Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 00:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant Gru 11, 2007 11:33 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
Sveiki, planuoju vasaros keliones, bandysiu skristi į Lisaboną ir ten nuomuotis mašiną, niekada dar taip nekeliavau, gal kas buvo ir gali mane apšviesti, ką būtina aplankyti, kokie nacionaliniai gėrimai, virtuvė, ką reikėtų išbandyti kur apsilankyti :victory:

Dėkui už nuomones :victory:

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 11, 2007 15:17 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 05, 2006 13:30
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
DainiusD rašė:
Sveiki, planuoju vasaros keliones, bandysiu skristi į Lisaboną ir ten nuomuotis mašiną, niekada dar taip nekeliavau, gal kas buvo ir gali mane apšviesti, ką būtina aplankyti, kokie nacionaliniai gėrimai, virtuvė, ką reikėtų išbandyti kur apsilankyti :victory:

Dėkui už nuomones :victory:


Vasaros pradžioje galvoju išsiruošti avantiūrai-kelionei savo Scenicu per visą Europą iki pat Portugalijos. Pakeliui aplankant Berlyną, Paryžių, kelis Ispanijos miestus. Visos nakvynės nebrangiuose viešbučiuose, tipo F1 ar kituose Accor grupės. Gal būtų norinčių jungtis? Nereiktų nuomotis mašinos... :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 11, 2007 23:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
Ne ne ne ne aš skrisiu , aplankysiu Berlyną, po to į Lisaboną, Ispanijoje buvau, Paryžių matysiu pavasarį, sorry bet vėlu, davai kitamet į kokią Juodkalniją automobiliais noriu vaikui savo šiltą jūrą parodyti ir kalnus :mrgreen:


Ką planuoji pamatyti juk planuoji kelionę, kokius viešbučius patartum, gal būsim kambariokai :lol: :lol: :lol:
aš plnauoju birželyje

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 12, 2007 08:56 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2005 10:20
Pranešimai: 2973
Miestas: Vilnius
Portugalijoj daug vagių, saugokit pinigines.

_________________
Renault Espace II 92m. 2.2l Eks
Renault Scenic II 03m. 1.6l 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 12, 2007 10:19 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 05, 2006 13:30
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
DainiusD rašė:
Ne ne ne ne aš skrisiu , aplankysiu Berlyną, po to į Lisaboną, Ispanijoje buvau, Paryžių matysiu pavasarį, sorry bet vėlu, davai kitamet į kokią Juodkalniją automobiliais noriu vaikui savo šiltą jūrą parodyti ir kalnus :mrgreen:


Ką planuoji pamatyti juk planuoji kelionę, kokius viešbučius patartum, gal būsim kambariokai :lol: :lol: :lol:
aš plnauoju birželyje


Supratau. Nenori važiuoti-ir nereikia :) . Prie Adrijos jūros buvau keli metai iš eilės, dabar norėtusi kur toliau pavažiuoti. Kad ir iki tos pačios Portugalijos. Bet jei nerasiu "pakeleivio" tokiai tolimai kelionei, tai su viena mašina nevažiuosiu, juk dviem-trims ekipažams yra daug saugiau, įdomiau ir t.t. Tokiu atveju tektų vėl planuotis iki Kroatijos ar (ir) Juodkalnijos.
Po truputį domiuosiu kur važiuoti Portugalijoje ir ką pamatyti pakeliui, kur apsistoti. Dėl apsistojimo tai pakeliui Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje yra daugybė F1 viešbutukų, kurie mane pilnai tenkina savo patogumais, o ypač kaina :) . Juk reikia tik pernakvoti, o ne kažkokių tai "pribambasų" ar prabangos. Pačioje Portugalijoje jų nėra, bet yra Ibis Hotels-jie irgi visai gerai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Gru 13, 2007 00:34 
Portugalija - tai cia apie vilniu sneka eina? :lol: :lol: :lol: juokauju :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Gru 16, 2007 17:40 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
Toms rašė:
DainiusD rašė:
Ne ne ne ne aš skrisiu , aplankysiu Berlyną, po to į Lisaboną, Ispanijoje buvau, Paryžių matysiu pavasarį, sorry bet vėlu, davai kitamet į kokią Juodkalniją automobiliais noriu vaikui savo šiltą jūrą parodyti ir kalnus :mrgreen:


Ką planuoji pamatyti juk planuoji kelionę, kokius viešbučius patartum, gal būsim kambariokai :lol: :lol: :lol:
aš plnauoju birželyje


Supratau. Nenori važiuoti-ir nereikia :) . Prie Adrijos jūros buvau keli metai iš eilės, dabar norėtusi kur toliau pavažiuoti. Kad ir iki tos pačios Portugalijos. Bet jei nerasiu "pakeleivio" tokiai tolimai kelionei, tai su viena mašina nevažiuosiu, juk dviem-trims ekipažams yra daug saugiau, įdomiau ir t.t. Tokiu atveju tektų vėl planuotis iki Kroatijos ar (ir) Juodkalnijos.
Po truputį domiuosiu kur važiuoti Portugalijoje ir ką pamatyti pakeliui, kur apsistoti. Dėl apsistojimo tai pakeliui Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje yra daugybė F1 viešbutukų, kurie mane pilnai tenkina savo patogumais, o ypač kaina :) . Juk reikia tik pernakvoti, o ne kažkokių tai "pribambasų" ar prabangos. Pačioje Portugalijoje jų nėra, bet yra Ibis Hotels-jie irgi visai gerai.

palūkėk, paaugs mano mažoji ir važiuosim į Kraotiją ar Juodkalnyje drauge :alcohol:

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 17, 2007 09:42 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 05, 2006 13:30
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
O kiek metų bus tavo mažei vasarą?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 17, 2007 14:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 10:31
Pranešimai: 319
Miestas: Kaunas-Vilnius
Jei važiuosi imk mašina iškarto oro uoste (rekomenduočiau Auto Jardin) ir kainos geros ir eilės mažos tik iš lėktuvo išėjus.
Mašina geriausia užsisakinėti per vokiškus saitus, kaina bent 20 procentų būna mažesnė nei saituose anglų kalba :roll: nežinau kodėl, bet bent jau šių metų rugpjūtį man taip buvo..
o ką pamatyti tai siūlyčiau išskirti dvi dalis: Lisabona ir apylinkės (iki 100 km) ir Porto nes iš Lisabonos į Porto ir atgal per dieną neprivažinėsi nes bus per toli, na dar yra visi tie kurortiniai miesteliai pietuose. Nežinau kiek žadi būti, nes mes per savaitę neskubėdami tai tik Lisabonos apylinkes ir pamatėm: viewtopic.php?f=31&t=15239

_________________
Scenic '98 RXT 1.6e
8-614 61068


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Gru 30, 2007 23:28 
Vaziavau sia vasara su Espace 96 2.2 benzinas is Lietuvos per Europa. Marsrutas: Lenkija, Vokietija, Austrija, Italijos gabaliukas, Prancuzijos zydroji pakrante, Ispanija, Gibraltaras, Portugalijos pietus ir vakarines pakrantes siek tiek, Prancuzija, Vokietija, Lenkija ir Lietuva. Viso 10200 Km per 3 sav.
Svarbiausi pastebejimai.
1. Be navigacijos buciau prazuves nors esu daug vazinejes su popieriniais zemelapiais po Europa. Dave dievas proto isigyt navigacija pries kelione kuri nerealiai praverte tiek vaziuojant, tiek ieskant ivairiu atrakciju, nakvyniu ir pan.
2. Vasara pigus viesbuciai (Etap, F1 ir pan) yra uzbookinti pilnai ir be sansu apsinakvot be isankstines registracijos, kas zenkliai itakoja marsruto planavima. Pirmai nakciai buvau rezervaves Etap mazdaug 150 Km iki Miuncheno, rezervacija dariau pries 2.5 men, atvykus viesbutis buvo totaliai pilnas nors yra nuosaly nuo magistrales. Pasiemem brosiura apie kitus Etap viesbucius bet nei vienam nebuvo imanoma rast vietu, tas pats su F1 ir kitais (pvz. Ispanijoje yra savi pigiu viesbuciu tinklai bet be sansu gaut vieta atvaziavus vakare). Aisku itakos turejo kad vaziavom populiariu marsrutu sezono metu. Pagrinde nakvojom kempinguose.
3. Prancuzijoje keliai brangus, o vaziuot nemokamais neapsimoka del laiko, nes keliai siauri ir vingiuoti, mazai degaliniu (!) pakelese. Pvz. surades nemokama gera kelia (kaip musu autostrada) vakaru Prancuzijoj buvau nustebes kad nematyt degaliniu, net ir miestu apvaziavimuose, o pas mane jau lempa dega. Po kokiu 30 km nervingo vaziavimo atsirado zenklas kad sekanti degaline uz 76 Km. teko stot ir pagal navigacija ieskot artimiausio miesto kas kainavo apie 20 Km lanka i sona ir pilnas kelnes baimes nes atvaziavom jau ant paskutiniu lasu - supyliau 76 Ltr. Mokamuose degalines kas 20...25 Km.
Ispanijoje nemokamais galima visai normaliai vaziuot.

Portugalijoj pravaziavom pietine Atlanto pakrante, verta pravaziuoti iki vakarinio tasko Sagres apsistojant miestuose ir miesteliuose (Faro, Albufeira, Lagos).


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Vas 09, 2008 22:00 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgp 14, 2007 13:38
Pranešimai: 36
Miestas: Kaunas
DainiusD rašė:
Sveiki, planuoju vasaros keliones, bandysiu skristi į Lisaboną ir ten nuomuotis mašiną, niekada dar taip nekeliavau, gal kas buvo ir gali mane apšviesti, ką būtina aplankyti, kokie nacionaliniai gėrimai, virtuvė, ką reikėtų išbandyti kur apsilankyti :victory:

Dėkui už nuomones :victory:


Siaip tai nacionalinis gerimas tai turbut aiskus VYNAS :D Beja labai stiprus, dabar jau ir pas mus buna:)
Man labiausia patiko Porto. Gyvenau is pradziu jaunimo viesbuty, paskui persikeliau i senamiesti, privatus apartamentai. Tai sakyciau ir geriau ir pigiau gavosi. Nors jaunimo viesbutis ant vandenyno kranto, per langa matosi, tik siulau neapsistot pirmame aukste, arba nakciai langus uzsidarinet, daug bomzu ir narkomanu slitinejasi. Prie draugu buvo syki prisokes vienas su adata tai pinigine ateme (tiksliau pats atidave). Kas keisciausia tie bomzai visokiom kalbom kalba, kad eiliniams portugalams neiprasta.
Maistas tai nesakyciau kad labai skanus, as tikejausi kazko panasaus i prancuziska, lengva, o cia pasirodo sunkus, riebus, mazai darzoviu, daugiausia kiauliena. Pasirodo vienas is ju nacionaliniu patiekalu - kraujines desros!!! Net sutrikau....
Siaip man labiausia patiko Porto senamiestis.
Siaip dar labai grazi sala Portugalijai priklauso - Madeira, bet ten jau tik lektuvu, tai brangiai gaunasi. Ten bananai auga:)
I pietus keliaut tai gal labiau verta jei norisi ramesnio poilsio, papludimio, saules. Nors ir aplink Lisabona yra graziu papludimiu, tiesiog pasiimi zemelapi ir pasiziuri mazesni miesteli prie vandenyno, garantuotai bus grazus papludimys.
Rytuose grazus kalnai, vynuogynai.
Vienzo suzavejo mane ta salis. Noreciau dar kada nuvaziuot...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Rgp 28, 2015 15:32 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Lie 28, 2015 15:55
Pranešimai: 2
Nesvarbu, kur keliauti, kai yra tikroji Portugalija. Tik kelionės į Portugaliją nepatariu planuoti pietuose, nes ten viskas skirta tik turistams ir net maistas ten kitoks.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui