Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 01:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Koki auto patartumet pasirinkti(98-99m., 2.0 16V, benzinas) ?
Scenic 51%  51%  [ 23 ]
Safrane 49%  49%  [ 22 ]
Viso balsų : 45
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Safrane vs Scenic
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 19:58 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Bal 28, 2006 14:34
Pranešimai: 113
Miestas: Alytus
Sveiki, noreciau paklausti jusu nuomones apie auto pirkima. Dabar turiu Safrane 94m 2.2l benza, seip automobilis tikrai geras, esu patenkintas bet jau senas, todel noreciau atsinaujinti. :roll:
Galvoju apie du seimyniskus automobilius: Safrane ar Scenic.
Duomenys: 98-99m., 2.0 16V, benzinas ir pan.
Kalbant apie pinigus tai suma turetu buti iki 3200Eu. :)

Noreciau, rimtu atsakymu ne kokiu veju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 20:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
Scenic labiau seimyniska masina. sedesena patogesnes, tiek vaziuojant mieste tiek uzmiesty, taciau ne tokia komfortabili kaip safrane. ji ne tokia stabilim, nes ratu baze trumpesne, salono erdve nuo to taip pat sumazeja, taciau masina praktiskesnes.
safrane, ilgoms kelionems, kaip jau turejes safrane turetum zinoti, kad ji neper geriausia masina vazineti mieste.

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 20:10 
na as uz safrana....... kazkaip man tas scenikas nesusipratimas ant kelio :)

tik sita varikli reiketu safranui ziureti ne 2.0 o bent 2.5 o dar geriau 3.0 kad vaziuotum kaip zmogus :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 20:12 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
paulyz rašė:
na as uz safrana....... kazkaip man tas scenikas nesusipratimas ant kelio :)

tik sita varikli reiketu safranui ziureti ne 2.0 o bent 2.5 o dar geriau 3.0 kad vaziuotum kaip zmogus :lol:


Čia tu nesusipratimas mašinoje, bent vairavai SCENICĄ, manau, kad ne

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 20:20 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
as esu varaves :) ko neesu bandes kitam niekada nekisu ir apie tai nekalbu. kol pats nepatiri tai kitam irgi nelabai ka gali padet.
tiesa, siaip as uz Scenic jei reikia seimynines, praktiskos masinos.

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 21:15 
Atsijungęs
Narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 01, 2004 13:08
Pranešimai: 4936
Miestas: Kaunas
Na safrane šeimynišku vadinti kažkaip man nelimpa. Man šeimyniškas tas į kurį krūva vežimėlių telpa. Todėl į tokį klausima atsakymas paprastas:
jei labiau nori solidumo, dinamiškumo (3l) imi safrane, jei reikia praktiškumo imi scenica o jei nori abiejų dalykų perki abu šiuos renault. :)
P.S. neturėjau nei to nei ano

_________________
Espace 2.2 TD initiale (pereito tūkstantmečio modelis) DZE 00X
saulius@renaultclub.lt +37068645614 (klubo pensininkas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 21:18 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Safranas ligu maisas.Sara ir Franas tuo viskas pasakyta.Sara zyde ,Franas lenkas .Kas gavosi Safranas? :D :D :D Viena taisai, kita genda.Jau is gamyklos ji buvo sugedusi.Trumpas gamybos laikas.Norejo buti MB,uz Renault kaina.Kas gavosi? :D :D :D Vaziuoti malonu.Daug zaisliuku,elektro paketas ir t.t.Nelygios klases.Safranas buvo projektuotas verslininkui,turtingam zmogui.Scenic seimai,darbui.Scenic paprastas.Pradetas nuo R19, po truputi tobulintas.Cia nelygios klases.Su Safranu vaziuoti maloniau,bet remontuoti ne.Klube(forume) Safrano idealaus tikrai nera,o Scenic rasciau bent 5. P.S.Pravaziavau su Safrane, nesinori sesti i Scenic. :D :D :D Galvokit. :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 21:19 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Lap 07, 2006 13:02
Pranešimai: 1067
Miestas: Kaunas
Man kazkaip nei tas,nei kitas nelimpa.Teko vazineti ir su tuo ir su kitu kitu.Scenico vaziavimas man pasirode labai kietas,safrane minkstesne.
Siaip as uz Espeisa.
Bet cia tik mano nuomone :)

_________________
Neįmanoma kažko pasakyti taip, kad nuskambėtų ir protingai, ir gražiai ir
nuoširdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 21:52 
DainiusD rašė:
[
Čia tu nesusipratimas mašinoje, bent vairavai SCENICĄ, manau, kad ne

vairavau nedaug (~30 km) 98 su 1.9 DTi varikliu..........aciu nenoriu.... vairas kaip kokiam troleibuse sumontuotas nu ir siaip salonas....... nu megane, ka noreti :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 22:09 
Kaik kam viena kaik kam kita.Turiu ir as nuomone savo-as uz scenica tdi 1.9varikliu nes pats toki turiu.Birzelio men .nuo tralo pirkau ir is kart i svedus ,gryzau tik gruody.ten trasoje "esdavo"4.5litro--lietuvoje pildamas degalineje "eda"6litrus--man nenuostabu juk Lietuvoje esu jiems -kurie dirba kolonelese valgyt ir reikia.Keikti nekeiksiu man po wpassat jis kaip mersas pagal minkstuma.vietos daugiau,sedi auksciau,vairuoti po pasato --patogiau.Jei del minkstumo pirk omega karavana jei neiperki merso keturakio, del ekonomijos mani --senica dyzeliuka,tik ne bendza


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: taupumas
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 22:11 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Bal 28, 2006 14:34
Pranešimai: 113
Miestas: Alytus
Nenoriu as galingesnes, nes tai salygoja didesnes kuro islaidas. Manau 2l 16V uztenka mieste vazineti. As siaip turiu nusistatyma pries dyzelius ir taip galvoju deti duju iranga. :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 10, 2007 22:36 
oi zmoguti klysti.As dyzeli keikiau apsiputodamas ir draugam sakiau kad gyvenime nebus pas mane dyzelio,bet gyv.priverte ir pirkau su drebancia dusia-- dabar lafa--as patenkintas ir kisenei maloniau,juk vakaruose labai brangu,o bujikes jei desi tai jau tik 4klases(o kaina ju oho)o sanaudos mieste 2litrio bus vis tiek ne maziau kaip 10-10.8ltr.Skaiciuok kas tau geriau.Su pagarba dyzeliu keikejas


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 11, 2007 09:25 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
Nu pataikei zmogau. As asmeniskai turiu Safrane '98 2.0 16V, o zmona Scenic '98 2.0 todel galiu abu variantus palyginti.

Del techniniu sprendimu ir tas ir tas pakankamai tvirtas ir jei gausi gera masina, tai neges nei Scenic'as nei Safrane.

Safrane privalumai:
1. Gana nesunkiai gali gauti xenon
2. Butent ta modifikacija 16V eina su Volvo varikliu (cia nezinau ar privalumas ar trukumas, taciau pastebejimas)
3. Gerokai minkstesne ir maziau triuksmu
4. Didesne ir patogesne (ypac gale)
5. Patogiau isdestytas valdymas, daugiau visko prikista

Trukumai:
-2.0 variklis tikrai mazokas tokiai masinai. Jei kondicionierius isijungia, tai atrodo, kad masina labiau stabdyti nei traukti pradeda.
-Brangesnis aptarnavimas. Tiesiog daugiau visko prikista, kas pabrangina remontus, o ir is principo, kadangi ji visiems atrodo prabangesne, ima daugiau
-Problema su detalemis. Tiesiog Safrane srote yra egzotika. Ta siek tiek kompensuoja tai, kad daugelis daliu Lagunoj ar meganej yra tos pacios. Taciau specifiniu daliu gauti problema. As asmeniskai ieskojau ABS elektronikos, tai neskaitant kad tiko ir Lagunos, bet vargau tikrai ilgai ir gavau nuo safranes... Dar ieskojau posparnio - tai is vis negavau. Sostenoj tas kainuotui ~800 Lt - srotuose sansu rasti nera. Viska perekupai uzsake 10 masinu i prieki... Tai susikonstravau is nerudijancio plieno skardos...

Atrodo tiek.

Scenico privalumai:
-2.0 variklis ji padaro maza zveriuka, kuris gana paklusniai reaguoja i gazo pedala...
-Autobuso efektas - sededamas jauti erdve, kuri atrodo didele. Siaip vaziuoti patogi, nors man visas valdymo ir rankeneliu isdestymas siek tiek lievokas. Norint pasiziureti ar ijungtas AC reikia gerai pasilenkti ir apziureti ar ta maza lempyte dega ar ne...
- Srotai pilni meganu, o praktiskai viskas tinka. Aptarnavimas pigesnis.

Trukumai,

- Gana nepatogios sedynes gale. Gal mano sikna plati, bet man tas ireminimas nepatinka
- negali pasakyti, kad barskalas, taciau atsisedus po safrano atrodo kieta ir barskanti
- reika iprasti prie aukscio. Pirma diena atsisedes labai smarkiai laviravau kad neapversti. Tada supratau, kad posukiuose greitis turi buti mazesnis...
Irgi atrodo tiek. As asmeniskai pavazinejes abiem pirkciau Safrane. Man ji paliko didesni ispudi nei Scenicas, taciau tai subjektyvu...

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 11, 2007 10:43 
isvardinai viska ir palyginimai neblogi tik VIRTUALAU kur kuro sanaudos!?Pas panas varyt tinka ir tas ir tas,tik +senukui kaddar sedynes issimeta ir oi vietos.Del galiniu sedyniu --- nepatogios,bet as ant ju nesedziu!Mano vieta ten kur "baranka"--vaikams jokios sedenes nepatogios


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 11, 2007 11:56 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
Sanaudas as negaliu palyginti, kadangi Safranej pas mane dujos imontuotos (ipurskimas), o Scenic - ADP... Bet, jei planuoji mieste maltis, Scenicas cia bus pranasesnis. Vis tik safrane sunki masina ir ja pastoviai isvinduoti kainuoja. Scenikas bus dinamiskesnis ir pigesnis.

Pas panas Safrane netinka, kadangi ji patogi, bet neskirta pasimaivymui. Norint staigiau spusteleti, tai arba ratai prasikasa, arba nieko nesigauna... Vis tik mase, gabaritai.

Bet panu manau su Renault aplamai nesuviliosi nebent su Megane Cupe...

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 11, 2007 12:15 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Vas 27, 2006 13:01
Pranešimai: 1146
Miestas: Kaunas, SCMAFijozas
vikis1 rašė:
oi zmoguti klysti.As dyzeli keikiau apsiputodamas ir draugam sakiau kad gyvenime nebus pas mane dyzelio,bet gyv.priverte ir pirkau su drebancia dusia-- dabar lafa--as patenkintas ir kisenei maloniau,juk vakaruose labai brangu,o bujikes jei desi tai jau tik 4klases(o kaina ju oho)o sanaudos mieste 2litrio bus vis tiek ne maziau kaip 10-10.8ltr.Skaiciuok kas tau geriau.Su pagarba dyzeliu keikejas

Nesamones sneki - I fazes benzininiame Scenike kolektorius metalinis - masina puikiausiai draugauja su 2 kartos dujine iranga. 4 karta yra privalumas, bet ne butinumas. Vaziavau ir su dyzeliniu sceniku ir su benzininiu/dujiniu - niekada nepersesciau nuo benzo/duju ant saliarkos. Argumentu milijonas (pradedant ekonomija ir baigiant vaziavimo komfortu), bet cia jau reikia skaityti diskusija Dieselvs.LPG.
Pats vairuoju Scenika ir esu laimingas, kad be problemu galiu susitalpinti maza vaika (su paskui ji "keliaujancia" kruva butinu daiktu) bei dideli suni. Ir dar vietos lieka apsciai... Labai langvai modifikuojamas salonas (vienu mygtuko paspaudimu) galima isimti arba uzlengti visas pasostes po viena. bagazineje vietos yra LABAI daug, bes is virsaus neriboja joks bagazines dangtis, o daiktu galima krautis iki pat mashinos lubu :wink: .. Man reikejo seimyninio automobilio - as pasirinkau Scenic.

_________________
Honda Stream, '02, 1,7 VTEC, 125 AG (92 kW)"Ne renault, o uoga!"
Renault Scenic '98 1.6i+LPG -GABALAIS


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 11, 2007 13:03 
Tokiai su 1.6 gali deti ir pirmos kl.jokio skirtumo,bet 2.0 butu smagiau vaziuoti su 4se cia privalumas o ne butinumas.Matai kas darosi del dujiniu yrangu,koks bumas ir priekabumas,kad tik mani istraukti--LIETUVOS VALDZIA__VALIO!!!Kam dabar ta balionu patikra?!mani musti is muziku reik!Del visokiu tokiu prikolu ir pirkau dyzeli--vargo maziau.Asir sakau kad masiniukas ok!Varikli rinkis pagal pinigine.Ir dar ant valdzios noriu pavaryt: svedijoje jei masina su duju yranga-draudima moki tik 65%,mieste nemokamas parkavimas bet kur(ekologiskas kuras)parkavimo laikas neribotas ir t.t.pliusu daug--bet ten ne cia,o minusas vienas koloneliu mazai.Tavo teise rinktis -jei lietuvoje --nezinau jei i vakarus zadi minti tik saliarka,ir pigiau ir ekonomiskiau o ir nuo ukininku gali gauti ir uz dyka ir 50%


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 11, 2007 13:14 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
PS:

Pagal patvirtintas tech. apziuros taisykles I kartos iranga negalima masinom su lambda zondu.

(O gal nusisneku, bet lyg ir taip isskaiciau taisyklese)

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 11, 2007 13:35 
pirmos ,antros kartos lembda yra atjungiama visai per rele,tik perejus ant benzo relei sudirbus lemdas pradeda veikti(kiti vadina emuliatorius)praktiskai paprasta rele.Ketvirta karta kaip jus vadinate turi originalu(skirtas pagal indiv.masina)kompa arba liaudiskai apgavika,jis neatjungia lemdo ir pagal kuro padavima atidaro oro srauta o numetus gaza suvelina uzdaryma oro kad nebutu suvio.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 11, 2007 15:14 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
Supainiojote viska taip, kad neimanoma.

Tai kuo jusu nuomone skiriasi I ir II kartos?

II kartoj joka lembda neatjungiamas.

IV karta tesingai, turi savo kompiuteri, tik jis yra visiskai vienodas visoms masinoms. O jam ir nereikia buti skirtingam, todel, kad jis pats nieko neskaiciuoja: jis ima duomenis is benzininio kompiuterio, padaro reikalingas korekcijas ir siuncia valdymo signalus dujiniams purkstukams. O visu lemdda ir kitus signalus apdoroja benzininis kompiuteris...
Beja IV kartoje kiekvienam cilindrui statomas atskiras duju purkstukas

Tai ka Jus bandote cia pavadinti IV karta, tai man arciau III kartos, bet apie ja as labai mazai gilinausi, todel galiu nusisneketi. Tik zinau, kad ji taip pat turi savo atskirus purkstukus... ir nieko nevelina, nes ten suviai kaip ir benzinu - laaaaabai mazi ir nepavohingi (kaip ir IV kartos)

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 09:17 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
Tai ar padejom apsispresti? (10 balsavo uz scenic, 10 uz safrane) :D

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 10:05 
Sveiki, man labiu patinka scenic, nes lubos aukščiau, kai sėdžiu patogioje pozoje ant vaikino kelių nesidaužo galva į lubas...rinkitės patogumus :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 10:17 
Jei vasario men. mane vel i merus isrinks, visa savivaldybe Scenicais aprupinsiu :!:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 10:27 
Taraskevicius rašė:
Jei vasario men. mane vel i merus isrinks, visa savivaldybe Scenicais aprupinsiu :!:


Kaip Jums ne geda, kolega ? Jus visai nesusimasote apie ekologija, apie musu salies ateiti... Zadote aprupinti savivaldybe dvokianciais-smirdanciais-tersianciais aplinka Scenikais... :shock: Feeeee...
As - tik uz dviracius, SeagWay'jus, kojos, bei visuomenini transporta ! O su tokiom paziurom - Jusu kelias tik i bendroves "Konsole" jaun. juriskonsulto patarejo etata ! Sekmes rinkimuose, kolega... :twisted:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 10:53 
Tai gerai jei vasarą, o jei pavasaris, ruduo, galų gale žiema, o kaip šukuosena, jūs tai tą "gondonkę" užsidėsite, o mano tokie gražūs plaukai aš noriu juos parodyti, o ir purvas ir balos, mano pėdkelnes aptaškys, baikit senoliai baikit, o jei dar kokios paslaugos po panelę užsinorėsite kaip gi daba ant to dviračio...nei pasislėpsi ...jokio priivatumo......Scenicas neturi alternatyvos


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: hmm
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 14:08 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Bal 28, 2006 14:34
Pranešimai: 113
Miestas: Alytus
Kokius vejus cia kalbat? :?
Nu seip dbr einu link apsisprendimo apie Scenica. Dar noriu paklaust ar geriau ji imti 1.6l 16V ar 2.0l varikliu? ir ar juose buna klima? :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: hmm
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 14:11 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 19, 2006 18:24
Pranešimai: 1658
Miestas: Mažoji Lietuva
JustYNAS rašė:
Kokius vejus cia kalbat? :?
Nu seip dbr einu link apsisprendimo apie Scenica. Dar noriu paklaust ar geriau ji imti 1.6l 16V ar 2.0l varikliu? ir ar juose buna klima? :)

nekreipk demesio :lol: cia savo chebra susiejo: Taraska, Zuoks ir Gabriele.
Imk scenica su mechanine deze. 1.6 liga - kolektoriu itrukimai.

_________________
PEACE @ QUIET


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: hmm
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 16:09 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
Rudolph Diesel rašė:
JustYNAS rašė:
Kokius vejus cia kalbat? :?
Nu seip dbr einu link apsisprendimo apie Scenica. Dar noriu paklaust ar geriau ji imti 1.6l 16V ar 2.0l varikliu? ir ar juose buna klima? :)

nekreipk demesio :lol: cia savo chebra susiejo: Taraska, Zuoks ir Gabriele. Imk scenica su mechanine deze. 1.6 liga - kolektoriu itrukimai.



Elitinė trijulė, grietinėlė praktiškai ir viena kekšė į kompaniją :lol:

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 16:10 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Sitai - tik pries pirkdamas scenika nepamirsk, kad gale telpa tik du normalus zmones. Arba - trys distrofikai... :lol:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 12, 2007 16:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
PROVOCATEUR rašė:
Sitai - tik pries pirkdamas scenika nepamirsk, kad gale telpa tik du normalus zmones. Arba - trys distrofikai... :lol:


Pagal Provą normalus žmogus alia jis su plačiais dubens kaulais arba nuo gėrimo išpūstom kepenym...viskas ten gerai, kiekviena sėdynė išsiima, lankstosi....puiki mašina :lol:

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui