Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 16:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ket Lap 07, 2013 12:59 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Bal 11, 2013 08:54
Pranešimai: 8
Sveiki. Neradau tinkamos vietos padėti savo klausimui (jis toks net gal kiek universalus), tad rašau čia. Noriu dienos šviesos lempų, bet labai nemėgstu tų "spuogų" ant priekinio buferio pritvirtintų su LED lemputėmis. Man patinka variantas, kur kaip dienos šviesos apšvietimas naudojamos ilgos šviesos bet su prislopintu stiprumu (http://en.wikipedia.org/wiki/Daytime_running_lamp) - asmeniškai man gražiau žiūrisi, ypač kai ilgos ir trumpos lempos būna kaip atskiros lemputės. Gal neteisingai klausimą formuluoju, bet gal esmė aiški.

Gal kas esat realiai susidurę ar domėjąsi kaip tokį sprendimą galima būtų igyvendinti, kokių medžiagų ir darbų reiktų? Dėkoju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lap 07, 2013 15:44 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
netaip rašė:
Sveiki. Neradau tinkamos vietos padėti savo klausimui (jis toks net gal kiek universalus), tad rašau čia. Noriu dienos šviesos lempų, bet labai nemėgstu tų "spuogų" ant priekinio buferio pritvirtintų su LED lemputėmis. Man patinka variantas, kur kaip dienos šviesos apšvietimas naudojamos ilgos šviesos bet su prislopintu stiprumu (http://en.wikipedia.org/wiki/Daytime_running_lamp) - asmeniškai man gražiau žiūrisi, ypač kai ilgos ir trumpos lempos būna kaip atskiros lemputės. Gal neteisingai klausimą formuluoju, bet gal esmė aiški.

Gal kas esat realiai susidurę ar domėjąsi kaip tokį sprendimą galima būtų igyvendinti, kokių medžiagų ir darbų reiktų? Dėkoju.

su elektronika ir lituokliu draugauji?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lap 07, 2013 16:41 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Bal 11, 2013 08:54
Pranešimai: 8
jawnas rašė:
netaip rašė:
Sveiki. Neradau tinkamos vietos padėti savo klausimui (jis toks net gal kiek universalus), tad rašau čia. Noriu dienos šviesos lempų, bet labai nemėgstu tų "spuogų" ant priekinio buferio pritvirtintų su LED lemputėmis. Man patinka variantas, kur kaip dienos šviesos apšvietimas naudojamos ilgos šviesos bet su prislopintu stiprumu (http://en.wikipedia.org/wiki/Daytime_running_lamp) - asmeniškai man gražiau žiūrisi, ypač kai ilgos ir trumpos lempos būna kaip atskiros lemputės. Gal neteisingai klausimą formuluoju, bet gal esmė aiški.

Gal kas esat realiai susidurę ar domėjąsi kaip tokį sprendimą galima būtų igyvendinti, kokių medžiagų ir darbų reiktų? Dėkoju.

su elektronika ir lituokliu draugauji?


Aš ne. Turiu artimą žmogų kuris draugauja. Sako išsiaiškink kaip, padarys.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lap 07, 2013 17:03 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
netaip rašė:
Aš ne. Turiu artimą žmogų kuris draugauja. Sako išsiaiškink kaip, padarys.

vienu zodziu tau reikia PWM controllerio pigiausias ir paprasciausias varijantas turbut butu sukurpti ji ant 555 chipo
brangesnis, sudetingesnis ir gana perlenktas(jei butu naudojama vien dienos sviesos lempom) varijantas butu ant AVR arba PIC mikrocontrolerio ar platformos pvz Arduino. Aisku jei naudojama vien dienos sviesos lempu funkcijai tai butu gana daug perlenkta, bet ant jo butu galima pakabinti ir daugiau pribumbasu pvz "palydejimas namo" automatinis trumpuju zibintu isijungimas sutemus ir ttttt :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lap 07, 2013 17:26 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Bal 11, 2013 08:54
Pranešimai: 8
jawnas rašė:
netaip rašė:
Aš ne. Turiu artimą žmogų kuris draugauja. Sako išsiaiškink kaip, padarys.

vienu zodziu tau reikia PWM controllerio pigiausias ir paprasciausias varijantas turbut butu sukurpti ji ant 555 chipo
brangesnis, sudetingesnis ir gana perlenktas(jei butu naudojama vien dienos sviesos lempom) varijantas butu ant AVR arba PIC mikrocontrolerio ar platformos pvz Arduino. Aisku jei naudojama vien dienos sviesos lempu funkcijai tai butu gana daug perlenkta, bet ant jo butu galima pakabinti ir daugiau pribumbasu pvz "palydejimas namo" automatinis trumpuju zibintu isijungimas sutemus ir ttttt :)


Dėkui, duosiu pasigilinti tam kas supranta - man bus info pasiskaitymui, dėkoju.
Dabartinis mano supratimo lygis maždaug toks - išsiimu iš dėžutės ir pajungiu prie ilgų šviesų laido, panašiai kaip būna su LED dienos šviesos lempų parduodamais komplektėliais.

Funkcionalumo užtektų, kad įjungus degimą "prigesusios" ilgos šviesos degtų, išjungus - užgestų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lap 07, 2013 20:29 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
netaip rašė:
Dėkui, duosiu pasigilinti tam kas supranta - man bus info pasiskaitymui, dėkoju.
Dabartinis mano supratimo lygis maždaug toks - išsiimu iš dėžutės ir pajungiu prie ilgų šviesų laido, panašiai kaip būna su LED dienos šviesos lempų parduodamais komplektėliais.

Funkcionalumo užtektų, kad įjungus degimą "prigesusios" ilgos šviesos degtų, išjungus - užgestų.

is esmes lempu prigesinimui turetu tikti shi shema iki mosfeto toliau reikia pasukti galva kad butu reguliuojamas + o ne mase http://www.dprg.org/tutorials/2005-11a/
na o automatiniam ijungimui/isjungimui reikes dar 2 papildomu reliu.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lap 08, 2013 00:23 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Bal 11, 2013 08:54
Pranešimai: 8
jawnas rašė:
netaip rašė:
Dėkui, duosiu pasigilinti tam kas supranta - man bus info pasiskaitymui, dėkoju.
Dabartinis mano supratimo lygis maždaug toks - išsiimu iš dėžutės ir pajungiu prie ilgų šviesų laido, panašiai kaip būna su LED dienos šviesos lempų parduodamais komplektėliais.

Funkcionalumo užtektų, kad įjungus degimą "prigesusios" ilgos šviesos degtų, išjungus - užgestų.

is esmes lempu prigesinimui turetu tikti shi shema iki mosfeto toliau reikia pasukti galva kad butu reguliuojamas + o ne mase http://www.dprg.org/tutorials/2005-11a/
na o automatiniam ijungimui/isjungimui reikes dar 2 papildomu reliu.....


Jei nekils papildomų klausimų ir prieisiu prie praktinio igyvendinimo, pasidalinsiu patirtimi. O kolkas ačiū jawnas už konkrečius pasiūlymus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lap 08, 2013 09:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Vas 01, 2010 09:30
Pranešimai: 473
Miestas: Kaunas
Truputi pakomentuosiu temos autoriaus planus.. Taip tavo atveju techniškai viskas įmanoma bet yra vienas bet.. Kas man, kartu su tavimi dalyvaujančiame bendrame eisme, garantuos, kad tu teisingai susireguliavau savo ilgųjų šviesų intensyvumą? Teisingo varianto net nėra nes aplamai toks peradrymas net nėra traktuojamas jokiuose įstatuose. Ar žinai kad tavo tokie kleckavimai bus neatestuoti ir tu realiai negali su tokiais pakeitimais išvažiuoti iš važinėti bendro naudojimo keliuose?
Pasiūlymas būtų daryti viska ant artimųjų šviesų, nes tokiu atveju bent jau kitiems garantuotai nekenksi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lap 08, 2013 18:40 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Sau 02, 2011 23:35
Pranešimai: 260
mindogas rašė:
Truputi pakomentuosiu temos autoriaus planus.. Taip tavo atveju techniškai viskas įmanoma bet yra vienas bet.. Kas man, kartu su tavimi dalyvaujančiame bendrame eisme, garantuos, kad tu teisingai susireguliavau savo ilgųjų šviesų intensyvumą? Teisingo varianto net nėra nes aplamai toks peradrymas net nėra traktuojamas jokiuose įstatuose. Ar žinai kad tavo tokie kleckavimai bus neatestuoti ir tu realiai negali su tokiais pakeitimais išvažiuoti iš važinėti bendro naudojimo keliuose?
Pasiūlymas būtų daryti viska ant artimųjų šviesų, nes tokiu atveju bent jau kitiems garantuotai nekenksi.


Perdedi :D as mokeciau su lituoliu elgtis ir suprasciau tas schemas as irgi daryciaus. Su zenonais vaziuoja... nu ir tegu vaziuoja negi gaila, biski akina nu ir kas negi db del ju nebevaziuoti su masina? :D man nepatinka kai viena lempa sviecia auksciau priesais atvaziuojancio automobilio :D nu ir kas negi tai kam idomu :D

_________________
Renault Scenic`00 1,9dTi EX
Opel Insignia Sport Tourer`10 2,0Diesel ecoFlex
BMW E39 2,8
У вас лицо такое знакомое — я вас раньше нахуй не посылал?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 11, 2013 02:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Bal 11, 2013 08:54
Pranešimai: 8
mindogas rašė:
Truputi pakomentuosiu temos autoriaus planus.. Taip tavo atveju techniškai viskas įmanoma bet yra vienas bet.. Kas man, kartu su tavimi dalyvaujančiame bendrame eisme, garantuos, kad tu teisingai susireguliavau savo ilgųjų šviesų intensyvumą? Teisingo varianto net nėra nes aplamai toks peradrymas net nėra traktuojamas jokiuose įstatuose. Ar žinai kad tavo tokie kleckavimai bus neatestuoti ir tu realiai negali su tokiais pakeitimais išvažiuoti iš važinėti bendro naudojimo keliuose?
Pasiūlymas būtų daryti viska ant artimųjų šviesų, nes tokiu atveju bent jau kitiems garantuotai nekenksi.


Iš esmės, tam ir iškėliau klausimą kaip tai technologiškai igyvendinti, o ne moralinius ar etinius aspektus aiškintis - juos suprantu. mindogo pastebėjimas teisingas, bet neatsako į klausimą. mindogai, kad palietei šią temą, gal esi daugiau pasigilinęs į teisinę šio klausimo pusę ir gal gali pasidalinti informacija, kaip reglamentuojami dienos žibintai? Greituoju būdu randu tik kažkiek apie R87 direktyvą parašyta, bet norėtūsi detalesnės informacijos. Dėkui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 11, 2013 09:36 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Vas 01, 2010 09:30
Pranešimai: 473
Miestas: Kaunas
netaip rašė:

Iš esmės, tam ir iškėliau klausimą kaip tai technologiškai igyvendinti, o ne moralinius ar etinius aspektus aiškintis - juos suprantu. mindogo pastebėjimas teisingas, bet neatsako į klausimą. mindogai, kad palietei šią temą, gal esi daugiau pasigilinęs į teisinę šio klausimo pusę ir gal gali pasidalinti informacija, kaip reglamentuojami dienos žibintai? Greituoju būdu randu tik kažkiek apie R87 direktyvą parašyta, bet norėtūsi detalesnės informacijos. Dėkui.


Kuomet kalba eina apie DRL ir ju montavima tai reikalavimai egzistuoja tik pačių žibintų ženklinimui bei ju sumontavimui. Toliau jokiu ekpertiziu ar licenziju kaip ir nereikia, nebent kažką per metus sugalvojo, nes nebesidomiu tuo. Čia mūsų forume esam šita temą paskalandije berods: viewtopic.php?f=84&t=27864&st=0&sk=t&sd=a&start=180


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 14, 2014 20:11 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 03, 2011 21:36
Pranešimai: 28
as pasidariau dienos sviesas pajungdamas ilgas sviesas puse galingumo, reikejo nupirkti is kinieciu du keitiklius 12v i 6v ir pajugti dvi reles taip pat signala nuo generatoriaus ir gabaritu ,dabar nereikia nieko junginet irilgos puse galingumo visai idomiai atrodo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 15, 2014 10:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lie 31, 2014 18:54
Pranešimai: 66
saibas rašė:
as pasidariau dienos sviesas pajungdamas ilgas sviesas puse galingumo, reikejo nupirkti is kinieciu du keitiklius 12v i 6v ir pajugti dvi reles taip pat signala nuo generatoriaus ir gabaritu ,dabar nereikia nieko junginet irilgos puse galingumo visai idomiai atrodo.

Jei 6V, tai ne pusė, o 1/4 galingumo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 15, 2014 13:02 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 03, 2011 21:36
Pranešimai: 28
as nezinau kaip pas tave gaunasi ,bet omo desnis galioja ir lietuvoje. tekanti srove prie 12v apie 5.8A o prie 6v teka 3A . nes lempos vidine varza truputi skiriasi kai ji pilnai neapkrauta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 15, 2014 15:19 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lie 31, 2014 18:54
Pranešimai: 66
saibas rašė:
as nezinau kaip pas tave gaunasi ,bet omo desnis galioja ir lietuvoje. tekanti srove prie 12v apie 5.8A o prie 6v teka 3A . nes lempos vidine varza truputi skiriasi kai ji pilnai neapkrauta.

O Galia yra P=UI arba I^2R, ties 12V galia yra 70W, ties 6V - 18.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 17, 2014 23:52 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 20, 2006 16:58
Pranešimai: 907
Miestas: Vilnius
Kažkas srovės stiprumą su galia maišo...Įdomu, kaip mūsų pareigūnai pasižiūrės į šį reikalą, tikriausiai, kažkas dar ir be techninės apžiūros liks.

_________________
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
Safrane PhI, 2.2Si ۩
Espace III, 2.0 16V
Getz , 1.3 12V
Scenic, 2.0 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 18, 2014 08:45 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Vikis rašė:
Kažkas srovės stiprumą su galia maišo...Įdomu, kaip mūsų pareigūnai pasižiūrės į šį reikalą, tikriausiai, kažkas dar ir be techninės apžiūros liks.

TA gali ir nepraleisti, manau tokiu atveju, nesunku atjungti tą "malonumą", o dėl TA galiojimo sustabdymo, tai klausimas. TA sustabdoma už "jeigu žibinte panaudotas automobilio gamintojo nenumatytas šviesos šaltinis", taigi jis lemputės (šviesos šaltinio) nekeitė ir nieko papildomai į žibintą neįdėjo, tik ši lemputė silpniau šviečia... :lol: Nemanau, kad dėl to galėtų panaikinti TA galiojimą kelyje :roll:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 18, 2014 15:19 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 09, 2010 16:36
Pranešimai: 2274
Miestas: marijampolė
Vikis rašė:
Kažkas srovės stiprumą su galia maišo...Įdomu, kaip mūsų pareigūnai pasižiūrės į šį reikalą, tikriausiai, kažkas dar ir be techninės apžiūros liks.

Kai kuriuose naujesniuose automobiliuose šis bajeris montuojamas jau gamykloje.Turėjau ''ibizą'',kur DRL režimu dirbo trumpų šviesų H4 lempos siūlelis.

_________________
Tel-865901027 Amžinų variklių nėra,yra tik amžini stabdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Spa 19, 2014 13:30 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 03, 2011 21:36
Pranešimai: 28
man tech apziuroje ir pasiule ilgas puse galingumo ,kai as paklausiau ar galima priesrukines sviesas pajungti kaip drl ,


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui