Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Bal 18, 2024 15:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pen Sau 26, 2007 23:19 
Daug skaiciau apie tai internete ir paciam manuale sian irgi perskaiciau. Siaip pas mane rankinelese sensoriai yra ir dvi antenos ant stogo ir kortele su 3 knopkem. Bet priejus prie masinos vistiek reikia spausti kopke kad atrakinti masina. Dar raso kad uztenka ikisti kortele tik ant puses ir galima valdyti langus, balalajka ir peciuka. Pas mane veikia tik kada ikisi iki pat galo ir uzsifiksuoja. PAS MANE PRIVILEGE.
Papasakokit kokia situacija pas jus?


Paskutinį kartą redagavo Aleksandr Šeš Sau 27, 2007 02:01. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Sau 27, 2007 00:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 20, 2006 11:44
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Aleksandr rašė:
Daug skaiciau apie tai internete ir paciam manuale sian irgi perskaiciau. Siaip pas mane rankinelese sensoriai yra ir dvi antenos ant stogo ir kortele su 3 knopkem. Bet priejus prie masinos vistiek reikia spausti kopke kad atrakinti masina. Dar raso kad uztenka ikisti kortele tik ant puses ir galima valdyti langus, balalajka ir peciuka. Pas mane veikia tik kada ikisi iki pat galo ir uzsifiksuoja. PAS MANE PRIVILEGE.
Papasakokit kokia situacija pas jus?


Na pas mane, kaip jau ne karta pasakojau, situacija tokia, kad ikisus puse kortos galima valdyti langus ir isijungia radijas jeigu jis buvo neisjunktas pries istraukiant korta, peciukas isijungia kai sukisi visa korta, tada atsiranda degimas ir peciukas isijungia.

_________________
Laguna II 1.8 16V Expression '01
Laguna III 2.0 dCi Privilege '08


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Sau 27, 2007 00:25 
o kaip su auto atsidarymu? pas mus atvaziuoja vadybininkas su nauja Laguna, tai jam priejus prie auto ji atsirakina.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Sau 27, 2007 01:00 
taip ir turi buti, bet pas mane taip nera :(


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Sau 27, 2007 20:01 
Jauciu nelabai kas turi tokiu pribambasu :(


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Sau 29, 2007 13:32 
neturit ka veikt, ieskot problemu kur nebuta :D
yra, tai yra :bravo:
nera, tai nera :bravo:
kokios problemos- masina vaziuoja :bee:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 05, 2007 18:22 
jei pusiau ikisus nieko nevyksta, tai skaitytuve nuluzus tokia plastmase, issiimk, prisiklijuosi ir bus ok.

Aleksandr rašė:
Daug skaiciau apie tai internete ir paciam manuale sian irgi perskaiciau. Siaip pas mane rankinelese sensoriai yra ir dvi antenos ant stogo ir kortele su 3 knopkem. Bet priejus prie masinos vistiek reikia spausti kopke kad atrakinti masina. Dar raso kad uztenka ikisti kortele tik ant puses ir galima valdyti langus, balalajka ir peciuka. Pas mane veikia tik kada ikisi iki pat galo ir uzsifiksuoja. PAS MANE PRIVILEGE.
Papasakokit kokia situacija pas jus?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Vas 05, 2007 21:40 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 10, 2007 00:42
Pranešimai: 278
Miestas: Vilnius-Kupiskis
Siaip man atrodo, kad korteliu skaitytuvai lyg ir triju rusiu buna. Vieniems reikia paciam atrakinti duris, uzsiveda ikisus, kitiems durys automatiskai, bet uzsiveda ikisus. Kitiems durys ir degimas isijungia automatiska, kai kortele yra tam tikru atstumu. Aisku galiu klysti. Tiksliai zinau, kad taip kazkokiom auto tikrai yra tik negarantuoju, kad lagunai II taip.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Vas 05, 2007 22:54 
Taip ir yra. Sutvarkiau savo skaitituvas. Paeme 50 lt. dabar veikia uzvedymas. Laisvas rankas reikia per kompa ziureti.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lap 27, 2007 08:53 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 09:43
Pranešimai: 1115
Miestas: Šiauliai
Pas mane ir tas pats :yra ir 3 migtukas, ir jutikliai už rankenų ,o paleist sistemos negaliu.

_________________
Renault Laguna II, 2.2DCi. PARDUOTA
SAAB 95, 2.3T+LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lap 27, 2007 09:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
pas mane irgi is 2 korteliu 1 kortele yra su 3 mygtukais, atseit priejus turetu pati atsirakinti masina, bet tik 1 karta siaip pabandziau tai neatsirakino niekas be paspaudimo. o siaip tai naudoju kita kortele, kur su 2 mygtukais.
o kortele ikisus iki puses galima darineti langus, klausytis radijos.

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lap 27, 2007 17:28 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 18, 2006 16:34
Pranešimai: 221
Miestas: Klaipeda
Pasmane irgi automatinis dureliu uzraktas kazko nenori funkcionuoti, bet girdejau kad jas atjungdavo per pc.

_________________
Renault Laguna II 1.9dci, mechanika 2002 - Tevuko
BMW 520i mechanika 1997 - Mano :)
http://www.panoramio.com/user/1026109


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Gru 02, 2007 14:07 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Bal 11, 2005 22:07
Pranešimai: 478
Miestas: Joniškis
Pas mane užtenka kortelę (kuri yra su trim mygtukais) turėti kišenėje ir masina pati atsirakina ir užsirakina palietus durų rankeną. Užvesti irgi nereikia kišti kortos į lizdą, svarbu kad korta būtų kišenėje. Cd grotuvas ,langai, ventiliatorius veikia viena kartą spustelėjus START mygtuką, tik vėl svarbu kad korta būtų atomobilio salone.

_________________
Scenic 98 Rxt 1.6e lpg( parduota)
Grand Scenic 04 1.9dci privellege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Gru 02, 2007 14:17 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 20, 2006 11:44
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
vytuksss rašė:
Pas mane užtenka kortelę (kuri yra su trim mygtukais) turėti kišenėje ir masina pati atsirakina ir užsirakina palietus durų rankeną. Užvesti irgi nereikia kišti kortos į lizdą, svarbu kad korta būtų kišenėje. Cd grotuvas ,langai, ventiliatorius veikia viena kartą spustelėjus START mygtuką, tik vėl svarbu kad korta būtų atomobilio salone.


Tai, kad neuztenka prisliesti rankenos norint uzrakinti, reikia paspausti mygtuka esanti rankenoje. :D

_________________
Laguna II 1.8 16V Expression '01
Laguna III 2.0 dCi Privilege '08


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Gru 02, 2007 14:30 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 18, 2006 16:34
Pranešimai: 221
Miestas: Klaipeda
vytuksss rašė:
Pas mane užtenka kortelę (kuri yra su trim mygtukais) turėti kišenėje ir masina pati atsirakina ir užsirakina palietus durų rankeną. Užvesti irgi nereikia kišti kortos į lizdą, svarbu kad korta būtų kišenėje. Cd grotuvas ,langai, ventiliatorius veikia viena kartą spustelėjus START mygtuką, tik vėl svarbu kad korta būtų atomobilio salone.

Matai pastave naujesne masina, kad korteles nereik ikisti uzvedant, ant lagunu tokio bajerio nesu girdejes.

_________________
Renault Laguna II 1.9dci, mechanika 2002 - Tevuko
BMW 520i mechanika 1997 - Mano :)
http://www.panoramio.com/user/1026109


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Gru 02, 2007 14:39 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Bal 11, 2005 22:07
Pranešimai: 478
Miestas: Joniškis
Darfo1 rašė:
vytuksss rašė:
Pas mane užtenka kortelę (kuri yra su trim mygtukais) turėti kišenėje ir masina pati atsirakina ir užsirakina palietus durų rankeną. Užvesti irgi nereikia kišti kortos į lizdą, svarbu kad korta būtų kišenėje. Cd grotuvas ,langai, ventiliatorius veikia viena kartą spustelėjus START mygtuką, tik vėl svarbu kad korta būtų atomobilio salone.


Tai, kad neuztenka prisliesti rankenos norint uzrakinti, reikia paspausti mygtuka esanti rankenoje. :D

Aha :oops: sorry suklaidinau :) .

_________________
Scenic 98 Rxt 1.6e lpg( parduota)
Grand Scenic 04 1.9dci privellege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 17, 2010 15:42 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Vas 17, 2010 15:34
Pranešimai: 1
Sveiki, mano megane pradejo spyriotis :) Visos durys visada atsirakindavo vos palietus rankena, taciau siandien vairuotojo dureles nebeatsirakina automatiskai. Visos kitos atsirakina. Gal kas zino kas ten gali buti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 22, 2010 12:05 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 12, 2010 16:24
Pranešimai: 19
Miestas: Kaunas
grabavozas rašė:
jei pusiau ikisus nieko nevyksta, tai skaitytuve nuluzus tokia plastmase, issiimk, prisiklijuosi ir bus ok.

kokia plastmase ? ka ten lituoti reikia ?? :) nes nevyksta nieko ikishus puse kortos ! :(

_________________
___________________________
Laguna II 1.9dci, 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 22, 2010 15:25 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Bir 09, 2008 16:44
Pranešimai: 375
Miestas: Kaunas
Pas mane ir su trim kmopkem kortele. Atidarant duris nereikia nieko spaust. Tik kist ranka rie daviklio ir atsirakina automatiskai. O uzsirakina atsitruakus nuo masinos. Kiek zinau pas laguna tik naujesne eina toks variantas kad neikisus korteles uzsiveda. O pvz pas megane tokiu metu, jau vedasi be kortos. ir dar scenic berods.

_________________
LAGUNA II '03 2.2dci Initiale - parduota
Mitsubishi Outlander '08 2.2did 4wd - parduota
Peugeot 508 '11 2.2hdi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 22, 2010 15:26 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Bir 09, 2008 16:44
Pranešimai: 375
Miestas: Kaunas
marijonas rašė:
grabavozas rašė:
jei pusiau ikisus nieko nevyksta, tai skaitytuve nuluzus tokia plastmase, issiimk, prisiklijuosi ir bus ok.

kokia plastmase ? ka ten lituoti reikia ?? :) nes nevyksta nieko ikishus puse kortos ! :(


Yra daug straipsniu apie korteles skaitytuvo remonta. Nes su nuotraukom. Parasyk paieskoj: korteles skaitytuvo remontas

_________________
LAGUNA II '03 2.2dci Initiale - parduota
Mitsubishi Outlander '08 2.2did 4wd - parduota
Peugeot 508 '11 2.2hdi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bal 23, 2010 19:18 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Spa 02, 2009 09:24
Pranešimai: 33
Ant lagunu yra. Pas mane viskas ok. Kaip kaskas minejo, kad galima ir korteles nekisus uzvest masina, svarbu, kad ji butu auto salone. Viska junginet galima ir t.t. Nezinau kaip pas jus yra, bet pas mane taip:
Tarkim jei as islipes is masinos uzrakinu auto "rankiniu" budu, t.y. paspaudes mygtuka uzrakinimo, ji issiprogramuoja ir priejus prie masinos rankenu davikliai neveikia ir reikia vel rankiniu budu atrakinti. Norint grizti i buvusi laisvu ranku varianta reikia ikisti korta i skaitytuva ir paskui istraukti (tik db tik neatsimenu ar reikia uzkurt masina). Tada ji vel persiprogramuoja ir islipus is auto ir paejus koki metra nuo jos, auto automatiskai isijungia signalizacija ir aisku grizus ir uzkisus ranka uz rankeneles ji atsirakina.
Zodziu.. Viskas taip ir programuojama. Radija, auto lempos ir t.t. Bet mano masina 2006.09 gamybos, tai nezinau kaip ant senesniu :)

_________________
'06 Renault Laguna 2.0T_GT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 27, 2010 22:35 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Geg 07, 2010 10:06
Pranešimai: 28
As dar prie to paties isiterpt noreciau, renuke pas mane nuspaudi ta vidurine knopke kortoj is triju su durim viskas tvarkoj atsirakina uzsirakina, net jei langai praverti buna tai patys uzsidaro. Atsirakini be kortos atsisedi ir uzsikuria neikisus korteles. islipi is auto paeini kokia 10 m, uzgesta pati ir uzsirakina, signalkes ner, bet toks grasas pyp...pyp :D idomus ganetinai :D

_________________
Laguna 04m, 2,2dci PRIVILEGE GPS, DVD tridlene


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lap 23, 2010 22:27 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Lie 13, 2010 11:47
Pranešimai: 22
Sveiki, pastebejau, kad nueinant nuo masinos (Espace'06 Privilege) durys uzsirakina, o gryzus prie masinos ir uzkisus ranka uz rankeneles prie daviklio neatsidaro. Reikia patraukti viena karta atsirakina o kita karta patraukus jau atsidaro durys. Gal turit ideju kame problema, gal cia kaip mineta anksciau reik viena karta uzrakinti atrakinti su knopkem ir tada persiprogramuoja?!

_________________
Dabar 2006m. 2.0T


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 06, 2010 13:24 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
TikEspace rašė:
Sveiki, pastebejau, kad nueinant nuo masinos (Espace'06 Privilege) durys uzsirakina, o gryzus prie masinos ir uzkisus ranka uz rankeneles prie daviklio neatsidaro. Reikia patraukti viena karta atsirakina o kita karta patraukus jau atsidaro durys. Gal turit ideju kame problema, gal cia kaip mineta anksciau reik viena karta uzrakinti atrakinti su knopkem ir tada persiprogramuoja?!

Zinau ta beda, itariu kad vasara tau traukioti rankenos nereikia? Bent jau man tai nereikia, o ziema tai kartais kai neslapia. Tai priejau ishvados jog akutes apsineshusios ish vidaus ar aprasojusios bet tai jug neardysiu duru del to? :D

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Gru 06, 2010 23:00 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Lie 13, 2010 11:47
Pranešimai: 22
Va pabandziau uzrakinti per kortele ir veliau atrakinau per kortele. Tai dabar nueinant nuo masinos pati uzsirakina. Valio. Tik dabar klausimas kokiu budu pereina y ana rezima kai neatsirakina.

_________________
Dabar 2006m. 2.0T


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 12:11 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 18, 2009 17:12
Pranešimai: 189
taigi turiu laguna II 01m. davikliai yra, taciau turiu kortele tik su 2 mygtukais... 2 tra matyt kazkur pamesta... ikisus iki puses i skaitituva veikia radijas, langai... Taciau klausimas kaip pasidaryti sita navarota kad veiktu auto atrakinimas/uzrakinimas? Gal kompa pajungus yra kazkokie nustatymai? Arba isvis kaip suzinot ar yra toks navarotas (prie rankeneliu davykliai kaip ir yra)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 12:46 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 09, 2010 16:36
Pranešimai: 2274
Miestas: marijampolė
Turejau laguna II su ta uzrakto f-ja,tai kortele buvo 3 knopkiu :?

_________________
Tel-865901027 Amžinų variklių nėra,yra tik amžini stabdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 14:20 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 18, 2009 17:12
Pranešimai: 189
tai kaip supratau jei korteles neturi tos su 3 mygtukais tai laisvu ranku atidarymas neveiks... :((( ir niekaip nepavyks padaryt kad veiktu???


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 14:20 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Lie 24, 2010 14:17
Pranešimai: 694
Valdelis rašė:
taigi turiu laguna II 01m. davikliai yra, taciau turiu kortele tik su 2 mygtukais... 2 tra matyt kazkur pamesta... ikisus iki puses i skaitituva veikia radijas, langai... Taciau klausimas kaip pasidaryti sita navarota kad veiktu auto atrakinimas/uzrakinimas? Gal kompa pajungus yra kazkokie nustatymai? Arba isvis kaip suzinot ar yra toks navarotas (prie rankeneliu davykliai kaip ir yra)

Taigi reik tau korteles su 3 knopkem, o ne kompus jungti :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 16:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 18, 2009 17:12
Pranešimai: 189
reikia reikia,,, bet kiek girdejau korteles kaina ~500 lt :/ kazkaip labai jau brangoka...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui