Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 17:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sek Gru 27, 2009 21:28 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Gru 27, 2009 20:58
Pranešimai: 17
Reikia pagalbos isigijau Renault Laguna v6 3.0 kaip priklauso su visa komforto iranga ir tame tarpe yra navigacija su dideliu spalvotu ekranu, bet problemele nezinau kaip pakeisti kalba nes yra prancuziska.. Prasau labai jusu pagalbos padekit pakeisti kalba i anglu ir tai pogi pakeisti kompo kalba i anglu nes kalba prancuziskai. Taip pat reik zemelapiu cd kad butu skotija ir lietuva... Labai prasau pagelbekit duokit gal kokias nuorodas jei zinot kur ka parsisiusti ir kaip tai reik padaryti... Aciu is anksto. Klaipeda.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 29, 2009 02:11 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Gru 27, 2009 20:58
Pranešimai: 17
Pagelbekit prasau!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Gru 29, 2009 11:49 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 08:08
Pranešimai: 1110
Miestas: Šiauliai
Naudokis paieška,buvo apie tai daaauug kalbėta.Kad ir čia gali pasiskaityt viewtopic.php?f=61&t=7396 arba čia viewtopic.php?f=61&t=18016

_________________
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Ex
Volvo S60 2,4 D5 Ex
Renault Laguna II 1.9dci žalsva migdolo Ex
Renault Laguna I RXE 2.0 Ex


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bir 18, 2010 17:02 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Bal 19, 2009 00:24
Pranešimai: 610
Miestas: Visaginas-Vilnius
irgi reikia ...

_________________
mob.tel: 869296168
Ну и что , что пишу с ошибками?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bir 18, 2010 22:30 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Bal 19, 2009 00:24
Pranešimai: 610
Miestas: Visaginas-Vilnius
:shock: :?:

_________________
mob.tel: 869296168
Ну и что , что пишу с ошибками?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Bir 19, 2010 13:22 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Bal 19, 2009 00:24
Pranešimai: 610
Miestas: Visaginas-Vilnius
padekit kas nors.... buciau lb dekingas... :alcohol:

_________________
mob.tel: 869296168
Ну и что , что пишу с ошибками?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Kov 11, 2012 17:08 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Kov 08, 2012 10:17
Pranešimai: 8
Taigi, ir aš įsigijau Laguna I (2000 metų gamybos) su integruota Carminat navigacija. Forumuose daugiausiai informacija apie programinės įrangos ir žemėlapių naujinimus naujesniems modeliams, todėl gal kažkam mano patirtis bus naudinga. Mano įrenginio versija (galima surasti pasivaikščiojus po meniu) buvo SY587/62, HW 0209, SW 0250. Jei gerai supratau, programinės įrangos versija (SW) yra 2.5, labiau pasiknisęs vokiečių ir belgų forumuose radau, kad tokia versija dar vadinama NAV4. Kad įvesti anglų kalbą, reikės šio CD atvaizdžio. Išskleidžiame paketą, instaliacija su Nero Burning ROM nesudėtinga. Iš meniu renkamės Recorder > Burn Image. Pasirenkame .cue failą iš išskleisto paketo, renkamės minimalų leidžiamą greitį ir Disk at once/96 įrašymo metodą. Be abejonės žymėti Buffer underrun protection. Taigi, su šituo disku einame iki automobilio, o ten jau linksmiau... Man tas kalbos įvedimas pavyko iš ketvirto karto. Žodžiu, meniu reikia nukeliauti iki kalbos pasirinkimo, paskutinis punktas bus „Įvesti kitą kalbą“, nepamirškit prieš tai įdėti įrašyto CD (mano įrenginys spjovė lauk CD-RW, tai teko gadinti paprastą CD). Paspaudus tą „Įvesti kitą kalbą“, turėtų atsirasti įspėjimas, kad reikia įdėti kalbų CD, rinkitės OK. Tada turėtų atsirasti langas su punktais 1 ir 2, pasirinkite tą, kurią kalbą norite pakeisti (pvz. man nereikėjo prancūzų). Tada pasirenkame į kurią kalbą norite keisti, tada ekrane reikia rinktis „Load“ (pasirinkimas apatiniame kairiame ekrano kampe). Po kelių to „Load“ paspaudimų pasirodys raudonai baltas ekranas su užrašu „This will update you Carin software“ ar kažkas pan. Taip pat matysite įspėjimą, kad jokiu būdu neišjungti maitinimo, instaliacija gali užtrukti iki 6 min. Po kelių sekundžių langas turėtų pasikeisti ir turėtumėt matyti instaliacijos progresą, jam pasibaigus sistema išspjaus diską ir pasileis iš naujo. Pabaiga.

Pastaba. Kaip jau sakiau, instaliacija man pavyko tik iš 4-to karto. Pirmais trim atvejais viskas sustodavo ties tuo raudonai baltu langu su užrašu „This will update you Carin software“. Į jį pažiūrėjęs apie 10 min. tiesiog išjungdavau maitinimą ir palaukdavau kol ekranas atsijungs. Tada vėl pradėdavau viską iš naujo. 4-tu mėginimu pagaliau pamačiau langą su slenkančiu instaliacijos progresu. Sėkmės!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Kov 19, 2013 21:53 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Kov 18, 2013 23:36
Pranešimai: 10
Ojejau kaip dekui! Visi raso apie naujas, o man reikejo 2002. Gal ji kuo ir skiriasi, bet as praleisdavau viena esmini dalyka: pasirinkt is tu dvieju kalba, kuria nori pakeist. Kadangi vokiskai nesuprantu, tai atrode, kad tik 2 kalbas jis man ir siulo. :alcohol: at last...

_________________
Renault Laguna 2002 IDE Privilege 2.0 Benzinas. Carminat.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui