Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 15:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Pir Bal 07, 2008 11:03 
aisku nu dar galvoju bet bet kazkaip netraukia o isvaizda ikrai grazi :) bey nezinau kaip ten kas :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Pir Bal 07, 2008 11:12 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 24, 2006 16:05
Pranešimai: 1754
Miestas: Panevėžys
jonceris rašė:
aisku nu dar galvoju bet bet kazkaip netraukia o isvaizda ikrai grazi :) bey nezinau kaip ten kas :)

Man tai megane tai naujesne R19, nematau as jokiu baisiu skirtumu.
Kad ir sarnyrai, nuo r19, net nuo R11 tinka (tie patys eina) tilta manau irgi r19 uzdetum, ir taip toliau ir taip toliau

_________________
Mano Blog'as


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Pir Bal 07, 2008 11:13 
dekuj uz patarymus gryziu i lietuva ir nuspresiu iki galo :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Pir Bal 07, 2008 21:40 
Sveiki!
Ruosiuosi pirkti Renault megane nuo 98 metu, but gerai paimti ir nuo 99 metu. Gal galite parasyti kas domejotes arba realiai isbandete ranault megane kuro sanaudos. Nes kiek ieskojau internete, tai raso, kad jei 1,6 i - tai mieste 9 litrai ir turi 75 AG, o 1,6 i 16 V, tai mieste suvartoja 9,4 litro, bet turi 107 AG. Idomu, koks skirtumas butu uzmiestyje? O skelbimuose dar randu, jog zmones paraso ir 66 kw ar net 73 kw variklius.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Pir Bal 07, 2008 22:00 
klausk (SeniZ) jis turejo reikalu su meganem :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Ant Bal 08, 2008 06:08 
As pats vazineju R 19, o meganai neturi savo forumo, neskaitant meganu coupe


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Ant Bal 08, 2008 07:35 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
erliudas rašė:
As pats vazineju R 19, o meganai neturi savo forumo, neskaitant meganu coupe

Psiskaitinek temas cia: viewforum.php?f=59
Jei nieko, tave dominancio nerasi, tai ten ir uzvesk nauja tema, pvz.: "Megane'98...Nuomonės" :wink:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Tre Bal 16, 2008 06:27 
Sestadieni buvau Kauno turguje, ir nieko stulbinancio neradau, nera per daug meganiu. Scenicu tik pilna.... kupe is vis buvo sunku pamatyti, o hechbekai arba kokie jau nudeveti gerai, arba kaina neatitinka realybes.... O ir viena r19 maciau, tik, kad 95 metu ir prase 1300 euro, nors mano geriau atrodo, o daugiau tiek tai tikrai neprasyciau ......


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Sek Gru 07, 2008 18:42 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 02, 2008 19:31
Pranešimai: 16
Miestas: Panevėžys
na ka cia pasakysi apie r19, turiu 94 metu,vazineju su ja apie puse metu bet jau spejau tilta pasikeist,generatoriu ir t.t. dar laukia paskirstymo dirzelis pakeitimo, bei ilgos sviesos padare dingau ir peciuko fyske perdege... jei ne visos tos problemytes tai masiniukas gal ir nieko butu... :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Tre Sau 28, 2009 16:10 
Norai, ir liko norais, piniginė lėmė, kad jau metai kaip važinėju R19.
kadangi, tai pirmasis mano mašiniukas, tai džiaugiuosi tuo ką turiu. Tik širdį drąsko, kad valgo daugiau negu aš.
Varinėju pas meistrus, o tie ytauko pečiais, lupa už apžiūras, o rezultato jokio :oops:
Gal ka galit padėt? (Žiemą rija 15-20/100, vasarą 8-12)
Pasikeist kol kas neturiu galimybės.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Tre Sau 28, 2009 21:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2005 20:52
Pranešimai: 456
Miestas: Vilnius
na labai jau didelis skirtumas tarp ziemos :) ziurint koks tavo vazinejimo stilius ir koks variklis :) siaip itarciau lambda zonda del tokiu dideliu kuro sanaudu...

_________________
Veža Grand scenic 3 dinamque tom tom
Grand espace 2.0T savartyne
Laguna ph2 1.8 16v parduota
Lietuvoje Espace ph3 2.0 8v
Nostalgija R19 ph2 1.8 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Tre Vas 18, 2009 23:27 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 02, 2008 19:31
Pranešimai: 16
Miestas: Panevėžys
as savo renuske pirkau is drauges dedes pardavynejo vien todel kad kura ryt pradejo... uzsipiliau kuro vos nepilna baka ir supratau kame problemos kai radau balyte saliarkos salia savo brangiosios renuskes... uzvarius ant duobes deretu pazet... maniskej bent jau buvo vienas chlemas atsiverzias,tai prisiverzem ir vaziuojam kaip su antru golfu :D 5 litrai - 100 km :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Tre Vas 18, 2009 23:29 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 24, 2006 16:05
Pranešimai: 1754
Miestas: Panevėžys
siesta666 rašė:
as savo renuske pirkau is drauges dedes pardavynejo vien todel kad kura ryt pradejo... uzsipiliau kuro vos nepilna baka ir supratau kame problemos kai radau balyte saliarkos salia savo brangiosios renuskes... uzvarius ant duobes deretu pazet... maniskej bent jau buvo vienas chlemas atsiverzias,tai prisiverzem ir vaziuojam kaip su antru golfu :D 5 litrai - 100 km :D

Gal nevisai uzverzet kad kitoj temoj skundies sistemoj atsirandanciu oru :wink:

_________________
Mano Blog'as


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Šeš Vas 21, 2009 11:36 
Gerai kai pats supranti apie mašiniuko remontą.
O aš ką prieš porą metų tik sužinojau, kur stabdžiai, kur sankaba, kaip mašiną užsikurti :oops: Važinėjimo praktikos neturiu, gal ką ir ne taip darau, šiaip nelakstau, nesiblaškau.
Du kartus pas skirtingus meistrus variau daryti diagnostiką, aiškina, kad viskas gerai.
Ir dar, nesuprantu ar kas atsijungė, ar kas te man nutiko, nerandu ilgų :oops:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Sek Kov 01, 2009 14:32 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 02, 2008 19:31
Pranešimai: 16
Miestas: Panevėžys
SeniZ rašė:
siesta666 rašė:
as savo renuske pirkau is drauges dedes pardavynejo vien todel kad kura ryt pradejo... uzsipiliau kuro vos nepilna baka ir supratau kame problemos kai radau balyte saliarkos salia savo brangiosios renuskes... uzvarius ant duobes deretu pazet... maniskej bent jau buvo vienas chlemas atsiverzias,tai prisiverzem ir vaziuojam kaip su antru golfu :D 5 litrai - 100 km :D

Gal nevisai uzverzet kad kitoj temoj skundies sistemoj atsirandanciu oru :wink:


Tai kad gerai uzverze,problema kuro filtre :(


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Sek Lie 19, 2009 18:33 
sweiki ;) nusipirkau r19 94m hecbeka 1.8 automatas. ir turiu siokia tokia problemele su greiciu deze.atbuliniu kai paspaudi tai traukia labai gerai,o i prieki kai vaziuoji isvis netraukia,tarkim apsukas iki 2.5 uzkeli ir begejasi vistiek is leto,gal kas nusimanote ar esate susidure su tokia problema.laukiu atsakymo ;)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Tre Rgp 12, 2009 17:14 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Geg 07, 2009 21:06
Pranešimai: 6
męs irgi visai netikėtai R19 PH1 16V nusipirkom... Keista istorija.. Tetos draugei vyras nupirko Raudoną R19 ph1 16V važinėjo retai, tad dažnai galima buvo matyti renuką stovintį prie namų... vis praeidamas, neatitraukiau nuo jo akių, nors tada nieko nežinojau.. nei koks čia tas R19, nei metų, nei variklio, nieko.. tik išvaizdą... atėjo laikas broliui pirkti mašiną norėjom ekonomiškos, mažos, ir žinoma gražios. Nemeluosiu, man patinka Opel markės automobiliai, susitarėm su broliu mestis pinigus ir pirkt opelį, o kai aš gausiu teises mašiną atiduos man o sau kitą pirks :) ilgai ieškojom, nieko gero neradom, tada iš tetos sužinojom, kad tas renukas parduodamas, variklis jau minėtas, kaip matot nėra ekonomiškas :lol: buvo ilgai galvota, ir galų gale nupirktas R19. Teisių neturiu, tad vienintelė vieta kur galiu vairuoti - miškas. Neišbandęs, bet vistiek buvau patenkintas, recaro sedynės, 100kw variklis.. varėm į kaimą, per mišką gavau pavairuot.. tikrai geras automobilis, gražus,galingas.. niekada gyvenime nesitikėjau turėti renuką, tačiau gali būti taip, kad antrasis mano automobilis bus taip pat renius :alcohol:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Renault 19
StandartinėParašytas: Tre Rgp 12, 2009 17:27 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
Luko rašė:
męs irgi visai netikėtai R19 PH1 16V nusipirkom... Keista istorija.. Tetos draugei vyras nupirko Raudoną R19 ph1 16V važinėjo retai, tad dažnai galima buvo matyti renuką stovintį prie namų... vis praeidamas, neatitraukiau nuo jo akių, nors tada nieko nežinojau.. nei koks čia tas R19, nei metų, nei variklio, nieko.. tik išvaizdą... atėjo laikas broliui pirkti mašiną norėjom ekonomiškos, mažos, ir žinoma gražios. Nemeluosiu, man patinka Opel markės automobiliai, susitarėm su broliu mestis pinigus ir pirkt opelį, o kai aš gausiu teises mašiną atiduos man o sau kitą pirks :) ilgai ieškojom, nieko gero neradom, tada iš tetos sužinojom, kad tas renukas parduodamas, variklis jau minėtas, kaip matot nėra ekonomiškas :lol: buvo ilgai galvota, ir galų gale nupirktas R19. Teisių neturiu, tad vienintelė vieta kur galiu vairuoti - miškas. Neišbandęs, bet vistiek buvau patenkintas, recaro sedynės, 100kw variklis.. varėm į kaimą, per mišką gavau pavairuot.. tikrai geras automobilis, gražus,galingas.. niekada gyvenime nesitikėjau turėti renuką, tačiau gali būti taip, kad antrasis mano automobilis bus taip pat renius :alcohol:


Panasu i mane :] as budamas 17 ir pereidamas i 18 metus turejau nusigreibes is tetos R19, 95m, juodas, dailutis :] Tada man sis auto patiko, daug smagesnis nei tas golfas =D Puse metu teko ji praciupinet, nemazai km nuredet :]
Nuo to laiko atkreipiau demesi ir i renukus, kur dabar sau asmeniskai pirkaus laguna :]
Gaila nebera mano pirmtako... 3 kartus ji apverte iskart... liko metalo luitas, o mielai ji prisimenu :]

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui