Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 03:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2010 19:19 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
Autodiagnostika rašė:
man įdomu iš kur žmogus nedirbęs su tokiu prietaisu žino ką jis gali ko negali. na o ta masina su 23 klaidom galėsiu įmesti duomenys ten buvo benzinas. ir turiu prašymą užgauliojimais ir kitais šnekalais nešiukšlinti temoje. aptarnauta sėkmingai daug Renault mašinų.


visu pirma tavo naudojamas kombainas tai General purpose scanneris...... antra jam toli grazu iki dilerinio scannerio..... trecia is cia besilankanciu zmoniu raukianciu ir dirbanciu sioj srityj yra ne vienas ir jei gauni pastabas kad grybauji reiktu tikrai susimastyt...... ketvirta tai ne komercinis skelbimu puslapis o renault forumas patikek raukiantys zmones tikrai ir toliau rasys komentarus jei matys kad grybauji.......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2010 22:02 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
jawnas rašė:
Autodiagnostika rašė:
man įdomu iš kur žmogus nedirbęs su tokiu prietaisu žino ką jis gali ko negali. na o ta masina su 23 klaidom galėsiu įmesti duomenys ten buvo benzinas. ir turiu prašymą užgauliojimais ir kitais šnekalais nešiukšlinti temoje. aptarnauta sėkmingai daug Renault mašinų.


visu pirma tavo naudojamas kombainas tai General purpose scanneris...... antra jam toli grazu iki dilerinio scannerio..... trecia is cia besilankanciu zmoniu raukianciu ir dirbanciu sioj srityj yra ne vienas ir jei gauni pastabas kad grybauji reiktu tikrai susimastyt...... ketvirta tai ne komercinis skelbimu puslapis o renault forumas patikek raukiantys zmones tikrai ir toliau rasys komentarus jei matys kad grybauji.......

Aciu jawnas.Autodiagnostika grybauja.Auksto mokslo baigimo zmogus,bet redaguota.Ner bedos dabar Lietovoj visi diploma perka.Nikvira taip pat grybauja.redaguota mala. :) :) :) Sostenoj Šiauliuose kvailiai,Panevežyje Sostenoj kvailiai,Kauno Sostenoj ne kvailiai,bet pasikelia.redaguota mala ir priraso bereikalingu darbu.Diagnostika daro Sostenoj Raimis ir Gedas.Kaip ir visi kaunieciai.KAUNAS YRA KAUNAS.Bet myliu Kauna. :) :) :) Vilniuje?Jei pakliusi i Sostena pas Slieka normali ir gera diagnostika.Jis praktiskai neklysta.Kas yra Sliekas.Uz Slieka gal protingesnis yra Andrius Burneikis is http://www.rsservice.lt.Sekmes atliekant diagnostika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2010 22:13 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
jawnas rašė:
Autodiagnostika rašė:
man įdomu iš kur žmogus nedirbęs su tokiu prietaisu žino ką jis gali ko negali. na o ta masina su 23 klaidom galėsiu įmesti duomenys ten buvo benzinas. ir turiu prašymą užgauliojimais ir kitais šnekalais nešiukšlinti temoje. aptarnauta sėkmingai daug Renault mašinų.


visu pirma tavo naudojamas kombainas tai General purpose scanneris...... antra jam toli grazu iki dilerinio scannerio..... trecia is cia besilankanciu zmoniu raukianciu ir dirbanciu sioj srityj yra ne vienas ir jei gauni pastabas kad grybauji reiktu tikrai susimastyt...... ketvirta tai ne komercinis skelbimu puslapis o renault forumas patikek raukiantys zmones tikrai ir toliau rasys komentarus jei matys kad grybauji.......

Aciu jawnas.Jawnas isvados :D :D :D :D ?Aš galvoju ,kad autodiagnostika ir Nikvira redaguota.Apsimeta protingais,bet istikro redaguota,bando daryti bizniuka,nors forume yra zymiai protingesniu zmogeliuku.Klaidina tauta,apgaudineja.Nors ir Sostena ir Lautra taip pat apgaudineja. :) :) :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2010 23:39 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
O tox tas ir gyvenimas... raskila uzmirsai paminet klaipedos sostena... ten irgi asu asai. Nors zmones is to ir gyvena.

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 29, 2010 00:28 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Rgp 31, 2010 13:56
Pranešimai: 13
Labas visiems. autodiagnostika svetaineje pamaciau, kad diagnostika atlieka nuo 96m automobiliams. Pas mane Laguna 94 metu ir KARTAIS ji laaaabai sunkai uzsiveda, saudo ir trukcioja... Nejaugi mano auto negalima atlikt diagnostikos?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 29, 2010 08:39 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Autodiagnostika rašė:
yra pilnas elektropaletas Espace IV, o įranga legalus diagnostikos kompiuteris Autoboss V30.

Aciu uz atsakyma :victory: As klausiau del to, kad Jusu pranesime paskelbtas "pilnas auto ir funkcijų sąrašas pdf online". Siame dokumente nematau nieko apie elektrini rankini stabdi. Bet gal as klystu :victory:
O apie Jusu naudojama universalu skaneri galima susidaryti nuomone tik pavarcius foruma: http://www.auto-boss.lt/forumas/topic/n ... agunai-srs :lol: Laguna'02 viena klaida trina, kitos netrina nors su kita iranga susitvarke :roll: :wink: Arba: http://www.auto-boss.lt/forumas/topic/s ... -broliai-d
Kadangi nematau ten daug atsiliepimu, tai manyciau nelabai ir naudojama/patikima si diagnostine iranga. Nors cia tik mano nuomone :victory:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 29, 2010 12:59 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 09:43
Pranešimai: 1115
Miestas: Šiauliai
Mano galva jei nori dirbti su Renault turi isigyti CAN Clip'a , jei babkiu gaila atsiusiusk DDT2000(prie to paties ir prancuziskai pramoksi po kokiu metu darbo).
Tada bus lengviau su jumis susisneketi. :D

_________________
Renault Laguna II, 2.2DCi. PARDUOTA
SAAB 95, 2.3T+LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Sau 07, 2011 17:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Vas 05, 2009 11:41
Pranešimai: 186
Miestas: Vilnius, Stumbru 15, šalia PC PANORAMA
Jurek rašė:
Labas visiems. autodiagnostika svetaineje pamaciau, kad diagnostika atlieka nuo 96m automobiliams. Pas mane Laguna 94 metu ir KARTAIS ji laaaabai sunkai uzsiveda, saudo ir trukcioja... Nejaugi mano auto negalima atlikt diagnostikos?

Jusu atveju diagnostika daroma ne kompu o kita iranga ( duju analizatorius, oscilogrofas, motortesteris ir patirtis......).
Ne visi servisai to turi o jeigu ir turi tai nemoka naudotis. 8)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Sau 09, 2011 12:22 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Energetikas rašė:
Autodiagnostika rašė:
yra pilnas elektropaletas Espace IV, o įranga legalus diagnostikos kompiuteris Autoboss V30.

Aciu uz atsakyma :victory: As klausiau del to, kad Jusu pranesime paskelbtas "pilnas auto ir funkcijų sąrašas pdf online". Siame dokumente nematau nieko apie elektrini rankini stabdi. Bet gal as klystu :victory:
O apie Jusu naudojama universalu skaneri galima susidaryti nuomone tik pavarcius foruma: http://www.auto-boss.lt/forumas/topic/n ... agunai-srs :lol: Laguna'02 viena klaida trina, kitos netrina nors su kita iranga susitvarke :roll: :wink: Arba: http://www.auto-boss.lt/forumas/topic/s ... -broliai-d
Kadangi nematau ten daug atsiliepimu, tai manyciau nelabai ir naudojama/patikima si diagnostine iranga. Nors cia tik mano nuomone :victory:


nematot atsiliepimu dėl šitos priežasties http://www.autoboss.net/en/news_show_everyone_en.asp?ID=297 Mes pirkom įranga kitur žinau kad legali pats kalbėjau su Autoboss firma tikrinau įrangos taip vadinama Vin koda.

manau suprasit ką norėjau pasakyt mes matom pilnai visas sistemas ant Renault. vienas trukumas jeigu lyginti su Clipu negalim adaptuot purkštuku. Žmogų nukreipiau pas Nikvira irgi negalėjo jam padėti, žmogus pasakė net kapoto nebuvo atidarė. Pirmadieni vėl dirbsim su jo mašina pranešiu kas ir kaip. prieš tai buvau siuntęs Nikvira diagnostikos parodimus atsakymo iki šiol negavau. taip pat siunčiau ir Vitalij 77 irgi atsakymo kas gali būti per beda negavau.


Paskutinį kartą redagavo Autodiagnostika Sek Sau 09, 2011 12:58. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Sau 09, 2011 12:33 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
NIKVIRA rašė:
Jurek rašė:
Labas visiems. autodiagnostika svetaineje pamaciau, kad diagnostika atlieka nuo 96m automobiliams. Pas mane Laguna 94 metu ir KARTAIS ji laaaabai sunkai uzsiveda, saudo ir trukcioja... Nejaugi mano auto negalima atlikt diagnostikos?

Jusu atveju diagnostika daroma ne kompu o kita iranga ( duju analizatorius, oscilogrofas, motortesteris ir patirtis......).
Ne visi servisai to turi o jeigu ir turi tai nemoka naudotis. 8)



Meistras kuris dirba su siuo įrenginiu moka tuos oscilografus taisyti tai kad elektronikoj jis supranta, vienas iš pirmųjų dirbo Clavis servise būtent elektronika, auto elektronika, auto elektrikas, patirtys elektronikoj, radiotechnikoj ir darbe su auto virs 25 metu. o del darbo su Auto tai Nikvira neklaidinkit žmonių paspaudus ant Renault logo parašyta Renault tik nuo 1997 metu. Nors per jungti adatos žiūrėjom Laguna 1996 metu su 12 kontaktu jungtimi. Taip pat manau tema ne tam skirta kas kietesnis ir pas kuri kiečiausia įranga. Kol kas galiu pasakyti viena po diagnostikos Stumbru 15 pas mus buvo jau 2 auto. Kažkodėl ten nesugebėjo prisijungti prie auto kompu, paskutinis buvo Audi A6 1997m 2,5 dyzelis. Mums pavyko žmogus mate viska realiu laiku galiu duoti jo numeri paskambinsit patys paklausit pas ji jam nėra reikalo meluot manau.

Sėkmingai aptarnauta daug Renault auto ypač Espacu ir Laguna II ta galima pamatyti paspaudus mano web užrašu knyga. Atliktu darbu sąrašas taip pat galiu duot ir numerius žmoninu kuriems mes padėjom, manau jie nemeluos nes jiems nėra tikslo meluot.

Galit aišku rašytis komentarus bet ne jums spręsti blogi mes ar geri tam yra klientai ir jie vertina žmogaus darbus, o ne kiti meistrai iš kitu miestu kurie nemato o jau vertina kas ir kaip dirbama ir vertinama. Žmones su laiku patys atskirs kur kreiptis ir pas ką, pas mus irgi buvo ir po Sostenos daug auto ir Renault ir Volvo auto.

Aš turiu temas ir kituose forumuose man patiko kaip pasielgė BMW ir Mercedes forumai jie nerėkaudavo o tyliai paskambino ir susitarė dėl diagnostikos aš net nežinojau kad jie iš tu forumu. Vienas iš jų buvo net klubo valdybos narys. Jie įvertino kas ir kaip daroma ir kaip dirbama ir ar žmogus žino ką šneka ir apie ką šneka. ir iš tu forumu aptarnauta jau ne viena auto. Taigi sakau dar karta žmones vertina kas ir kaip dirba, o ne žmones sėdantis kituose miestuose prie kompu.

dar noriu pasakyt kad aš pats nedirbu su Auto ir įranga tam yra meistras aš atlieku vadybininko darbus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Sau 09, 2011 15:13 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
ne nu nejuokink zmoniu kam idomu tavo kombainas legalus ar ne jis vistiek liks general purpose scanneris ka tai reiskia o tai reiskia kad jis nera patikimas konkreciai siuo atveju imant Renault marke...... kaip ir vitalij rase padirbk su Clip`u ar bent DDT tada galesim susisneket..... autodiagnostika ir autoelektronika yra didele bedugne skyle i kuria reikia investuoti daug ir vien kombaino neuzteks juolabiau kaip suprantu jus uzsiimat vien autodiagnostika..... suprasciau eiliniam garazui ar autoservisui taip to gal pilnai uztenka bet vien tuom specelizuojantis tai yra tinkantis viskam tuopaciu ir niekam irenginys..... suprasciau kad kombainas butu naudojamas norint tureti palaikyma nelabai populiarioms markems kur OEM ar OEM lygio irangos neapsimoka pirkti..... bet dabar uzsiimat vien autodiagnostika ir apsiribojat vienu kombainu? atsiprasau bet tai kaip tuom biski uzsiimanciu tikrai atrodo juokinga :D

Cituoti:
Meistras kuris dirba su siuo įrenginiu moka tuos oscilografus taisyti

nesuprantu kam oscilografus taisyt? su juo reikia dirbti ir teisingai interpretuoti gaunamus duomenis.......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Sau 09, 2011 15:47 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Norėjau pasakyt kad žmogus kuris dirba su oscilografu gali prireikus ji pats ir sutaisyt. Dar karta sakau kol kas mums ir šitos įrangos užtenka, o dirbu ne jums o klientams ir kai kuriems visiškai nerupi kas ir kaip remontuojama svarbu kad butu suremontuota. DDT irgi turim. O kombainas ne kombainas kol kas kiek buvo Renault viskas buvo gerai išverčiam visa elektronika iki žarnų ir dar toliau. Su laiku gal ir pirksim Clipa bet šiuo momentu jis mums nereikalingas. Matom ir slegi ir Common rail slegis Egr vožtuvo darbas, testuojama ir pompa ir Immobilaizerio įrankiai gan stiprus. Iki kortu pririšimo. ir dar daug kitu testu ir sistemų testavimu taigi nėra prasmes pirkti Clipo.

O jus sakot rašysim komentarus manau tam yra kita skiltys o mano temoje turėtu rašyt komentarus žmones kuriems aš padėjau ir reiks sulaukti jų komentaru nes žmogus gyvendamas net ne Lietuvoje manau objektyviai vertint negali kas gerai o kas blogai. Aišku kiek žmonių tiek nuomonių. Ir manau nemandagu nurodinėti kitam su kuo jis turi dirbti aš gi jums nenurodinėju, ir šita tema buvo skirta ne meistru ginčams o bandant padėti žmonėms ir tik jiems spręsti kas gerai o kas blogai. Asmeniškai išsiunčiau duomenis ir Nikvira ir Vitalij 77 vienos lagunos II duomenys prašydamas pagalbos net prieš naujus iki šiol negavau pasiulimu išspręsti bėdai. Žmogus pats buvo Nikviroj galiu duot jo numeri paskambinsit paklausit kas ir kaip dirbama ten ir kaip dirbam mes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 10, 2011 11:05 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Vas 05, 2009 11:41
Pranešimai: 186
Miestas: Vilnius, Stumbru 15, šalia PC PANORAMA
Autodiagnostika rašė:
Norėjau pasakyt kad žmogus kuris dirba su oscilografu gali prireikus ji pats ir sutaisyt. Dar karta sakau kol kas mums ir šitos įrangos užtenka, o dirbu ne jums o klientams ir kai kuriems visiškai nerupi kas ir kaip remontuojama svarbu kad butu suremontuota. DDT irgi turim. O kombainas ne kombainas kol kas kiek buvo Renault viskas buvo gerai išverčiam visa elektronika iki žarnų ir dar toliau. Su laiku gal ir pirksim Clipa bet šiuo momentu jis mums nereikalingas. Matom ir slegi ir Common rail slegis Egr vožtuvo darbas, testuojama ir pompa ir Immobilaizerio įrankiai gan stiprus. Iki kortu pririšimo. ir dar daug kitu testu ir sistemų testavimu taigi nėra prasmes pirkti Clipo.

O jus sakot rašysim komentarus manau tam yra kita skiltys o mano temoje turėtu rašyt komentarus žmones kuriems aš padėjau ir reiks sulaukti jų komentaru nes žmogus gyvendamas net ne Lietuvoje manau objektyviai vertint negali kas gerai o kas blogai. Aišku kiek žmonių tiek nuomonių. Ir manau nemandagu nurodinėti kitam su kuo jis turi dirbti aš gi jums nenurodinėju, ir šita tema buvo skirta ne meistru ginčams o bandant padėti žmonėms ir tik jiems spręsti kas gerai o kas blogai. Asmeniškai išsiunčiau duomenis ir Nikvira ir Vitalij 77 vienos lagunos II duomenys prašydamas pagalbos net prieš naujus iki šiol negavau pasiulimu išspręsti bėdai. Žmogus pats buvo Nikviroj galiu duot jo numeri paskambinsit paklausit kas ir kaip dirbama ten ir kaip dirbam mes.


Nori musu pagalbos ar konsultacijos? Gerai, bet atvaziok su auto arba paskambink telefonu. Dauguma diagnostu
tarpusavyje bendrauja ir konsultojasi, cia norma.
Taciau mums nera noro ziureti i tos parametrus padaryti su iranga kuri mes nenaudijom ir kurie buvo mums atsiusti . Nori pagalbos - atvaziok arba vienas arba su klientu.
Kas liecia jusu Boss V30- bloga iranga Renault. Cia ne tik mano nuomone. Kombainas, daugiau neko. 8)
O geri diagnostai iseina ne is tu zmoniu kurie pries tai taise elektronika o is tu kurie pries tai dirbo su varikliais.
Cia irgi ne tik mano nuomone o daugiametis pastebėjimas pasaulyje. Kam diagnostui mokėti taisyti oscilografa???? Jam reikia su juo dirbti! Patikimesniu prietaisu nesu mates.
maties.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 10, 2011 20:24 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Kam diagnostui mokėti taisyti oscilografa???? Jam reikia su juo dirbti! Patikimesniu prietaisu nesu mates.

Tai man rašo žmogus dirbantis servise po kurio pas mane jau buvo 2 mašina, tai reikėjo pajungti oscilografą prie Lagunos II kuri buvo pas jus užvakar. Kažkodėl net kapoto nebuvot pakele. (ta sakė žmogus man gal melavo gal ne jau nesvarbu )

Jūsų beda kad neišnagrinėjot įranga su kuria mes dirbam būtumėt žinioje Autoboss v30 turi savyje funkcija 4 kanalu oscilografas.

Parašysiu viena vieninteli komentarą, jus sakot dirbu su kombainu tai kodėl ponai iš Nikvira serviso su clipu nesugebėjo pririšti purkštuku ant Renault laguna II tiek to nesugebėjo tai nesugebėjo bet nors dėl mandagumo galėjot kapota atidaryt diagnostikos metu. Kritikuojat įranga Autoboss V30 net nedirbdami su ja, tiek to kiek žmonių tiek nuomonių. Buvo vienas atvejis jeigu kas žino ant Renault ir Audi ir ant kai kuriu VW yra tokia sistema ABS TEVES tai va ant Lagunos buvo perrašytas ABS blokas tai išaiškinta diagnostikos metu, vieni meistrai su Clipu iki pamėlynavimo norėjo prisijungti prie ABS sistemos aišku nepavyko nes ABS blokas perrašytas jame buvo įpustas Audi softas kaip nekeista, tai va su tuo kombainu pavyko labai greitai prisijungti ir pamatyti klaidas ir parametrus, taip pat buvo jau ne vienas atvejis kad per Renault programa buvo sėkmingai prisijungta ir nuimti parametrai iš VW auto. Ir dar noriu pasakyti per visa laiką kiek dirbu nei vieno karto nesakiau kas ir kaip dirba ir nenurodinėju kitiems ką ir kaip ir su kuo dirbti. Ir skaitykit ką rašau o aš rašiau kad gerai turėti ir dilerine įranga ir kaip jus vadinat kombainas, nes kombainas kaip nekeista gali jungtis prie auto o dilerine įranga kartais ir negali ypač kai yra perrašytas pagrindinis kompiuteris arba jo duomenų perdavimo protokolas. Gerbkim vieni kitus dirbam dėl žmonių ir jiems spręsti kas ir kaip daroma ir dirbama. Kaip nekeista jus sakot kombainas Autoboss yra SPX o SPX rašo softus ir Renault clip įrangai.
O taip pat turiu viena pažįstamas meistras jis dirba servise jie ten turi Legalu įrenginy diagnostikai BOSH KTS tai va mano kombainas turi tokį pat diagnostikos software kaip ir Bosh KTS gal ne visoms auto bet Mercedes, Audi, na visa vag grupe, BMW, Volvo. kai kurie made in France auto, Asia regiono auto daug kitu modeliu turi toki pat software diagnostikai kaip ir Bosh kts. va jums ir kombainas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 24, 2011 16:05 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Vas 05, 2009 11:41
Pranešimai: 186
Miestas: Vilnius, Stumbru 15, šalia PC PANORAMA
Autodiagnostika rašė:
Kam diagnostui mokėti taisyti oscilografa???? Jam reikia su juo dirbti! Patikimesniu prietaisu nesu mates.

Tai man rašo žmogus dirbantis servise po kurio pas mane jau buvo 2 mašina, tai reikėjo pajungti oscilografą prie Lagunos II kuri buvo pas jus užvakar. Kažkodėl net kapoto nebuvot pakele. (ta sakė žmogus man gal melavo gal ne jau nesvarbu )

Jūsų beda kad neišnagrinėjot įranga su kuria mes dirbam būtumėt žinioje Autoboss v30 turi savyje funkcija 4 kanalu oscilografas.

*****
O taip pat turiu viena pažįstamas meistras jis dirba servise jie ten turi Legalu įrenginy diagnostikai BOSH KTS tai va mano kombainas turi tokį pat diagnostikos software kaip ir Bosh KTS gal ne visoms auto bet Mercedes, Audi, na visa vag grupe, BMW, Volvo. kai kurie made in France auto, Asia regiono auto daug kitu modeliu turi toki pat software diagnostikai kaip ir Bosh kts. va jums ir kombainas.


Nuo kada Autoboss v30 turi 4 kanalu oscilografa ??? Nemaciau ir net negirdejau apie ta.........nebent pas jus koks nors
spec. ekskliuziv. variantas. :D
Grafini rezima turi jau dauguma skaneriu, taciau tai net is toli nepriligsta osciloskopui. Cia skirtingi dalykai . 8)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 11:25 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Geg 10, 2009 10:38
Pranešimai: 351
Kažkodėl man lagunaII dci veikia ir be pririšimo. Taj reikia juos pririšti ar ne? Jei reikia tai einu ieškot kokiu raudonų triusikų, kad visus purkštukus pririščiau prie ko nors.

_________________
Laguna II, 1,9 dci (88) 2003


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 11:35 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Sau 31, 2011 02:51
Pranešimai: 119
juozas rašė:
Kažkodėl man lagunaII dci veikia ir be pririšimo. Taj reikia juos pririšti ar ne? Jei reikia tai einu ieškot kokiu raudonų triusikų, kad visus purkštukus pririščiau prie ko nors.


Ir galima priristi ir ne. Tai nera butinybe. Jei leidzia kompas pririsk..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 14:33 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Geg 10, 2009 10:38
Pranešimai: 351
Pririšau prie ventiliatoriaus sparnuotės :roll:
Va dabar tai važiuosiu. :victory:

_________________
Laguna II, 1,9 dci (88) 2003


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2011 18:59 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
juozas rašė:
Kažkodėl man lagunaII dci veikia ir be pririšimo. Taj reikia juos pririšti ar ne? Jei reikia tai einu ieškot kokiu raudonų triusikų, kad visus purkštukus pririščiau prie ko nors.

Cituoti:
Pririšau prie ventiliatoriaus sparnuotės :roll:
Va dabar tai važiuosiu. :victory:


Ar kartais nesumaisete forumo skilties? Humoro skyrelis - kitoje vietoje :)

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2011 19:06 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Geg 10, 2009 10:38
Pranešimai: 351
už tą "humorą" žmonės pinigus sumoka. Gal kartais paskaitys ir praeis noras įkliūti.

_________________
Laguna II, 1,9 dci (88) 2003


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2011 19:18 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
juozas rašė:
už tą "humorą" žmonės pinigus sumoka. Gal kartais paskaitys ir praeis noras įkliūti.

O Jus zinote gamintojo rekomendacijas, kaip atlikti purkstuku keitima? Zmones uz daug ka moka - ir dalis tu pinigu sumokama uz automobilio garantija. Ar manote,kad pas garazini pakeitus is lauzyno imta purkstuka isliks gamintojo garantijos? :roll:
Ne visu situacijos vienodos :wink:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2011 19:33 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Geg 10, 2009 10:38
Pranešimai: 351
Gamintojo garantijos yra gamintojo autorizuotam servise.

_________________
Laguna II, 1,9 dci (88) 2003


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2011 22:13 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Sau 31, 2011 02:51
Pranešimai: 119
juozas rašė:
už tą "humorą" žmonės pinigus sumoka. Gal kartais paskaitys ir praeis noras įkliūti.


Cia humoristas yra tas kuris tau tvarko, ir nepaaiskina. Uztat ir moki pinigus....
O tu zinai kam reikia priristi? Kiti negali priristi del netinkamos yrangos!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Vas 04, 2011 07:14 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
juozas rašė:
Gamintojo garantijos yra gamintojo autorizuotam servise.

Taip. O autorizuotam servise nepririsa keiciamu purkstuku? :D

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 22, 2012 20:11 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Nauja paslauga programiškai atjunginėjam Immobilaizerius EGR vožtuvus LAMBDA zondus suodžiu filtrus DPF išsamiau čia http://autodiagnostika.ucoz.net/index/issamiau/0-92

kad butu lengviau Renault modeliai pagal kompus čia pilnas sąrašas atsiprašom jeigu nėra jūsų modelio

DPF REMOVE suodžiu filtru atjungimas
BOSCH : EDC 16C3 – 16C36 – 16CP33 – 17C11 – 17CP19
RENAULT CARS BOSCH EDC 16

RENAULT ESPACE 2200 DCI 150CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT ESPACE 2000 DCI 16V 130CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT ESPACE 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT ESPACE 2000 DCI 16V 175CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT LAGUNA 1900 DCI 115CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT LAGUNA 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT LAGUNA 2200 DCI 150CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT LAGUNA 2200 DCI 140CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT ESPACE 2200 DCI 140CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT LAGUNA 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT LAGUNA 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT LAGUNA 2000 DCI 16V 175CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT LAGUNA 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT LAGUNA 1900 DCI 110CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT LAGUNA 2000 DCI 16V 175CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT LAGUNA 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT LAGUNA 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT MEGANE III 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT LAGUNA 2200 DCI 150CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE II 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MEGANE II 2000 DCI 16V 175CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT MEGANE II 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MEGANE II 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 115CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT LAGUNA 2200 DCI 150CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE II 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE III 1900 dCi 130CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C36R3
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MASTER 2500 DCI 120CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 110CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT SCENIC III 1900 dCi 130CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MEGANE III 1900 dCi 130cv BOSCH EDC 16C36
RENAULT MEGANE III 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MEGANE II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT MEGANE II 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MEGANE II 2000 DCI 16V 175CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MEGANE III 1900 dCi 115CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MEGANE III 1900 dCi 130cv BOSCH EDC 16C36
RENAULT MEGANE II 2000 DCI 16V 175CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT KOLEOS 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C3-9.2
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C3-9.2
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3-9.2
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT SCENIC II 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 120CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT SCENIC II 1900 DCI 130CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT SCENIC II 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT SCENIC II 1900 dCi 130CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT VEL SATIS 2200 DCI 106CV BOSCH EDC 16C3-9.21
RENAULT VEL SATIS 2000 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16CP33

RENAULT CARS SIEMENS SID 30X

RENAULT CLIO III 1500 DCI 86CV SIEMENS SID 301
RENAULT CLIO III 1500 DCI 105CV SIEMENS SID 301
RENAULT CLIO III 1500 DCI 105CV SIEMENS SID 305
RENAULT FLUENCE 1500 DCI 105CV SIEMENS SID 305
RENAULT KANGOO 1500 DCI 105CV SIEMENS SID 301
RENAULT MEGANE II 1500 DCI 105CV SIEMENS SID 305
RENAULT MEGANE II 1500 DCI 106CV SIEMENS SID 305
RENAULT SCENIC II 1500 DCI 105CV SIEMENS SID 301
RENAULT SCENIC II 1500 DCI 106CV SIEMENS SID 301
RENAULT SCENIC III 1500 DCI 110CV SIEMENS SID 305

RENAULT COMMERCIAL CARS BOSCH EDC 16

RENAULT MASTER 2000 DCI 90CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT MASTER 2500 DCI 100CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MASTER 2500 DCI 120CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MASTER 3000 DCI 140CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MASTER 3000 DCI 135CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MASTER 2500 DCI 150CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MASTER 2500 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT MASCOTT 3000 DCI 116CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT MASCOTT 3000 DCI 160CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT TRAFIC 2000 DCI 90CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT TRAFIC 2000 DCI 90CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT TRAFIC 2000 DCI 115CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT TRAFIC 2000 DCI 115CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT TRAFIC 2500 DCI 120CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT TRAFIC 2000 DCI 120CV BOSCH EDC 16CP33
RENAULT TRAFIC 3000 DCI 140CV BOSCH EDC 16C3
RENAULT TRAFIC 2500 DCI 150CV BOSCH EDC 16C36
RENAULT TRAFIC 2500 DCI 16V 150CV BOSCH EDC 16C36

RENAULT CARS BOSCH EDC 17
RENAULT MEGANE III 2000 160CV BOSCH EDC 17CP19/15/P659

RENAULT COMMERCIAL CARS BOSCH EDC 17
RENAULT MASTER 2300 DCI 125CV BOSCH EDC 17C11/15/P720


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui