keist. O vizą kad klijuotų ant to puslapio - sunkus atvejis, jaučiu sutart...

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgp 10, 2007 16:56 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Bal 21, 2007 23:51
Pranešimai: 64
Miestas: Kėdainiai
Dogbrain rašė:
lietus rašė:
Dogbrain rašė:
Žmonės, help...
Prisijungiu prie Krymo temos, nes mano tema - apie Ukrainą ir Krymas Ukrainoj.

Pas mane buvo problema užpernai - vežiau vieną moterį namo į Ukrainą su jos mašina. Ji tik va buvo išsilaikiusi teises ir bijojo pati viena važiuoti. Mašina tada buvo registruota su lietuviškais (europiniais) numeriais. Savininkė dokumentuose - jinai. Išvažiuojant iš Lietuvos nieko nebuvo. Lenkijoj - nei į, nei iš - irgi nieko nesakė. Ravoj (Ukrainos pasienyje) pasitaikė kažkoks distrofikas muitininkas - aiškinu jam žmogiškai, kad mašina priklauso jai ir pasiliks Ukrainoj su ta mašina ji. Aš ją atvarau į Ukrainą, kad ji galėtų važinėtis - parvežu žmogų namo su jos mašina. Pats grįšiu su autobusu ar traukiniu. Ne... Tas asilas paėmė ir padėjo mašinos įvarymo štampą į mano pasą, nes tipo aš vairuotojas... Ir tas štampas iki šiol kabo ant manęs...
Skambinaus į Ukrainos atstovybę Vilniuj, nes Klaipėdoj ten bardakas - tai man pasakė, kad aš ten pažeidėjas ir į Ukrainą nebeįvažiuosiu. Tipo reik atkast tą mašiną ir sutvarkyt viską.

Dabar mano klausimas: Girdėjau, kad po tokio „pažeidimo“ į Ukrainą negalima įvažiuoti metus. Paskui jau laisvai. Ar tai tiesa?
Ir kad susitvarkyt tuos popierius - ar įmanomas toks dalykas, kad aš iš Regitros išsiimu pažymą, kad ta mašina man niekada nepriklausė ir su jos pagalba anuliuoju tą štampą pase?
Kelionė įvyko 2005 liepos 28.


Skambink i Ukrainos konsulata... Arba pasikeisk pasa, kuris bus jau be stampo...

Ukrainos konsulate mane išvadina pažeidėju, o pasą keist dar neturiu primazkės. Nėra nei štampais perpildytas, nei dar neatėjo laikas jį keist. O vizą kad klijuotų ant to puslapio - sunkus atvejis, jaučiu sutart...


Na,priežasti surasti galima :) Sakyk ,kad pametei pasą ir pasiimsi kitą


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgp 10, 2007 17:00 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
Kodėl aš apie tai nepagalvojau? :)
O kiek ta visa procedūra trunka ir kiek kainuoja?

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgp 10, 2007 17:25 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Bir 13, 2003 08:39
Pranešimai: 823
Miestas: Domeikava - Kaunas
Pasą keisti galima bet kada. Vienas iš punktų yra "piliečiui norint". Nereikia jo netgi pamesti. Kažkada tuo domėjausi, bet keisti neprireikė.

Trunka priklausomai nuo tavo piniginės storio. Max - 1mėn, min - ar tik ne 1 diena.

_________________
Egidijus
Ford Mondeo 2.0 Ghia SW


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgp 10, 2007 17:55 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
Ačiū! ;)

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgp 10, 2007 18:23 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Bal 21, 2007 23:51
Pranešimai: 64
Miestas: Kėdainiai
Dogbrain rašė:
Kodėl aš apie tai nepagalvojau? :)
O kiek ta visa procedūra trunka ir kiek kainuoja?

Egidijus teisus:

Pasas keičiamas, jeigu:

1) pilietis pakeičia šio Įstatymo 4 straipsnio 1 dalies 1–6 punktuose nurodytus duomenis;

2) jis tapo netinkamas naudoti;

3) išnaudoti vizoms skirti lapai;

4) pasibaigė jo galiojimo laikas;

5) jame yra netikslių įrašų;

6) to pageidauja pilietis.

6. Pilietis, pateikdamas dokumentus dėl paso keitimo, privalo pateikti keičiamą pasą. Sutikrinus duomenis, šis pasas jam grąžinamas.

7. Naują pasą atsiima pilietis arba jo įgaliotas asmuo. Jeigu pasą atsiima piliečio įgaliotas asmuo, jis turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir įgaliojimą, o jeigu pasą atsiima neveiksnaus piliečio globėjas ar kitas teisėtas atstovas, jis turi pateikti minėtas aplinkybes bei asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.

8. Atsiimant naują pasą, turi būti pateiktas keičiamas pasas. Jis pažymimas kaip negaliojantis ir grąžinamas piliečiui ar jo įgaliotam asmeniui, o jeigu pilietis neveiksnus, – jo globėjui ar kitam teisėtam atstovui. Jeigu paimti grąžinamą negaliojantį pasą atsisakoma, jis sunaikinamas pagal vidaus reikalų ministro nustatytą paso išdavimo, keitimo, paskelbimo negaliojančiu ir naikinimo tvarką.

9. Praradęs pasą pilietis apie tai turi pranešti policijai ar įgaliotai institucijai pagal savo gyvenamąją vietą arba Lietuvos Respublikos konsulinei įstaigai. Prarastas pasas skelbiamas negaliojančiu. Piliečio pageidavimu jam išduodamas naujas pasas.

10. Jeigu pasas prarandamas, tampa netinkamas naudoti ar pasibaigia jo galiojimo laikas piliečiui laikinai esant užsienio valstybėje, Lietuvos Respublikos konsulinė įstaiga gali išduoti dokumentą, leidžiantį grįžti į Lietuvos Respubliką, ar dokumentą, leidžiantį tęsti kelionę, jeigu pilietis neturi kito galiojančio kelionės dokumento. Šių dokumentų formas ir išdavimo tvarką nustato užsienio reikalų ministras.

11. Asmuo, radęs kito piliečio pasą, jį turi atiduoti policijai ar įgaliotai institucijai.

12. Įgaliota institucija pasą išduoda ar pakeičia ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo dokumentų gavimo dienos.

13. Už paso išdavimą, keitimą imama Vyriausybės nustatyto dydžio valstybės rinkliava arba konsulinis mokestis.

Smulkiau čia: http://skelbimas.lt/istatymai/paso_istatymas.htm

Pasas paprastai pakeičiamas nauju per mėnesį. Tereikia atsinešti senąjį pasą, nespalvotų nuotraukų, tarnyboje užpildyti prašymo formą ir sumokėti 60 litų mokestį bet kuriame banke.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Rgp 18, 2007 09:52 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bir 18, 2004 10:10
Pranešimai: 214
Miestas: Vilnius
Tai va. Krepsiai sukrauti, siandien vakare pajudame Lenkijos-Ukrainos-Krymo link. Pagal galimybes galesiu rasyti savo keliones ispudzius (kur bus internetkavine), taip pat gali prireikti forumieciu pagalbos ir techniniais klausimais, jei ka (3 kart tfu).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Rgp 18, 2007 15:23 
lietus rašė:
Tai va. Krepsiai sukrauti, siandien vakare pajudame Lenkijos-Ukrainos-Krymo link. Pagal galimybes galesiu rasyti savo keliones ispudzius (kur bus internetkavine), taip pat gali prireikti forumieciu pagalbos ir techniniais klausimais, jei ka (3 kart tfu).

tevai savaite jau atostogauja kryme,tai kiek susirasom tai eilini karta ispudziai labai geri,lauke +33,vanduo +27,ko daugiau noret :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Rgp 28, 2007 09:43 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
kaip ten ukrainoj su vizomis? girdejau, kad pasienyje isduoda. is anksto nereikia tvarkytis? vaziuojant per lenkija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Rgs 03, 2007 11:46 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bir 18, 2004 10:10
Pranešimai: 214
Miestas: Vilnius
Sveiki visi, sekmadieni (09 02) grizau is keliones po Kryma. Pravaziavau 5130 km, 5 zmonems isleidau apie 3200 Lt (su kuru). Ispudziu jura. Jei noretumet ko suzinoti, klauskite. Pabandysiu atsakyti.

Trumpai: trukme - 08 19 - 09 02
Vaziavau per Lenkija. I prieki per Dorohuska, Rivne, Kijev, Uman, Cherson, Armiansk, Krasnoperekopsk, o tada jau pakrante iki Sudako. Atgal grizome per Simferopoli, Krasnoperekopsk, Cherson, Pervomaijsk, Uman, Vinica, Chmelnicky, Lviv, Rava Ruskaja.Per lenkija vaziavau nuo Bialystoko iki Liublino.

Kuras Ukrainoje:
Benzinas 95 - 4.80 - 4.30 UHR
Benzinas 92 - 4,55 - 3,99 UHR
Diz. Kuras - 3.80-3.60 UHR
Dujos - 3 - 2.70 UHR
Litais kainas dalinti per puse (apytiksliai).
Kryme kuras brangesnis (isskyrus dujas, kuriu kainos buvo apie 2,85)/

Visur gyvenome viesbuciuose arba privaciai. Nors vezemes palapines, ju prireike tik viena karta, kai labai susivelinome ir tingejome ieskotis nakvynes. Daugiausia uz viezbuti mokejom 104 UHR uz keturias lovas. (rinkomes pigiausius variantus). Triju kambariu butas su visais patogumais Alupkoje - 60 USD parai, Sudake gavome dvieju aukstu nama po euroremonto uz 40 USD parai. Bute ir name gyvenome dvi seimos, taigi islaidas dalinomes pusiau.

Pirmyn ir atgal Ukrainos sienas kirtome per valanda. Niekas nekibo, kysiu duoti niekam nereikejo. Vaziuojant i prieki sustojome "zalioje juostoje", kur nereikia pildyti deklaraciju. Kol pildeme imigracines korteles, uz musu sustojusias lenku automasinas ukrainieciu pasienietis nukreipe i bendra eile, sakydamas: "Chto, nevidish, labusov oformliajem".

Keliai - ivairiai, bet vaziuoti galima. Man asmeniskai labiau patiko grizimo kelias (idomesnis ir vaizdingesnis), kolegai - kelias i prieki (daugiau magistralinis).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Šeš Bir 13, 2009 08:53 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Rgp 29, 2007 23:35
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius
Yra tokia nedrasi mintis keletui dienų pasiduoti į Krymą, gal pavyktų nors šiektiek atsišildyti kaulus nuo tautiškų darganų ir lietų.Gal kolegos turite kokių naujesnių duomenų apie dujų ar benzino kainas Ukrainoje ir aišku apie tranzitą ir milicijos plėšikavimą Lukošenkos valstybėje.Lyg tai kažkur skaičiau kad tranzitas per Baltarusiją supaprastėjęs,o gal geriau kalti per Lenkiją.Būčiau dėkingas už informaciją ar nukreipimą į kokią nuorodą šia tema.Viešbučiai ar gyv.plotas nelabai svarbu nes galima gerai kelias dienas pagyventi ir Espace


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kelionė į Krymą
StandartinėParašytas: Šeš Bir 13, 2009 12:58 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Sau 06, 2009 02:10
Pranešimai: 547
Miestas: Vilnius
sulyciau vaziuot per lenkija, 1.nereikia vizos 2.sengeno zona 3.zlotas pigesnis uz lita todel benzinas bus ne ka brangesnis nei baltarusijoj (ir geresnes kokybes) 4.nebus jokiu neaiskumu su policija. minusai: 1.daugiau km 2. nepergeriausios bukles lenkijos keliai.

_________________
Renault Clio 2002m. 1.5dci 60kw. EDR 514 praetyje
dabar: saab 95 2.0T 1999m.
Skype: lukaszzs
Nauduotos Saab ir Opel dalys (geros kainos) 863210000


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kelionė į Krymą
StandartinėParašytas: Sek Bir 14, 2009 00:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
lul rašė:
sulyciau vaziuot per lenkija, 1.nereikia vizos 2.sengeno zona 3.zlotas pigesnis uz lita todel benzinas bus ne ka brangesnis nei baltarusijoj (ir geresnes kokybes) 4.nebus jokiu neaiskumu su policija. minusai: 1.daugiau km 2. nepergeriausios bukles lenkijos keliai.

Kas liecia Lenkijos kelius, tai jie kaikur dar geresni nei pas mus. Kryme buvau 2006 metais vaziavom atostogaut su zmonos efke. Vaziavom per Lenkija. Ish Panevezio ishjudejom 3 nakties, tam kad nebutu didelio eismo.Ukrainos siena kirtom apie 12 dienos, Pasukom link Odesos, nes ten autostrada 400 km, paskui link Hersono,nusipirkom zalia korta kuri mus ishgelbejo daug kartu nuo MILICIJOS, nes ji ten reikalinga kaip garantas kad mashina tvarkinga ir kaip atskiras draudimas ivaziuojant i kurortini krashta. Keliones tiksla pasiekem po 36 nuo ishvaziavimo. Apsistojom miestelyje SAKI pavadinimu. Kadangi sanatorijoj vietos neradom tai ishsinuomavom kambari kaip Palangoj pas zmones. Tada kambarys kainavo 2baksai parai. Nuo to miestelio apie 20 km laukinio pliazo iki EUPATORIJOS. Savaitgaliais darydavom exkursijas po Kryma. Pradejom nuo Sevastopolio, marmurines olos kuri yra apie 1.5 km virsh juros lygio, kriokliu kurie tikrai verti demesio, gegutes lizdo, Alupka, Alushta, Semferopolis ir taip toliau. Teko ir papromogauti, tai yra vaziavom nuo namu apie 30km iki kazkokios ilankos kurioje rankomis gaudem krabus, midijas. :cry:
Tad kitais metais vel desiu visas pastangas kad ten patekti. Ir visiem patariu ten nors karta pabuvoti...

Tarp kitko musu ishlaidos buvo skaiciuojant viska su kuru per tris savaites: nesieke nei 4000 lietuvishku. Sakyciau tai yra daug pigiau nei Palangoj. :)

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kelionė į Krymą
StandartinėParašytas: Tre Lie 01, 2009 18:46 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 15, 2004 19:47
Pranešimai: 1097
Miestas: Kebabai
lul rašė:
sulyciau vaziuot per lenkija, 1.nereikia vizos 2.sengeno zona 3.zlotas pigesnis uz lita todel benzinas bus ne ka brangesnis nei baltarusijoj (ir geresnes kokybes) 4.nebus jokiu neaiskumu su policija. minusai: 1.daugiau km 2. nepergeriausios bukles lenkijos keliai.


1. Tranzitine viza 10-15 euru, priklauso ar pats daraisi ar per kelioniu agentura.
2. Ant sienos popierizmo biski yra
3. Kuras laaabai pigesnis nei lenkijoje, Benzas 1.92Lt, dyzelis 1.76Lt, biodyzelis 1.52Lt (ant sito as vazineju), kokybe kuro tikrai gera, tik benza reik pilti 92 o ne 95, tas geresnis.
4. Su policija jokiu problemu ir nebuna, svarbiausia nepazeidineti KET
5. Magistraliniai keliai labai geri, miesteliuose buna labai blogu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui