Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 13:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ket Lie 25, 2013 19:27 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Spa 30, 2011 19:38
Pranešimai: 155
Sveiki. Kazko tiksliai to ko reikia neradau, tad vel pakuriu nauja tema ir tikiuosi jusu pagalbos. Zodziu, situacija tokia, kad sukiojant vaira, kai auto stovi vietoje, pasigirsta keistas traskejimas vairuotojo pusei. Sutraska pora kartu, kai vaira susuki iki galo, ir kai susuki i kita puse. Buvau isitikines, kad atraminiams amortizatoriu guoliams amen, tad nutariau pakeisti juos. Tuo paciu pakeiciau ir amortizatorius, nes jie taip pat nepilno funkcionavimo buvo. Viska surinkus, traskejimas isliko. Tada nutariau nuvaryt i servisa, kad vaziuokle prapurtytu (paciam nebuvo salygu, nes garazas buvo uzimtas). Buvo nustatyta, kad vienas sarnyras kliba, vairo trauke barskanti (vairo trakiu angaliukai sveiki, neklibantys) ir, neva, sakiu ivores isplysusios (nors dar buvo galima vaziuot ir vaziuot). Atsilaisvinus garazui, emiau ardytis viska ir pirkinetis dalis. Kas pakeista:

Abu sarnyrai. Nors vienas dar kazkiek gyvas buvo, bet nutariau nezaist ir pakeisti iskart abu.
Abi vairo traukes. Viena mirusi, kita, kaip pasirode, taip pat. Matomai meistras, kuris tikrino, nenorejo purvintis ir matomai nebuvo apciuopes to "obuolio" (taip, priejimas prie jo kiek sudinokas, t.y. vairuotojo pusei). Tad istikruju buvo abi mirusios.
Sakiu ivores. Nu bala nemate, pakeistos ir jos. Nebrangios.

Viskas surinkus, reziume - traskejimas liko. Tad ar butu galima itarti vairo koloneles gedima ar kokios vairo kryzmes? Jei vaziuoji vos vos judedamas ir susuki pilnai vaira, tai jokio traskejimo nera. Tai vat, tokia "padla" mano renuska uzpuole ir tikiuosi pagalbos sprendziant sia nelaime. :)

_________________
Renault Scenic 2002m. 1.9 dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgp 13, 2013 00:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Spa 30, 2009 16:59
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Pas mane lygiai toks pat gedimas buvo :D . Buvau taip pat įsitikinęs kad atraminiai jau blogi. Pakeitė šarnyrą dešinės pusės. Važiuojant lėtai per duobes jaučiasi kartais nežymus girdždėsys. Spėju ir pas mane tokia liga lenda. Man pačiam būtų įdomu sužinot kas čia. Beje pas mane 1.6 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 14, 2013 08:34 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
Sweiki, daznas variantas cia toms mashinoms kurios vazinejo be apatines apsaugos, ar nuo ilgo stovejimo. Ten brashka vairo koloneles apatine krizme, kuri randasi prie pat sieneles. Kad ja pakeisti reikia ishlupti visa vairo mechanizma ir guma atskirencia salona nuo varyklio skyriaus. Tada truputi pasukus rata i bet kuria puse, ish lauko puses ar tai apacios lengvai prieinama prie pacios krizmes su galvute ir keletu prailginimu. Tai ash pats patyriau ir zinau, kad tai padejo. Visas pakeitimas uztruko apie valanda :D

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 14, 2013 11:34 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Spa 30, 2011 19:38
Pranešimai: 155
Va va, ir as pradejau itarineti, kad gal cia kryzme kalta. Buvau nusiardes salone ta guma, kuri ja apgaubia, bet nei ta kryzme surudijus, nei ka. Nu bet teks tada ardytis ir ziureti, nes jau uzknisa tie traskesiai.

_________________
Renault Scenic 2002m. 1.9 dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 21, 2013 21:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Rgp 19, 2009 11:30
Pranešimai: 19
Sveiki, mano sceniuke taip pat ta pati problemele, t.p. viskas iskrane viena karteli ir per kelis meistriukus, bet nieko neranda, vienas meistras itaria problema koloneleje.
Gal kas susiduret ir kaip gelbejotes nuo traskesiu.

RimvydasDci rašė:
Va va, ir as pradejau itarineti, kad gal cia kryzme kalta. Buvau nusiardes salone ta guma, kuri ja apgaubia, bet nei ta kryzme surudijus, nei ka. Nu bet teks tada ardytis ir ziureti, nes jau uzknisa tie traskesiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 21, 2013 22:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
RimvydasDci rašė:
Va va, ir as pradejau itarineti, kad gal cia kryzme kalta. Buvau nusiardes salone ta guma, kuri ja apgaubia, bet nei ta kryzme surudijus, nei ka. Nu bet teks tada ardytis ir ziureti, nes jau uzknisa tie traskesiai.

Ta krizme nesurudijus tik ish ishhores, bet nuemus stringa lankstai. Ash savojo uzlenkti negalejau...

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Geg 25, 2014 16:07 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Spa 30, 2011 19:38
Pranešimai: 155
Sveiki. Na ka, renukas vel ozius rodyt pradejo. Taigi, reikalas toks. Vaziuojant nedideliu greiciu ir spaudinejant stabdziu pedala, su lyg kiekvienu paspaudimu girdisi negarsus girgzdejimas. Tas garsas labiau girdimas vairuotojo puseje. Sustojus vietoje ir minkant pedala, jokio girgzdesio nesigirdi. Nejau cia koks stabdziu stiprintuvas galetu skleisti ta garsa?

Toliau kita beda. Apie traskejima sukinejant vaira, kai auto stovi vietoje, jau kaip ir aisku, kad kryzme bus mirusi. Bet dabar atsirado girdzdejimas. Jis pasireiskia tada, kai pavyzdziui, isijungi pirma pavara ir riedi letai, ir tada bandai manevruoti tai i viena, tai i kita puse. Didesnis girgzdesys atsiranda, susukus vaira i desine puse. Vaziuojant kiek greiciau, nieko nebesigirdi. Nejau atraminiai guoliai numire? Nors pries ne pilnus metus pakeisti jie.

Ir dar vienas klausimas. Tos atramos, kurios stovi amortizatoriaus virsuje, skleidzia koki specifini garsa nusibaigusios? Klausiu, nes nutinka kartais taip, kad bandant pervaziuoji dirbtini greicio slopinimo kalneli, vairuotojo puseje ziauriai sugirgzda. Bet buna taip, kad to garso nebuna.

_________________
Renault Scenic 2002m. 1.9 dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 20, 2016 17:51 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Bal 10, 2016 09:27
Pranešimai: 21
Mano grante irgi girgzdejo vairas ypac parkuojantis susukant iki galo. Tai paketus amortizatoriu atraminius guolius garsas dingo.
O tas garsas pervazevus kalniuka yra tiek ant granto II tiek ant paprasto senico II. Nepadejo nei amortizatoriaus atramos keitimas nei stabilizatoriaus traukes. Vazuokles patikra nieko nerodo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui