Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Bal 19, 2024 08:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Geg 17, 2010 14:35 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Visu auto diagnostika ne tik klaidu taisymai.
Nauja paslauga programiškai atjunginėjam EGR IMMOBILAIZERI DPF suodžiu filtrus ir LAMBDA ZONDUS išsamiau čia nuoroda http://autodiagnostika.ucoz.net/index/issamiau/0-92


RENAULT : TWINGO, TWINGO phase2,CLIO,CLIO2,CLIO II phase2,THALIA/SYMBL,CLIOV6,CLIOV6 ph2,MEGANE/SCENIC,MEGANE II,SENIC II,LAGUNA,LAGUNA phase2,LAGUNA II,SAFRANE,VELSATIS,ESPACE,ESPACE II,KANGOO,KANGOO MUX,TRAFIC/TRAFIC II,MASTER/MASTER RWD, MASCOTI,SPIDER,SUPER 5,EXTRA,R19,R21/SAVANNA,R25.ALPINE.



Visu auto diagnostika ne tik klaidu taisymai.
Hyundai automobilių imobilizatorių įrankiai,testavimai ir testų duomenų išsaugojimas
Volkswagen Immobilizer III.įrankiai;
Dėl pilno auto sąrašo žiūrėkit saitą
EUROPE:MERCEDES all,SMART,BMW all,MINI, VW all,AUDI all ,VOLVO,Seat,Skoda, Peugeot, Citroen, Opel, , VOLVO, FORD, LANCIA, Landrover; Porshe.Renault.
Japonija: TOYOTA, LEXUS, HONDA, ACURA,MITSUBISHI all 2005-ir nuo 2006-2009, NISSAN all, . Infiniti all,MAZDA, SUBARU 1996-2005, SUZUKI (OBD II) Isuzu (OBD II);
Korėja:Hyundai, Kia all ; DaewooAMERIKA:Chrysler (OBD II), Ford, GM
BUSAI FORD. MERCEDES .PEUGEOT busai, FIATU Busai, Busai, VIANO,VITO.TRANZIT, PARTNER ir t,t APTARNAUJAM LIMUZINUS LINCOLN IR T.T
Kai kuriu mašinų modeliai nuo 1986-2009 metų; apimam ir Hibridus

mūsų saitas http://autodiagnostika.weebly.com arba naujas domenas http://autodiagnostika.ucoz.net

ne tik kodu taisimai bet ir pilna auto sistemų diagnostika
Vilnius 867297928


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: auto
avto autoboss.jpg
avto autoboss.jpg [ 72.75 KiB | Peržiūrėta 19579 kartus(ų) ]


Paskutinį kartą redagavo Autodiagnostika Šeš Rgs 22, 2012 19:59. Iš viso redaguota 7 kartus.
Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Geg 29, 2010 07:46 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Ant dienų teko padirbėt su RENAULT ESPACE IV 2005 metu galiu pasakyti kad navarotu aišku ten yra ir jų puse galėtu ir ne būt, nuimta 23 klaidos. Mašina pati graži bet elektronikos lygis labai prastas. Visos klaidos buvo susijusios su elektronika ir variklio valdymu na buvo pora ir kad blogas cilindras ir dar kad ABS blogai dirba.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Geg 29, 2010 08:26 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2005 20:52
Pranešimai: 456
Miestas: Vilnius
Kiek kainuoja jusu diagnostika espace 3 2.0l? Kol kompiuteris neisimeta klaidos variklis purtosi, pulsuoja gazuojant, gesta. kai isimeta joku bedu.

_________________
Veža Grand scenic 3 dinamque tom tom
Grand espace 2.0T savartyne
Laguna ph2 1.8 16v parduota
Lietuvoje Espace ph3 2.0 8v
Nostalgija R19 ph2 1.8 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bir 14, 2010 12:15 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Lap 08, 2009 14:21
Pranešimai: 217
Miestas: Vilnius
Autodiagnostika rašė:
..., nuimta 23 klaidos....

Klaidos taisymas-40lt - is jusu puslapio
reiskias zmogus sumokejo 23 x 40 = 920 lt kad pataiset 23 klaidas?

ar kaip cia suprast?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bir 14, 2010 13:33 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Darant pilna diagnostika į ta kaina viskas įeina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lie 09, 2010 16:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Gerbiamieji žmones turiu viena prašymą, kada skambinat dėl diagnostikos sakykit prašau kad mašina buvo servise ir kažkas gali būti netvarkoj net po remonto, nes jau nepirmas kartas kai žmones atvažiuoja iš servisu ir nesako kad buvo kažkas tvarkyta nėra pagrindo ko bijot aš jūsų nesuvalgysiu tiesiog nenoriu rizikuot savo aparatūra, pasakikit buvo tas ir tas, kada prisijungi o tau meta pilna kodu kad trumpas ant grandines arba ant žemes. Arba daug skundu su AIRBAGAIS klausinėju visada buvo suveikimas ar ne, nes tada meta AIRBAGO KLAIDA PASTOVIAI. ŽMONES NETYLĖKIT NĖRA KO BIJOT SAKYKIT KAD MAŠINA PO SERVISO.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lie 09, 2010 23:04 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Lap 08, 2009 14:21
Pranešimai: 217
Miestas: Vilnius
zmones nebijo, tik greiciau Jum protelio truksta

p.s. toks jau ispudis is jusu rasysenos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 16:43 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
xexe norėjot žeist nesigavo tiesiog ne karto jau atvažiuoja prašo diagnostikos sėdi tyli sakau tvarkė mašina kas nors, sako ne po to meta klaidas kad tas ir anas, sakau buvot servise sako taip, sakau kodėl iš karto nesakot, aš tiesiog bijau už savo įrangos gedimus nes kai meta kad trumpina pastoviai tik dėl to, o proto man netrūksta tiesiog reik suprast kad ir aš noriu žinot nuo ko pradėt va ir viskas. JUK NESUNKU SAKYT KAD BUVAU SERVISE TVARKĖ TA IR ANA. TARKIM ŠIANDIEN ŽIŪRĖJAU MERCEDES A KLASES IŠKART IŠMETĖ KAD BUVO KEISTAS KURO SIURBLYS,KLAIDA META, BET ŽMOGUS IŠKART SAKO KAD BUVO MASINA SERVISE, O DĖL PROTO MAN JO TIKRAI NETRŪKSTA TUO LABIAU TURIU MEISTRĄ SU 30 METU PATIRTIMI.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 17:01 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Lap 08, 2009 14:21
Pranešimai: 217
Miestas: Vilnius
net nebandziau izeisdinet, tiesiog konstatuoju fakta


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 17:14 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
prasau pasakiti konkreciai kame truksta proto?
tame kad as noriu zinot kad masina buvo servise ar kame ?


Paskutinį kartą redagavo Autodiagnostika Šeš Lie 10, 2010 17:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 17:17 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
Autodiagnostika rašė:
xexe norėjot žeist nesigavo tiesiog ne karto jau atvažiuoja prašo diagnostikos sėdi tyli sakau tvarkė mašina kas nors, sako ne po to meta klaidas kad tas ir anas, sakau buvot servise sako taip, sakau kodėl iš karto nesakot, aš tiesiog bijau už savo įrangos gedimus nes kai meta kad trumpina pastoviai tik dėl to, o proto man netrūksta tiesiog reik suprast kad ir aš noriu žinot nuo ko pradėt va ir viskas. JUK NESUNKU SAKYT KAD BUVAU SERVISE TVARKĖ TA IR ANA. TARKIM ŠIANDIEN ŽIŪRĖJAU MERCEDES A KLASES IŠKART IŠMETĖ KAD BUVO KEISTAS KURO SIURBLYS,KLAIDA META, BET ŽMOGUS IŠKART SAKO KAD BUVO MASINA SERVISE, O DĖL PROTO MAN JO TIKRAI NETRŪKSTA TUO LABIAU TURIU MEISTRĄ SU 30 METU PATIRTIMI.


ish tokiu pasisakymu tikrai butu galima suabejoti kompetencija sitoj srityj..... visu pirma kad rodo kad kazkuriu sensoriu ar kitu elementu trumpa tai dar nereiskia kad rizikuoji savo iranga ir tai gan normalus reiskinys sugedus daugumai sensoriu :D antra gal ir galima butu bijoti trumpo i K L ar CAN linijas bet yra vienas bet normali yranga turi apsaugas tai gal dar ir paprasai VAG'u savininku pries atvaziuojant pas tave islupti automagnetolas jei tai neorginali :D (gan dazna problema trumpas i K linija) trecia koks tau skirtumas kas kur buvo kas ka tvarke ar keite ar ne tavo darbas issiaiskinti kas su masina blogai jei klijentas atvaziuoja ne priristi/adaptuoti pakeista dali o tik pasidaryti diagnostika?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 17:21 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
jeigu toks kompetetingas galit man parasit kokiuose atvejuose aparatūra gali sugesti

mano iranga irgi turi apsauga gali dirbti nuo 0,1 v ikio 1000v bet nematau problemos kad as noriu zinot kad masina buvo servise, jeigu jus toks protingas gal galit man parasit kada iranga mato kompiuteri ir variklio sistemas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 17:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
as bendradarbiauju siuo metu su daugybe servisu dar nebuvo skundo dėl mano darbo, ar dar kitu veiksmu, o kad mane bando įžeidinėt dėl kompetencijos ar proto trukumo as ant tokiu daliku nekreipiu dėmesio ir nematau nieko blogo kad noriu žinoti kad masina buvo servise tuo atveju jeigu man skambina žmones.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 18:09 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
Autodiagnostika rašė:
jeigu toks kompetetingas galit man parasit kokiuose atvejuose aparatūra gali sugesti

mano iranga irgi turi apsauga gali dirbti nuo 0,1 v ikio 1000v bet nematau problemos kad as noriu zinot kad masina buvo servise, jeigu jus toks protingas gal galit man parasit kada iranga mato kompiuteri ir variklio sistemas



cia ir durniui aisku kad mato tada kai gyvos K, L arba CAN linijos(priklauso to ant ko kabo) ir kai diagnostine iranga ir jos programine yranga suderinama su tam tikrais protokolais ir programines irangos duombazese yra norimo ''pamatyti'' bloko duomenys....

Cituoti:
as bendradarbiauju siuo metu su daugybe servisu dar nebuvo skundo dėl mano darbo, ar dar kitu veiksmu, o kad mane bando įžeidinėt dėl kompetencijos ar proto trukumo as ant tokiu daliku nekreipiu dėmesio ir nematau nieko blogo kad noriu žinoti kad masina buvo servise tuo atveju jeigu man skambina žmones.

as nieko izeidinet nebandau bet kaip tuom uzsiimdamas biski raukiantis sitoj srityj (visaziniu nera) paskaitau kaikuriuos pasisakymus tikrai kelia sypsena.......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 18:45 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
tai va as irgi pats raukiantis ir dar plius turiu meistra profa manau kalba dėl kompetencijos ir proto trukumo nera aktuali mano atveju. DAR KARTA AIŠKINU NORIU ŽINOT KAD MAŠINA BUVO SERVISE DĖL TO KAD NORIU GREIČIAU IŠSIKAITINTI KAS NEGERAI YRA MAŠINOM ir kaip imanoma greičiau padėt žmogui išspręsti jo beda.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 18:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
Autodiagnostika rašė:
tai va as irgi pats raukiantis ir dar plius turiu meistra profa manau kalba dėl kompetencijos ir proto trukumo nera aktuali mano atveju. DAR KARTA AIŠKINU NORIU ŽINOT KAD MAŠINA BUVO SERVISE DĖL TO KAD NORIU GREIČIAU IŠSIKAITINTI KAS NEGERAI YRA MAŠINOM ir kaip imanoma greičiau padėt žmogui išspręsti jo beda.


pries tai buvo dar kita motivacija bet tai neturi esmes........ sekmes diagnozuojant :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 19:07 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
AČIŪ, SĖKMES IR JUMS.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lie 12, 2010 11:18 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Vas 05, 2009 11:41
Pranešimai: 186
Miestas: Vilnius, Stumbru 15, šalia PC PANORAMA
Autodiagnostika rašė:
DAR KARTA AIŠKINU NORIU ŽINOT KAD MAŠINA BUVO SERVISE DĖL TO KAD NORIU GREIČIAU IŠSIKAITINTI KAS NEGERAI YRA MAŠINOM


????????? 8) ???????????? 8)
Koks skirtumas, buvo, nebuvo...................
Nenoriu izeidineti, bet tik profanai uzduoda tokius klausimus.
Profesionalui nesvarbu kelintas juo servisas is eiles, nes jis apsieme sutvarkiti .......ir anksciau ar veliau ta ir padaris.
O meistras neturintis patirties bijo automobiliu kurie praejo N...servisu ir kur nesugebejo sutaisyti.
Be reikalo tu cia pradejai aikintis........ 8)

jawnas - teisus 8)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 13, 2010 12:57 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Nieko aš nebijau, nesuprantu dėl ko čia tokia neapykanta, dėl vieno dalyko žinojimo kad mašina buvo servise. Kiekvienam meistrui manau dirbti lengviau ir aiškiau jeigu jis žino kas buvo tvarkyta ir kaip. Ir neesme profas ne profas. .


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgp 30, 2010 10:49 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Rgp 30, 2010 10:38
Pranešimai: 14
Sveiki.
Turiu klausimėlį. Žodžiu, neseniai nusipirkau Laguna || 1,9 dci, 88 kw. Niekad prieš tai nesu turėjęs dyzelinės mašinos ir nelabai turiu su kuo palyginti, bet mano supratimu variklis dirba ne visai taip kaip turėtų. Šiaip lengvai užsikuria tiek šiltas, tiek šaltas, ant laisvu dirba normaliai, dėl to priekaištų neturiu. Bet važiuojant, man atrodo, kad trūksta traukos, o paspaudus virs 3000 apsuku meta daug juodo dūmo (manau tikrai daugiau negu turėtų). Bet jokių klaidų nemeta. :roll:
Kiek teko pasiskaitinėti, tai čia gali būt purkštukai blogi, EGR, turbina blogai dirbt ir t.t. Nenorėdamas blaškytis ir ieškot bėdos ten, kur jos galbūt nėra, norėčiau paklausti ar atlikus diagnostiką galima išsiaiškinti pvz ar gerai dirba visi purkštukai, ar 100% funkcionuoja turbina ir t.t.? Ar tiesiog nuskaitote klaidas ir tiek? o kaip tada, jei jų nemeta? Ir kiek tokia diagnostika kainuotu?
Dėkui už informacija. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgp 30, 2010 19:59 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Įranga leidžia viska matom visas sistemas, kaip ant dyzelio taip ir ant benzino, purkštukai, liambda zondai, spaudymas EGR testas, matom visus daviklius, droselines sklendes testas, viska žmogus mato realiu laiku užvedus mašina. VISOS SITEMOS. Įranga pastoviai atnaujinama. yra legali.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 25, 2010 17:45 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 11:18
Pranešimai: 1
sia zinute noriu atsiprasyti Autodiagnostika uz ivykusi nesusikalbejima.

_________________
Artūras

Renault Megane Scenic 1,9 tdi 1999
Volvo XC70 D5 2006
BMW 316i 1995


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 25, 2010 18:06 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Gerbiu visu žmonių nuomones. Bet ateiti kad nebūtu nesusipratimu dėl darbo kokybes prašau palikti komentarus žmonių kas pas mus kreipiasi pagalbos. Taip pat jeigu kas buvo nepatenkintas atsiprašom nors turima įranga turi stipru softa Renault mašinoms ir nemanau kad dėl įrangos kaltes galėjo būt klaidų. Dar karta kartoju kompiuterine diagnostika nuima duomenys iš turimo automobilio kompiuterio labai dažnai pasitaiko kompiuterio gedimai arba jie perrašyti, tada ir sunkumu yra diagnostikos metu. labai dažnai pasitaiko kad stovi kompiuteris nuo benzino o savininkas važinėja ant dyzelio ir atvirkščiai . ypač ant Laguna II modeliu.


Paskutinį kartą redagavo Autodiagnostika Sek Bal 21, 2013 22:34. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 27, 2010 19:00 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Autodiagnostika rašė:
Gerbiu visu žmonių nuomones. Bet ateiti kad nebūtu nesusipratimu dėl darbo kokybes prašau palikti komentarus žmonių kas pas mus kreipiasi pagalbos. Taip pat jeigu kas buvo nepatenkintas atsiprašom nors turima įranga turi stipru softa Renault mašinoms ir nemanau kad dėl įrangos kaltes galėjo būt klaidų. Dar karta kartoju kompiuterine diagnostika nuima duomenys iš turimo automobilio kompiuterio labai dažnai pasitaiko kompiuterio gedimai arba jie perrašyti, tada ir sunkumu yra diagnostikos metu. labai dažnai pasitaiko kad stovi kompiuteris nuo benzino o savininkas važinėja ant dyzelio ir atvirkščiai . ypač ant Laguna II modeliu.

pilnas auto ir funkcijų sąrašas pdf online http://www.autoboss.net/v30/v30function/en/renault/1.5/v_europe_renault_v1.5_20091229_en.pdf

Grybauji. Tavo ziniom pradedu abejoti.Lagunoj II kompas yra priristas prie konkretaus automobilio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 27, 2010 19:37 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
galiu įmesti parametrus vienos Lagunos II 2.0 IDE klaidos dyzelio ir automatas dėže(rašo MEMORY FAULT) o ten mechanika ir softu nesimato ištrinti ir vin kodai ištrinti rašo hieroglifus, ir purkštuku kodu nesimato. Būna įvairiu situacijų net dabar va susidariau LAGUNA II 2001m, 1.9 dyzelis KLAIDA DF066. aiškiai matosi kompas perrašytas arba keistas. neįvesti parametrai vin kodas ištrintas.

Computer identification
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Name Value
MPR reference 8200273436
Supplier 037
Program number 00cb
Vdiag number 10
Software version 9b00
Calibration number 7409
Electronic version 8200095416
Vin code 

Cylinder 1 injector code AAAAAA
Cylinder 2 injector code AAAAAA
Cylinder 3 injector code AAAAAA
Cylinder 4 injector code AAAAAA
per kitus blokus vin kodas matomas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2010 09:04 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13691
Miestas: Šiauliai
Autodiagnostika rašė:

Ar kazko nesupratau, ar siame sarase nera Espace IV elektrinio rankinio? :roll: Kokia iranga naudojate?
Tiesa, neisivaizduoju kas do Espace buvo Jums atvarytas su 23 klaidom :shock: Maniskeje daugiau 5-6 nebuna - pastoviai, kai salta atsiranda EGR (isvalytas visas), oro srauto matuokles, zibintu skaiciuotuvo ir saugyklines klaidos, bet jos gyventi netrugdo... :lol:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2010 09:35 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Energetikas rašė:
Autodiagnostika rašė:

Ar kazko nesupratau, ar siame sarase nera Espace IV elektrinio rankinio? :roll: Kokia iranga naudojate?
Tiesa, neisivaizduoju kas do Espace buvo Jums atvarytas su 23 klaidom :shock: Maniskeje daugiau 5-6 nebuna - pastoviai, kai salta atsiranda EGR (isvalytas visas), oro srauto matuokles, zibintu skaiciuotuvo ir saugyklines klaidos, bet jos gyventi netrugdo... :lol:

Naudoja iranga kuri tinka visiems automobiliams,o is tikro netinka niekam.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2010 17:16 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
man įdomu iš kur žmogus nedirbęs su tokiu prietaisu žino ką jis gali ko negali. na o ta masina su 23 klaidom galėsiu įmesti duomenys ten buvo benzinas. ir turiu prašymą užgauliojimais ir kitais šnekalais nešiukšlinti temoje. aptarnauta sėkmingai daug Renault mašinų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2010 18:45 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13691
Miestas: Šiauliai
Autodiagnostika rašė:
man įdomu iš kur žmogus nedirbęs su tokiu prietaisu žino ką jis gali ko negali. na o ta masina su 23 klaidom galėsiu įmesti duomenys ten buvo benzinas. ir turiu prašymą užgauliojimais ir kitais šnekalais nešiukšlinti temoje. aptarnauta sėkmingai daug Renault mašinų.

Tai, kad Jus net i klausimus neatsakote :roll:
"Ar kazko nesupratau, ar siame sarase nera Espace IV elektrinio rankinio? :roll: Kokia iranga naudojate?"

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2010 19:06 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 17, 2010 14:30
Pranešimai: 21
Energetikas rašė:
Autodiagnostika rašė:
man įdomu iš kur žmogus nedirbęs su tokiu prietaisu žino ką jis gali ko negali. na o ta masina su 23 klaidom galėsiu įmesti duomenys ten buvo benzinas. ir turiu prašymą užgauliojimais ir kitais šnekalais nešiukšlinti temoje. aptarnauta sėkmingai daug Renault mašinų.

Tai, kad Jus net i klausimus neatsakote :roll:
"Ar kažko nesupratau, ar šiame sąraše nėra Espace IV elektrinio rankinio? :roll: Kokia įranga naudojate?"



yra pilnas elektropaletas Espace IV, o įranga legalus diagnostikos kompiuteris Autoboss V30.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui