Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 19:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sek Sau 26, 2014 19:17 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Sau 26, 2014 19:02
Pranešimai: 6
Sveiki.Uzstrigo ir neatleidzia automatinio rankinio troso.Norint isjunkti ji mirksi lempute ir meta klaida kad rankinio stabdzio gedimas, blokuoja galinius ratus. Gal kam taip buvo nutike?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Sau 26, 2014 20:16 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 23:02
Pranešimai: 94
reno422 rašė:
Sveiki.Uzstrigo ir neatleidzia automatinio rankinio troso.Norint isjunkti ji mirksi lempute ir meta klaida kad rankinio stabdzio gedimas, blokuoja galinius ratus. Gal kam taip buvo nutike?


Labas.

Mano ESPACE rankinis kartais irgi stringa (neatsileidžia). Bet aš žinau priežastį, vis pasitvarkau kartas nuo karto ir važiuoju, kol visai nutruks trosas. Vienoje pusėje prie pat suporto auselės, kur užsikabina trosiukas, matosi, kad jau pažeistas troselio šarvas, todėl į troso šarvo vidų patenka drėgmės, nešvarumų ir laikas nuo laiko užsikemša bei užsitringa. Tai aš nusiimu ratą, mechaniškai išmankštinu, paskui atkabinęs trosą į šarvo vidų įlašinu WD-40, vėl mankštinu, nuvalau po patepimo atsiradusius nešvarumus. Darau taip kol laisvai juda troselis šarvo viduje. Ir sutvėręs vėl kurį laiką važinėju. Gal kartą per pusmetį taip tenka krapštytis. Iš pradžių maniau, kad suportas, bet atradau, kad pažeistas troselis kaltas. Gal ir pas tave taip?

_________________
RENAULT ESPACE III 1997 m., žydras, 2 l, 84 kW ex
RENAULT ESPACE IV 2006 m., juodas, 2 l, DCI, 127 kW, INITIALE PARIS


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 27, 2014 08:18 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
reno422 rašė:
Sveiki.Uzstrigo ir neatleidzia automatinio rankinio troso.Norint isjunkti ji mirksi lempute ir meta klaida kad rankinio stabdzio gedimas, blokuoja galinius ratus. Gal kam taip buvo nutike?

Ne kartą jau kalbėta šia tema - naudokitės forumo paieška ir viską rasite :!:
viewtopic.php?f=53&t=41552&hilit=rankinis+elektrinis
viewtopic.php?f=53&t=23014&hilit=rankinis+elektrinis

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Sau 29, 2014 13:10 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Sau 26, 2014 19:02
Pranešimai: 6
sramas rašė:
reno422 rašė:
Sveiki.Uzstrigo ir neatleidzia automatinio rankinio troso.Norint isjunkti ji mirksi lempute ir meta klaida kad rankinio stabdzio gedimas, blokuoja galinius ratus. Gal kam taip buvo nutike?


Labas.

Mano ESPACE rankinis kartais irgi stringa (neatsileidžia). Bet aš žinau priežastį, vis pasitvarkau kartas nuo karto ir važiuoju, kol visai nutruks trosas. Vienoje pusėje prie pat suporto auselės, kur užsikabina trosiukas, matosi, kad jau pažeistas troselio šarvas, todėl į troso šarvo vidų patenka drėgmės, nešvarumų ir laikas nuo laiko užsikemša bei užsitringa. Tai aš nusiimu ratą, mechaniškai išmankštinu, paskui atkabinęs trosą į šarvo vidų įlašinu WD-40, vėl mankštinu, nuvalau po patepimo atsiradusius nešvarumus. Darau taip kol laisvai juda troselis šarvo viduje. Ir sutvėręs vėl kurį laiką važinėju. Gal kartą per pusmetį taip tenka krapštytis. Iš pradžių maniau, kad suportas, bet atradau, kad pažeistas troselis kaltas. Gal ir pas tave taip?





Sveikas

Dar nelabai galiu ka ir pasakyti tau, nes masina nusipirkau tik praeita savaite. O su rankiniu man cia taip nutiko nuvaziavus pamokint zmona vaziuoti kedainiu aerodrome, matomai privare gal sniego ant to troso ir prie parduotuves man uzsalo tas rankinis. Bet po 2h atejau paziuret ar galiu vaziuot tai lyg niekur nieko buvo viskas ciki su to rankiniu. Tai dabar kur tik sustojiu as ji atjungiu kad vel nepasikartotu tas pats. O del troso kaip tu sakiai tai reiks butinai paziureti, visko gali būti kad jau pazeistas troselio sarvas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bir 21, 2015 07:37 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Lap 02, 2008 09:05
Pranešimai: 43
Miestas: RADVILISKIS
Sveiki,pradejo sunkiau vaikscioti rankinio stabdzio troseliai,dabar jau yra trosu pirkt pakeitimui,tai sostenoje aiskina kad paprastam scenikui tinka,o grandscenikui kitoks blokas ir trosai nesikeicia,o pas mane kaip tik toks ir yra,gal kas esat esat arde grandsceniko rankinio stabdzio bloka?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lie 01, 2018 13:19 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Bir 14, 2018 20:25
Pranešimai: 1
Sveiki.Nepykit,jei kažkur tokia tema jau buvo.Aš tokios problemos niekur neradau...
Turiu Renault scenic 2003 metų 1.5 dci mašiniuką.Yra tokia bėda su juo.Nėra rankinio stabdžio.Kai užgesinu variklį,stabdis neužsitraukia,nedega lindikacinė lemputė,jokios klaidos nerodo.Patikrinau po vairuotojo sėdyne esantį saugiklių bloką,tai ten neradau stabdžio saugiklio.Jį idėjus,indikacinė lemputė ant rankenėlės ėmė mirgsėti,bet stabdis neveikia ir klaidos vistiek nemeta.Jeigu būtų sugedęs varikliukas,tai klaidą rodytų.Ar ne?Kas gali būti?


Paskutinį kartą redagavo vetruune Sek Lie 15, 2018 18:07. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lie 01, 2018 20:59 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 22:04
Pranešimai: 1119
Miestas: Kupiškis
vetruune rašė:
Sveiki.Nepykit,jei kažkur tokia tema jau buvo.Aš tokios problemos niekur neradau...
Turiu Renault scenic 2003 metų 1.5 dci mašiniuką.Yra tokia bėda su juo.Nėra rankinio stabdžio.Kai užgesinu variklį,stabdis neužsitraukia,nedega lindikacinė lemputė,jokios klaidos nerodo.Patikrinau po vairuotojo sėdyne esantį saugiklių bloką,tai ten neradau stabdžio saugiklio.Jį idėjus,indikacinė lemputė ant rankenėlės ėmė mirgsėti,bet stabdis neveikia ir klaidos vistiek nemeta.Jeigu būtų sugedęs varikliukas,tai klaidą rodytų.Ar ne?Kas gali būti?

Labas. Panašiai buvo, kai nutrūko ( nusioksidavo , nupuvo , ar kažkas panašaus ) laidas kažkur tai po vairuotojo sėdyne ( laidas einantis pynėje , instaliacijoje , valdantis rankinio bloką ) . Reikėjo daug salono išardyti, kol surado kur jis nurtūkęs. Ir taip jau dviems Scenic'ams taip buvo. Čia tik viena iš minčių. Mano auto tai nutrūko apvija rankinio varikliuke. Dėjau kitą.
https://www.youtube.com/watch?v=agjBgKB0CaQ :D

_________________
Espace III 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
Peugeot Boxer 2,8 Hdi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui